2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Geldim güzel anneler ve anne adayları😍çok zor oldu bu sefer 1 kere aleti taktı doktor baktı karından çok fazla sıkışık olunca çıkarttılar tekrar sonra taktılar idrar boşaltıldı bir daha o aleti taktı kanamam oldu o sırada doktor vajina çok dar ondan hafif bi tahriş oldu kanama var korkma dedi sonra bebekleri saldılar rahmimde ters olduğu için baya uğraştılar ama korkma dedi hemşire en güvenli yere bıraktık dedi fotilerini de aldım😍Rabbim inşallah bu emeklerimin ve emeklerinizin karşılığını verir hepimizin kucakları dolar🤲🏻🤲🏻🤲🏻herkeesten allah razı olsun çok sağolun şimdi bekleme zamanı 30 nisan test günü😍sondadan dolayı idrar yaparken zorlanma oluyor şu anda birde hafif kanama var inşallah onlarda çabucak geçer
Benimde 2. Aşılamamda öyle oldu yaa kanadı zor geçti ama olur öyle şeyler ay tam arefe günü inşallah güzel haberler gelir dualarımız seninle şuan 😍❤️🧿🧿

Canım benim insallah pozitif haberlerini bekliyoruz rabbim yüzünü güldürsün insallah takipteyim ben de 🥰 bol bol uzan gerekmedikçe kalkma 2 gün falan hem de dinlenmiş olursun ☺️☺️
Amin canım inşallah inşallah çok sağolasınn🥰evet 2 gün istirahat dedi ben 3 gün izin aldım işten zaten bakalım şimdi uyuyup uyandım birazdan yine uyurum bir şeyler yiyip:))

30 u senin için çifte bayram olur inşallah hepimiz burda sevincine ortak oluruz🥳🥳 Modunu hiç düşürmeden hep pozitif olduğunu düşünerek devam et. Senin rahim de mi ters benim de öyle Bir de beslenmene dikkat et, çiğ kuruyemiş, kabak çekirdeği, kuru dut ve avokado beslenme programında olsun.
ayy evet yaa inşallah hepinize güzel haberi vermek nasip olur:) öyle yapmaya çalışıyorum güzel düşünüyorum bugün totem yaptım kirazlı çoraplarım vardı onu giydim hemşire direk o kirazlı çorap iki bebek demek falan dedi dedim evet totem yaptım🙈evet ya öyle çok zorluyor beni bu tarz şeylerd sağolsun:) şimdi önümde badem fındık kayısı erik var onları yiyorum birazda bi çorba içerim sonra avakadomu yerim miss🥰🥰

Gözün aydın canım geçmiş olsun bebeciklerini aldın şükür Dilerim rabbimden bu sefer hiç terketmeyecekler seni Bu arada senin kabızlık sorunun vardı yanlış hatırlamıyorsam, onun için önlem al kayısı ve duphalac şurup bulundur evde kuzum. Bol bol dinlen seninle beraber bizde heyecanla beklicez sonucu
Evet çok şükür analarının güvenli ve sıcak kollarına geldiler🥰amin canım inşallah bende ona inanıyırum bu sefer sımsıkı tutunacaklar bana🤲ben 3 gün önceden başladım şurubu içmeye gece yatarken ne olur ne olmaz diye şimdiden hazılık olsun dedim hocaya da srdum günde 3 kere 1 ölçek iç rahatlayınca bırak dedi riske atmak istemiyorum zaten çok çektim o zaman da çünkü:)) ayyy valla böyle oldukça daha çok heyecan yapıyorum iyi ki varsınız🥰

Benimde 2. Aşılamamda öyle oldu yaa kanadı zor geçti ama olur öyle şeyler ay tam arefe günü inşallah güzel haberler gelir dualarımız seninle şuan 🧿🧿
Yaaa evet biraz o zorluyor ama hiç ama hiç önemli değil yeter ki onlar sağlıkla annelerine gelsinler😍amin canım inşallah rabbim yüzümüze gülsün benden sonra da sen güldür bizi hayırlısı ile al gel bebekleri❤️

ayy evet yaa inşallah hepinize güzel haberi vermek nasip olur:) öyle yapmaya çalışıyorum güzel düşünüyorum bugün totem yaptım kirazlı çoraplarım vardı onu giydim hemşire direk o kirazlı çorap iki bebek demek falan dedi dedim evet totem yaptım🙈evet ya öyle çok zorluyor beni bu tarz şeylerd sağolsun:) şimdi önümde badem fındık kayısı erik var onları yiyorum birazda bi çorba içerim sonra avakadomu yerim miss🥰🥰
Ay ikibuçuk ay öncesine döndüm o heyecan 😳 o güzel umut. Allahım güzel haberini almayı nasip etsin kuzum. Bu arada avokado bende bağımlılık oldu🤣 önceden ayda yılda bir alınan şey pazar listesine girdi. Rabbim bir bitkiye onca şifayı yüklemiş bol bol ye misss🥰

