2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benimde iğne tedavimin son günleri çok ilgili bir kurum banada bu ay dondurup bi dahaki ay transfer yaparız dedi daha sağlıklı oluyormuş galiba

Az kaldı benim günüme de normal günüme 4 gün var histeroskopi den kaynaklı geç olur muyum bilmiyorum ama az kaldı
ayy süper yaaa çok az kalmış hayırlısı ile inşallah hayırlı zamanda olsun bende dedim bak az geldi bilmem ne ama yien oldum nasip kısmet her şey

Hadi bakalım canım inşallah güzel haberlerini alırız böyle mesajları görünce çok heyecanlanıyorum

İnşallah canım hemen geçer kanaman benim de bugün hematoloğumla randevum vardı pek bakamadım aklım şendeydi şükür geçti gitti heyecanlı bekleyiş başladı sana şimdi güzel sürükleyici diziler gerek zaman geçsin diye bayramda da inşallah müjde

Canım hayırlı uğurlu olsun sağlıkla tutunsunlar inşallah sana Çektiğin zorluklara verdiğin emeklere değsin insallah. Geri sayım basladi

Kac yumurta toplandi kac tane kalmisti sizin..hayirli ugurlu olsun cifte bayram yasarsiniz insallah..

Kuzucum havuç rendesi veya suyu muhakkak tüket kılcal damarların genişlemesi ve güçlenmesini sağlar bu da embriyo tutunmasına pozitif etki eder. Çılgınca kabak çekirdeği içi ye, avokadoyu mümkün oldukça sabah ve yanında kaliteli protein yumurta ile tüket. Bir gün o kahve çocuk sesleri içinde içilecek

Biz senle çok uzun süre kahve içebilir miyiz bilemiyorum

Gitti çok şükür hafif bir sızı var birde baş ağrısı mide bulantısı var nedense anlayamadım ne dedi doktorun bir sıkıntı yok di mi? Ay evet ya izliyorum valla bugün izledim friends izliyorum hem komik hem güzel oyalıyır beni ay inşallah şu hafta geçerse Allah’ın izniyle gerisi gelir

Canım hayırlı uğurlu olsun sağlıkla tutunsunlar inşallah sana Çektiğin zorluklara verdiğin emeklere değsin insallah. Geri sayım basladi
Ah çok sağol canım amin amin inşallah Allah’ın izni ile Rabbim isteyen bekleyen buçuğunda çaba sarfeden herkese nasip eylesin inşallah

Havuç bu süreçte her sabah kahvaltı da tükettim yine devam o zaman beybi Ayyy önümü görsen kabak çekirdeği, kayısı, erik, badem, fındık aklıma geldikçe atıyorum ağzıma sabaha yarım avakado 1 yumurtam var net kefir aldırdım bizimkine aklıma geldikçe yapıyorum bir şeyler valla ayy canımdan yaaa valla senin bantlar uğurlu gelecek zaten inanıyorum o kahve çocuk sesleri içinde içilecek

Ay tabisi öyle olacak, o dört bant bize dört çocik verecek Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…