2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Seni o kadar iyi anlıyorum ki dış gebelik geçirdim iğne ile bitti minicikti ama hala kendime gelemiyorum o kadar çok istiyorum kalbiim içinde böyle bir boşluk rabbim doldursun

Kızlar deniz havuz olaylarını napiyosunuz, yumurtlama sonrası bekleme döneminde gebeliği zorlaştırır mi acaba ne dersiniz

tatlım bunu donduruyormusun 2 paket karbaonata ne kadar limon sıktın bazen benimde kokusuz sarı akıntım oluyor aklımda bulunsun diye soruyorum

Tamamdır canım pik günüm gelince bakayım merak ettim teşekkür ederimm

Cok haklisin. Zaten acim o kadar zorluyorki bazen saglikli dusunemiyorum bu yuzden. İki yildir evliyim normalde birkac yil cocuk dusunmuyorduk ama surpriz olmustu dekolman yasadigim bebegim,aslinda bugune kadar hala cocuk dusunmemis olsak bu sekilde istiyor olmazdim ama ben o aciyi yasadiktan sonra aklim fikrim bebek oldu yanlis oldugunu da biliyorum gercekten cok istedigim icin de sinaniyor olabilirim sana da cevabim icin tesekkur ederim insallah kendimi toparlayip rahat bir sekilde istemeye baslayacagim elbette ki olmuyorsa arkasinda bilmedigimiz hikmetler vardir. Rabbim sana da en kisa zamanda hayirlisiyla sağlıkla kucagina alacagin bir evlat nasip etsin insallah

Seni o kadar iyi anlıyorum ki dış gebelik geçirdim iğne ile bitti minicikti ama hala kendime gelemiyorum o kadar çok istiyorum kalbiim içinde böyle bir boşluk rabbim doldursun

Tamam canım sağolasın. Ne bileyim bende kolay oluyor kullanıyordum

tatlım bunu donduruyormusun 2 paket karbaonata ne kadar limon sıktın bazen benimde kokusuz sarı akıntım oluyor aklımda bulunsun diye soruyorum
Canım limonu göz kararı ayarlıyorsun fitil olacak kıvama gelecek hamur gibi düşün buzluga degil normal dolabta bir gün beklet tutuyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…