Benim hiç tutunma olmadı..
Genetikte pıhtılaşma çıktı.. İlaç aldım. Tutmadı.
Ama şimdi romatoloji testlerini yaptırdım detaylı ve ANA pozitif çıktı..
Muhtemelen ya romatolojik hastalığım var veya transfer sonrası oluşuyor..
Cd56-cd19 da baktırdım temiz.
3. İçin elimde sadece ana pozitif kaldı..
Prednol veya prograf tedaviye eklenmesi gerekiyor..
Bence sizde detaylı irdeleyin muhakak bir sebebi vardır..
Selam bu yazıyı tesadüfen gördüm benim tüp bebek tedavisine başlamadan ana pozitifliğim vardı ama teşhisim yoktu. Tedaviye başladım yumurtalarım toplandı. Tabi yumurta toplanırken bol hormon verdiler o hormonlar lupus u tetikledi, östrojen hormonu romatizmal hastalıkları tetiklermiş. Neyse transfer için 1 yıl bekledim 8 mg prednolla transfer oldum hala da içiyorum. Ve östrojen hormonu almadan doğal transfer yapıldı. Klomen çatlatma iğnesi verildi.
Ben ana pozitifliği ile hamile kalan var mı onun merakına düştüm. Bugün kan verdim sonucu bekliyorum. Hayırlısı

Ay ikibuçuk ay öncesine döndüm o heyecan 😳 o güzel umut. Allahım güzel haberini almayı nasip etsin kuzum. Bu arada avokado bende bağımlılık oldu önceden ayda yılda bir alınan şey pazar listesine girdi. Rabbim bir bitkiye onca şifayı yüklemiş bol bol ye misss🥰
yaaaa şu an günler nasıl geçecek onu düşünüyorum sadece allahım inşallah bu sefer olacak olacak olacak yüzümüz gülecek diyorum o umut olmasa zaten yapamam yani rabbim de nasip etsin hayırlısı ile.. ahahaha di mi bende dün ryamm dediği gibi süt avakado içine donmuş çileklerim ve muzlarım vardı ondan ceviz badem yulaf koydum öfff var ya efsane oldu şimdi de biraz sert alıp beyaz peynir ile denicem o da baya iyi oluyormuş markette kalmıyor 2 dir herkes avakado yiyor heralde 🤣

Selam bu yazıyı tesadüfen gördüm benim tüp bebek tedavisine başlamadan ana pozitifliğim vardı ama teşhisim yoktu. Tedaviye başladım yumurtalarım toplandı. Tabi yumurta toplanırken bol hormon verdiler o hormonlar lupus u tetikledi, östrojen hormonu romatizmal hastalıkları tetiklermiş. Neyse transfer için 1 yıl bekledim 8 mg prednolla transfer oldum hala da içiyorum. Ve östrojen hormonu almadan doğal transfer yapıldı. Klomen çatlatma iğnesi verildi.
Ben ana pozitifliği ile hamile kalan var mı onun merakına düştüm. Bugün kan verdim sonucu bekliyorum. Hayırlısı
İnşallah güzel sonuçlar alırsın canım🤲🏻

Geldim güzel anneler ve anne adayları😍çok zor oldu bu sefer 1 kere aleti taktı doktor baktı karından çok fazla sıkışık olunca çıkarttılar tekrar sonra taktılar idrar boşaltıldı bir daha o aleti taktı kanamam oldu o sırada doktor vajina çok dar ondan hafif bi tahriş oldu kanama var korkma dedi sonra bebekleri saldılar rahmimde ters olduğu için baya uğraştılar ama korkma dedi hemşire en güvenli yere bıraktık dedi fotilerini de aldım😍Rabbim inşallah bu emeklerimin ve emeklerinizin karşılığını verir hepimizin kucakları dolar🤲🏻🤲🏻🤲🏻herkeesten allah razı olsun çok sağolun şimdi bekleme zamanı 30 nisan test günü😍sondadan dolayı idrar yaparken zorlanma oluyor şu anda birde hafif kanama var inşallah onlarda çabucak geçer
Hayırlısı ile güzel sonuçlar alırsınız inşallah 🙏🏻 Duş bir kaç gün almayın alırken de ılık su olmasına dikkat edin🙏🏻 Mümkün olduğu kadar dinlenin, 2 kilodan fazla kaldırmayın, bir de hep pozitif düşünün. Test sonucunuzu merakla bekliyoruz🎈

Hayırlısı ile güzel sonuçlar alırsınız inşallah 🙏🏻 Duş bir kaç gün almayın alırken de ılık su olmasına dikkat edin Mümkün olduğu kadar dinlenin, 2 kilodan fazla kaldırmayın, bir de hep pozitif düşünün. Test sonucunuzu merakla bekliyoruz🎈
Çok teşekkürler sağolun, duş çarşamba alacağım evdeyim nasıl olsa işe gitmeyeceğim o yüzden rahatım:) ağır zaten taşımam yatıyorum oturuyorum geldiğimden beri işte bakalım nasip:)) inşallah pozitif olup pozitifi çekeceğim hayırlısı ileee🙏🏻

Yaaa evet biraz o zorluyor ama hiç ama hiç önemli değil yeter ki onlar sağlıkla annelerine gelsinler😍amin canım inşallah rabbim yüzümüze gülsün benden sonra da sen güldür bizi hayırlısı ile al gel bebekleri❤️
Az kaldı benim günüme de normal günüme 4 gün var histeroskopi den kaynaklı geç olur muyum bilmiyorum ama az kaldı 🤭🤭

X