2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayyy uyku düzensizligi 3 gündür var bende bir oglak olarak

Ay yerimde duramıyorum heyecandan. Bekliyoruz
Ay ben gittim bi erken gebelik testi daha aldım eşimede vitaminim bitmiş onu alcam diye kandırdım Allah affetsin şimdi yaptım bu testi diğeri kadar belirgin çıkmadı bu testi daha pahalıya aldım bide diğeri hemen çıkardı bunuda ekliyorum silik ama var demi

Eklentiler

• 6F6A5B02-47AD-4E92-A934-D7A92AF6EDEE.jpeg
    30,4 KB · Görüntüleme: 76
Ben var gibi gördüm ama inşallah vardır

Merhaba kizlar ben bu ay 8 haftalik hamileligimden kalp atisi olmadigi icin kurtaj oldum da bir sure hastaneye falan gitmek istemiyorum. Doktorlar kurtajdan sonra genelde ne kadar ara öneriyor bileniniz var mi?
Canım vakumla yapıyorlar artık kürtajı ve 1 adet dönemi sonrası yeniden deneyebiliyorsun. Ben Mayıs ayında kürtaj oldum bu ay denedim bakalım hayırlısı.

Evet daha fotoğrafı büyütmeden gördüm. Yarın sabah ilk idrarın ile son testini yap. Artık ona göre ben de hamiş emojini koyayım

Diğer testte daha belirgindi yaptığım saatle ilgilidir inşallah yarın sabahada kaset testi yaparım bata daha 4 gün var çıkartırmıki kaset test
Çıkar çıkar. Predictor daha iyi aslında. Daha hassas. Bunda gölge gibi çıkıyor olmadı normal olabilir. Sen sabah ilk idrar ile yap ancak var bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…