2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ayyyy cok gecmis olsun... Rabbim ucunu de sana bagislasin... kucagina almayi nasip etsin

Benimde 5 taneden 1 tane kaldi ne yapacaksiniz transfer olacakmisimiz yine toplama yaptiracakmisiniz
merhaba transfer olduk bız pozıtıfı gördük çok şukur çarşamba çağırdı ılk ultrasyona gıdecez allahım ınşallah görürüz kesemızı bebışımızısız transfer olmadınızmı?genetık taramalımı sızınde

Çok geçmiş olsun canım yaa gece gece korktuk valla hepimiz. Tekrarı yaşanmaz inşallah
Aynen valla geldi çattı beklenen gün ay inşallah canım hayırlısı ile inşallah ya çok sağol Allah razı olsun Ayyy süper hayırlısı ile bol bol kaliteli yumurtalar sonra da embriyolar olsun inşallah
Dualarımız seninle inşallah çift şekilde bebişlerini alır gelirsin Daha çok ikiz annesine ihtiyacımız var

Çok geçmiş olsun canım yaa gece gece korktuk valla hepimiz. Tekrarı yaşanmaz inşallah
Dualarımız seninle inşallah çift şekilde bebişlerini alır gelirsin Daha çok ikiz annesine ihtiyacımız var
Ayy gidiyorum yoldayım çok sağol canım inşallah ya bebeklerimi alacağım bugün o gün hissediyorum olacak Allah’ın izni ile ahhahaha aynen doğru diyorsun daha çok ikiz anası olsun

Benim de düşük amh olduğu içim transferden önce rezerv iyice azalmadan olabildiğince çok yumurta toplayıp embriyo oluşturmaya çalıştı doktorum. Ama sizin anladığım kadarıyla bir tane çocuğunuz var

Benim yumurtalarim aslinda coktu kontrolde 10a yakin yumurtam vardi ama okadar cok yumurtalarimi buyuttuler ki 30 mm 3 tane yumurtam vardi..en son kontrolde.

Ayy gidiyorum yoldayım çok sağol canım inşallah ya bebeklerimi alacağım bugün o gün hissediyorum olacak Allah’ın izni ile ahhahaha aynen doğru diyorsun daha çok ikiz anası olsun
İnşallah hepimiz ikiz anası olacaz hissediyorum bekliyoruz seni valla hep dua ettim uyandığımda içimden güzel geçsin diye bakalım nasıl geçecek

Aynen valla geldi çattı beklenen gün ay inşallah canım hayırlısı ile inşallah ya çok sağol Allah razı olsun Ayyy süper hayırlısı ile bol bol kaliteli yumurtalar sonra da embriyolar olsun inşallah
Aminn canım İnşallah , güzel büyümüş yumurtalar :):) çarşamba günü yumurta toplama var kesinleşti :) sonra da çıkan yumurta sayı ve kalitesine göre 5. güne taşımaya karar vereceğiz yumurtaları sonra da taze transfer Allahın izni ile bu kez o pozitif kalıcı olacak:)

Benim yumurtalarim aslinda coktu kontrolde 10a yakin yumurtam vardi ama okadar cok yumurtalarimi buyuttuler ki 30 mm 3 tane yumurtam vardi..en son kontrolde.
Benim de bir seferde 9 diğer seferde 13 yumurtam toplandı ama önemli olan kalitesi tabii 3 tane embriyo oluştu toplamda. Siz ne zaman görüşeceksiniz doktorunuzla

İnşallah hepimiz ikiz anası olacaz hissediyorum bekliyoruz seni valla hep dua ettim uyandığımda içimden güzel geçsin diye bakalım nasıl geçecek
Sabahtan beri dua ediyorum gerçekten. O gün bugün ! Bebeklerin seninle kalıcak buna inanıyorum :)
ozmut ne alemdesin canım ,nasıl geçti
Geldim güzel anneler ve anne adaylarıçok zor oldu bu sefer 1 kere aleti taktı doktor baktı karından çok fazla sıkışık olunca çıkarttılar tekrar sonra taktılar idrar boşaltıldı bir daha o aleti taktı kanamam oldu o sırada doktor vajina çok dar ondan hafif bi tahriş oldu kanama var korkma dedi sonra bebekleri saldılar rahmimde ters olduğu için baya uğraştılar ama korkma dedi hemşire en güvenli yere bıraktık dedi fotilerini de aldımRabbim inşallah bu emeklerimin ve emeklerinizin karşılığını verir hepimizin kucakları dolarherkeesten allah razı olsun çok sağolun şimdi bekleme zamanı 30 nisan test günüsondadan dolayı idrar yaparken zorlanma oluyor şu anda birde hafif kanama var inşallah onlarda çabucak geçer

İnşallah pozitif haberini alırız 30unda hep beraber hayırlı olsun canım. Ve dün kan sulandırıcı morluklarından bahsetmiştin vurulduktan sonra asla bastırmaman gerekiyor kılcal damarlar direk çatlıyor ilacın etkisiyle. Diğer iğneler gibi pamukla bastırırdım ben onu bırakınca morluklar azalmaya başlamıştı.

Canım benim insallah pozitif haberlerini bekliyoruz rabbim yüzünü güldürsün insallah takipteyim ben de bol bol uzan gerekmedikçe kalkma 2 gün falan hem de dinlenmiş olursun

30 u senin için çifte bayram olur inşallah hepimiz burda sevincine ortak oluruz Modunu hiç düşürmeden hep pozitif olduğunu düşünerek devam et. Senin rahim de mi ters benim de öyle Bir de beslenmene dikkat et, çiğ kuruyemiş, kabak çekirdeği, kuru dut ve avokado beslenme programında olsun.

Gözün aydın canım geçmiş olsun bebeciklerini aldın şükür Dilerim rabbimden bu sefer hiç terketmeyecekler seni Bu arada senin kabızlık sorunun vardı yanlış hatırlamıyorsam, onun için önlem al kayısı ve duphalac şurup bulundur evde kuzum. Bol bol dinlen seninle beraber bizde heyecanla beklicez sonucu

ah inşallah canım inşallah rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin inşallahevet bugün hemşire de çok kötü olmuş ama bazen daha hassas oluyor ten ne yaparsanız yapın ondan dolayı da morarır dedi birde buz koyun hemen iğneden sonra dedi şimdi iğnemi vuruldum buz koydum iyi geldi o uyuşturdu sanki. evet ben pamukla bastırıp yaydırmaya çalışıyordum ilacı onu da bıraktım bakalım böyle böyle alışacağız:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…