2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay adet gününü bilmek ne ya. Meraklı şey. Hiç anlamaz halden böyleleri. Mesafe koysan keşke ama aile içinde pek mümkün de olmuyor. İnşallah hamilesindir de güzel bir cevap olur kendisine canım

Hiç canını sıkma canım. Önemli olan kan..bir arkadaşım idrar testinde hiç pozitif göremedi ama kan testi pozitifti ve hamileydi. İdrarını düşmüyordu nedense gebeliği. Hcg değerin de güzel yükseliyor hiç dert etme

Cnm istanbulda hangi ilçedesın

Ayy canım çok iyi demek yumurtlama takibi de yapacak.
Kötü bir başlangıç oldu ama hamileliğinde sebep olur bu doktor inşallah

Cnm bn martın başında doktor kontrolunde femara ve ovitrelle kullandım, kimyasal oldu

Mayıs ayında kendım 5 gun femara içtim, ovu ile takip ettım kndı çatladı
Gebelik olmadı içmedıgım ay yani hazıranda oldu
Ve şuan kistle uğrasıyorum, demekki o femara bna kist yaptı, bide coraspin içiyordum önlem amaçlı hatırlarsanız oda kisti besledi ve içi kan dolu hemorajik kiste çevirdi
Ve Bnde taşlar yerine oturdu, o kist demekki ordan geldi

Demem oki
Bnce femara yumoşu kaliteli yapmıyor sadece erkn buyutup çatlatıyor
Bnde oyle oldu
Karar senin cnm, 2 kez femara kullandım kimyasal oldu
Hiçbirsey hiçbir takvıye kullanmadıgım ay gebelıgım devam edıyor
Böyle oluncada insan bı tereddütte kslıyor femara konusunda
Karar senın cnm

Canım rahmim aksjdkdksjsjsj bak benim yaşadıklarımı yaşamaya başladın, döllenme ağrısı oluyomuş bi de

Yani klomendense famera ile denemen daha mantıklı yumurtlamayı da takip edersin canım. Bazı eczaneler 5 günlük filmde satıyolar. Dr a da yazdırabilirsin beşki. Ama dr ile de takip edebilirsin sonuçta her şey yumurtlama sağlıklı yumurta da değil rahmin kalınlığının vs zamanlaması da önemli. Gerçi famerayla uygun aralığa denk gelir muhtemelen de. Bana dr 4. Gün başladı famera keşke 3te başlasaydık dedi. Yarın kontrol var bakalım şimdi ne olcak. Sifarayı bırakmadım inş yine de saplıkla gelişmiştir yumurtalarım. Hayırlısı olsun kuzum dağlıkla aşcaz inş bebişleri kucağa. Regl oldun mu takşp edemedim 2 gün okuyamadım mesajları 20 sayfa mesaj olmuş

anam Harry Potter mı seviyorsunuz yoksam sizler de. Ben her yıl baştan sona izlerim

Bazen bebeme izleteceğim günü hayal ediyorum
Biz komşu çocuklarıyla açıp izliyoruz her yaz, eşimle de her yıl dört beş defa seriyi izleriz aynı sizin gibi biz de ufaklığımızla hp geceleri yapma hayali kuruyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…