2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İndirimlerden bir şeyler bakıyor fakat daha almaya sizde cesaret edemiyor musunuz? Yoksa başladınız mı?
Ben başlayamadım yaa çok erken gibi geliyor. Bi de herhalde ikiz diye iyice korkuyorum. Ama içim gitmiyor değil görünce 6 mayısta perinatologla detaylı ultrasona girelim yavaştan başlarım herhaldeÇünkü bizde bi de erken doğum sıkıntısı var, ağırlaşma var çok da geçe bırakmamak gerekiyor.

Benden 20 toplandı 13 kaldı transfer günü 10 tane kaldı.2 si transfer edildi onlar tutmadı bu 2. Transfer yine 2 tane transfer yapıldı 6 tane daha var.amin inşallah çok sağol canım
Ooooo masallah yumurtalar stokta epey varmis☺☺insallah 2.transferde yuzdelik sans cok daha fazla aret kameri takip ediyorum surekli...onun yuzdeliklerine gercekten inaniyorum.. basarili bi dr. Buda demek oluyor ki bu ay insallah bebisler seninle olacak

Kızlar merhaba tüp bebekle hamile kaldım 2 kese göründü 5 haftalıkken 6. Haftada tekrar keseler göründü bu gün 7. Haftadayım sabah kanamam oldu apart topar doktora gittim düşük riskin var yat dedi progesteron iğnemi 3 günde bir yaptırıyordum onu her güne çıkardı kan sulandırıcı iğnede yapıyordum zaten şimdi bide proluton Depot verdi haftada bir gün yaptırıcam kalp atışı içinde haftaya geldi dedi ve ben 7. Haftadayım sizce ters giden birşey mi var çok korkuyorum neden kalp atışları yok hala

Hala duyulması için zaman var inşallah duyarsın ikisini de Kan sulandırıcıyı da kesiyorlar normalde kanama olduğunda birkaç gün kestiler mi vurulduğun sürece kanama devam ediyor çünkü.

aynen çok şükür var:)) ay inşallah öyledir dde bu ay hayırlı haberi alırım hayırlısı ileee çok sağol canımm Allah razı olsun

aynen çok şükür var:)) ay inşallah öyledir dde bu ay hayırlı haberi alırım hayırlısı ileee çok sağol canımm Allah razı olsun
Transferin adetten sonra kacinci gun rahim kalinligin kac mm biliyormuydun... birde hangi ilaclari kullandin.rahim hazirligi icin ilac tutari ne kadar harcamistin hatirliyormusun..

Hala duyulması için zaman var inşallah duyarsın ikisini de Kan sulandırıcıyı da kesiyorlar normalde kanama olduğunda birkaç gün kestiler mi vurulduğun sürece kanama devam ediyor çü
Hala duyulması için zaman var inşallah duyarsın ikisini de Kan sulandırıcıyı da kesiyorlar normalde kanama olduğunda birkaç gün kestiler mi vurulduğun sürece kanama devam ediyor çünkü.
inşaAllah ya çok kötü oldum sabahkan sulandırıcı için devam dedi benim birde yumurtalarım çok fazla büyüyor kasık ağrısı çekiyorum sürekli geceden beri kasık ağrısı bıçak saplanır gibi oldu doktor olursa kanaman tekrar gel dedi bakalım inşaAllah geçer

Sevindim kuzum geçmesine. Ama.olsada telaslanma benim ki baya sürdü çünkü. Bende heyecan, endişe ve korkuyla bekliyorum. Rabbim bekleyen kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah.
O kadar iyi anlıyorum ki seni o korkuyu endişeyi.. İş keşke pozitifle bitse diyorsun demi ama inşallah Allah ın izniyle olacak bizlerde alacaz yavrularımızı kucaklarımıza

Transferin adetten sonra kacinci gun rahim kalinligin kac mm biliyormuydun... birde hangi ilaclari kullandin.rahim hazirligi icin ilac tutari ne kadar harcamistin hatirliyormusun..
Adetten sonra 22.günde oldu rahim kalınlığı ile ilgili bir şey demedi adetin 14.günü son muayenem oldu tamam hazır dedi sadece bende sormadım onu hiç.sadece progestan istedi kandan 1,50 altı olması lazım dedi 1.23 çıktı benimde. adetin 4. günü climara ford bant verdi 3 günde bir değiştirdim o bantlarda 154 gibi bir şey 3 kutu aldım ben.ama kan sulancırıcı ve progestan verdi test gününe kadar onlar 2150 tuttu.

Hemencecik geçsin günler inşallah
İnşallah canım inşallah tutunup bırakmayacaklar seni
Ben iyiyim çok şükür kontrol yaklaştıkça stres basıyor onun dışında her şey yolunda

Ne diyosun yaaa kan sulandirici progestan okadar pahallimi eyvahhhlar olsun.. gercekten bu surec cok pahalli....esimin yine icine oturacak bana 14.gunu transfer yapariz falan dedi.. neye gore dedi ki acaba.. internettende soylenilen 22. Gunu en uygun gun seklinde seninki cok gununde olmus masallah

Ben peynir ceviz ve zeytin yağı ile tüketiyorum efsane oluyor yada limon roka ceviz bol ekşili oda lezzetli oluyor. Dene o şekilde de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…