2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çıkar çıkar. Predictor daha iyi aslında. Daha hassas. Bunda gölge gibi çıkıyor olmadı normal olabilir. Sen sabah ilk idrar ile yap ancak var bence
İnşallah sağolasın şimdi heyecandan çok endişe etmeye başladım 3 gündür kasık ağrım vardı bugün dahada belirginleşti umarım kötü bişiler olmuyordur içerdeSabahta testimle burdayım

Merhaba kızlar benim düşük 6 gün oldu beta hcg yaptırdık bugün 64 çıktı normalmi acaba düşük tam olmamışmı

Ben de aslanım uyku düzensizliği hat safhada diğerinden de azar azar var. Hatta uçukladım stresten 2 gün önce.

Canım biz konuşmuştuk dimi yanlış hatırlamıyorum ismini.dekolman yaşamıştık diye?
Evet dekolman yasamistim 21 haziranda da kurtaj oldum. Bir yanim bekle diyor ama bir yanimda da acim o kadar agir geliyorki o anlarda saglikli bebegim olana kadar deneyeyim diyorum bilmiyorum cok istiyorum cunku canim cok yaniyor ancak yeni bir bebek sevinci biraz dindiriir acilarimi diye dusunuyorum

E bunlar bende hep var
Not: teraziyim

Eril burçlar dişil burçlar diye bişey vardı mesela temmuz yengeç dişil burç diye hepimizin kızı mi oluyor cidden merak ediyorum bunları hep neye göre hesaplanıyor
Ovulasyon testinde pik olan gün hangisi mesela ben de 2 hazirandı akrepteydi dişil burç, Google a ay takvimi yazın canım o gün ay hangi burçta ise hamile kalınırsa cinsiyet belirler diyorlar ama kanıtlı değil tabi tutarsa

Eril burç;Koç, İkizler, Aslan, Terazi, Yay Kova
Dişil burç: Boğa, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak Balık

Silik gölge var pozitif bu test canım

Kızlar benim ilk gebeliğim tüp bebekti amh 0,17 civarındaydı , yumurta kalite ve sayısı sıkıntım vardı hep , doğum yaptıktan sonra düşününce normal yolla daha kolay olur gibi söylemlere binaen oğlum büyüyünce şimdi ikinciyi düşünüyorum ama adetim de düzensiz yani erken menopoz belirtisi var 60. Gündeyim gebelik yok dün doktora göründüm endometrium kalınlığı 10,9 falan dedi tahlil yapmadı adet olunca yapalım hormonlara bakarız dedi . Etrafınızda tanıdığınız bildiğiniz tüp bebek sonrası gerçekten normal yolla çocuk sahibi olan var mı

Eril enerji yükledim ben kendime yanlışlıkla asdfasdfa bugünde sağdan tuzlu su döktüm başak burcuyum ama dişil değilim kesinlikle ya yükselen aslan o yüzden herhalde

Allah’ın şikayetçi olduğu insan özelliklerinden biri de “ İnsanoğlu acelecidir.” Çok ağır bir sınavdan geçiyorsun canım emin ol bunun sonu çok güzel olacak. Rabbim bize evlat veriyor ama kavuşmamızı erteliyor. Mükafatı çok büyük olacak yeterki sabırlı olalım. Bende seninle aynı düşüncedeydim ama zaman geçtikçe anlıyorum, olmadığı her ay bir sebebi olduğunu görüyorum. Artık diyorum ki ben bana düşeni yapayım sonucu rabbim bilir. İsterse, benim için hayırlıysa gönlümden geçeni bana nasip eder Yani anlatmaya çalıştığım üzerindeki sorumluluğu Allah’a bırakmak, hafiflemek, taşıdığın emaneti sahibine teslim etmek gibi düşün. Hala bir bebek gördüğümde içim yanıyor bu geçmedi ama kendime bakışım,yaşadığım hayata bakışım değişti. Zaman gerçekten bazı şeylere iyi geliyor. Daha yeni bir süreçten geçtin bir adet görmeyi bekleyip toparlanıp denemelere devam et bence ama rahat olmaya çalışarak illa olsun diye değil canım. En çok istediğimiz şeyle sınanırız her zaman

Benim de adetim bugün ya da yarın gelmesi gerekiyor. Göğüs hassasiyeti, bel ağrısı, bacak ve kasık ağrılarım var. Belimin ağrısı uyutmadı beni bu gece adet olacağım zaman bu kadar belim ve bacağım ağrımıyordu. Bakalım inşallah güzel haberler alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…