2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Oy geldi mi o günler inşallah kalp atışını da duyacaksın kuzum... Hamişler de belirtisizleri de çok duyuyoruz hiç endişelenme onun için rahat ol canım. Yarın güzel haberlerini bekliyoruz

Hadi hayırlısı canm inşallah güzel şeylere vesile olur

Canım her şey gönlünce olsun. Dilerim her şey eşinle nasıl isterseniz öyle gerçekleşir. Kendine çok iyi bak Hakkımız varsa helal olsun, sen de helal et

anam Harry Potter mı seviyorsunuz yoksam sizler de. Ben her yıl baştan sona izlerim

Bazen bebeme izleteceğim günü hayal ediyorum
Ben de harry potter manyağıyım her sene baştan baştan tekrar izlerim
Haklısın kuzum haklısın da işte benim hikaye kötü başladı biliyorsunuz o yüzden bu kadar evham

Hayvan sevdiysen mi? Abooo 5 tane muhabbet kuşum var

Yavru kuşlarım size birşey söyleyeceğim. daha önce böyle yazanları kınardım başıma geldi. Bu ay doktor kontrolsüz femara kullanacağım. Artık çaresizlik mi, tükenmişlik mi ne diyeceğim bilmiyorum. Yanına bir de promotil ve ımpryl eklemeyi düşünüyorum. Bir gün biri bir gün biri olacak şekilde. FSH değerim 11.8. doktorum yumurtlayıp çatladığım için sıkıntı olmadığını söylese de ben artık yumurtamın kalitesiz olduğunu düşünmeye başladım. Biraz onlara destek çıkacağım... Daha önce klomen tecrübem de olduğu için kistten korkum da yok. imagination forever melisaa93 A Afratafrac fnd_50 O ozgeeeee1 tweeetyyy Y yenibirhayal beyons

Nasıl bir fark gördün canım sen
Şöyle klomen kullandığım ilk seferde yumurtam büyüdü çatlattık ama döllenme olmadı ve kist olarak kaldı 1 tanesi ikinci kullanışımda ikisi de kist olarak kaldı femarada gebe kalma olasalığı ve canlı doğum oranı çok çok daha yüksekmiş klomene göre bir de söyle bir şey var bende pcos olduğu için rahimde incelik var klomen daha da inceltiyor rahmi doğal olarak bebek tutunamıyor sonuçlarda femarada hamilelik oranın daha yüksek olduğu görülüyor klomenin artı yönü ise çoğul gebelik olması tabi bu da kişiden kişiye göre değişiyor
Yani ikisi karşılaştırılınca femara daha yüksek oranlara sahip

Eklentiler

• IMG_0497.png
    484,7 KB · Görüntüleme: 34
Ahahahah vallahi bende kınardım ve artık bende doktor kontrolsüz kullanırım diyorum. Kınadığımızı yaşamadan ölmezmişiz önceleri çok saçma gelirdi ama artık gayet mantıklı geliyor. Bir de zaten bu yoldan geçtiğin için ne zaman ne yapman gerektiğini biliyorsun

Kuzum benim, ben bilmiyorum bilenler cevaplar sanırım. Ancak sen iyice araştırdım diyorsan kullan. İnşallah iyi gelir yumoşlarına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…