2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaa çok meraklıyım astrolojiyee doğum zamanına göre çocuğun olacağı zaman gibi şeyler vardı sanırım daha doğurgan dönem gibi mesela ya da ben mi uyduruyorum

Yaa çok meraklıyım astrolojiyee doğum zamanına göre çocuğun olacağı zaman gibi şeyler vardı sanırım daha doğurgan dönem gibi mesela ya da ben mi uyduruyorum
Ovulasyon zamanındaki ay burcuna göre cinsiyet tahmini oluyor da yok diğeri pek

Bu ara dolunayın etkisini iliklerine kadar yaşayacak burçlar arasındaymışım ben de Oğlak olarak. Diğerleri Koç, Yengeç, Terazi, Aslan.

Uyku düzensizliği
Baş ağrısı
Yalnızlık hissi
Öfke problemi
Odaklanamama
Depresyon
Sıkışmışlık hissi
Hayattan soğumak
Stres
Anlık gelen sinir krizleri.

İnşallah gün yüzü görcez.

Ay budamı beni buldu ben yengecim ve bunlarım hepsi var

Böyle mesela şu gezegen şu evdeyse geç çocuk sahip olma ya da tek çocuk sahip olma, çok çocuk sahip olma gibi şeyler vardı sanki
Ha o doğum haritasında iyice incelemek gerek Satürn 5’deyse geç çocuk ya da uğras sonucu olur gibi bir durum var evet iyice bakmak gerek açılara

Ben oğlak olsun istemiştim bebiş ama mayısta kalamadım kırmızı kartı görmüştüm

E iste ilk gunler korunmadik simdide 5 gundur bisey yapmadik zaten bilmiyorum şaşırdım ne yapacağıma ya tutmuşsa diye içimi kemiriyor 7 günlük fitil verdi onları kullanıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…