2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaaa ne kadar gönlü bol bir insanmışsın. Allahım da bebişini sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.
Estağfirullah gerçekten başkaları da faydalansın çok isterim çünkü o adet günü yaklaşırken bir hevesle bebiş bekleme hevesinin sonrasında adet olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum.. amiin ecmain inşallahh

MERhaba kızlar
Adetimin 3. Günü (31 Temmuz)kan testi verdim 40.4 çıktı kaset test yaptım silik çıktı 4 gün sonra tekrar kan testi verdim 412 çıktı kaset test yaptım yine silik çıktı bugün adetimin 10. Günü hala silik çıkıyor kan da yükselirken testte neden silik çıkıyor bu durumu yaşayanlar var mı geç döllenme olduğu için mi acaba hala idrara tam geçmedi ne zaman iki çizgiyi net görürüm bu silik testlerin devam etmesi sanki sıkıntı varmış gibi geliyor bana testte silik çıkması acaba kan değerlerini de düşürür mü kafam çok karıştı gerçekten

Kendi çocuklarının beşiği mama sandalyesi falan ayırmış .. Sürekli konusunu açıyor halden anlayan yok ..
Açıkça söyle bence bu konudan rahatsız olduğunu. Eğer direkt konuşamam dersen başkasının böyle davranışlarından ne kadar rahatsız olduğunu anlat o da bir zahmet anlasın.

Eşimin ailesiyle otururken bir kadından bahsettiler hamile kalması için kayınvalidesi baskı yapıyormuş diye bende ne kadar cahil insanlar var böylelerinden nefret ediyorum çocuğu veren Allah sonuçta kayınvalidesinin demesiyle mi olacakmış dedim hiç ses etmediler ne demek istediğimi gayet iyi anladılar

Eklentiler

• image.jpg
    109,8 KB · Görüntüleme: 36
Testlerde problem olabilir farklı marka denedin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…