2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Havuç bu süreçte her sabah kahvaltı da tükettim yine devam o zaman beybi👍🏻 Ayyy önümü görsen kabak çekirdeği, kayısı, erik, badem, fındık aklıma geldikçe atıyorum ağzıma 😄 sabaha yarım avakado 1 yumurtam var net kefir aldırdım bizimkine 😄 aklıma geldikçe yapıyorum bir şeyler valla ayy canımdan yaaa valla senin bantlar uğurlu gelecek zaten inanıyorum o kahve çocuk sesleri içinde içilecek😍❤️
Geçen gün hamilelik uygulamasında ve sonra gebe diyetisyeninde instagramda hep karşıma kuru erik çıktı kabızlık için zaten yiyormuşsun ben de alacağım onu tüketmemiştim artık bünyem alıştı gerçi daha iyi Demir ilacı başlayınca daha kötü olur demiştiler ama ben de tam tersi oldu 🥰

Geçen gün hamilelik uygulamasında ve sonra gebe diyetisyeninde instagramda hep karşıma kuru erik çıktı kabızlık için zaten yiyormuşsun ben de alacağım onu tüketmemiştim artık bünyem alıştı gerçi daha iyi Demir ilacı başlayınca daha kötü olur demiştiler ama ben de tam tersi oldu 🥰
Evet evet hatta geceden suya koyup sabah yersen baya faydalıymış posa oranı yüksek ya ondan. Ya şu kritik aşamayı geçsem benimde alışır bence çünkü 1 haftadan fazladır sabah akşam kullanıyorum kabızlık olmadı dikkatte ettim şuruba başladım hemen ama şimdi daha sıkıntı 😅 Demir ilacı herkeste aynı etkiyi yapmıyor demek ki bende de kabızlık yapıyor mesela ama ben o haplardan kullanamıyorum rahatsız ediyor toz şasesi var özel devlet karşılamıyor onu içiyorum bi o fayda etti

Ayy zaman nasıl geçiyor çok az kaldı bak sende yetiştin bize 🥰 Sabrın sonu selamet inşallah hep birlikte burada bulantılarımızı ve kaç kilo aldığımızı konuşuruz en yakın zamanda kızlar 🥰❤️🤲
Aynen öyle inşallah bide olumlu sonuç aldık mı buralar bayram yeri aldıklarımızı atmaya başlarız bi zaman sonra da 🥰🥰🥰🤲

Evet evet hatta geceden suya koyup sabah yersen baya faydalıymış posa oranı yüksek ya ondan. Ya şu kritik aşamayı geçsem benimde alışır bence çünkü 1 haftadan fazladır sabah akşam kullanıyorum kabızlık olmadı dikkatte ettim şuruba başladım hemen ama şimdi daha sıkıntı 😅 Demir ilacı herkeste aynı etkiyi yapmıyor demek ki bende de kabızlık yapıyor mesela ama ben o haplardan kullanamıyorum rahatsız ediyor toz şasesi var özel devlet karşılamıyor onu içiyorum bi o fayda etti
Ben suya karıştırılıp içilen şeylerden nefret ediyorum ya d vit damla asla kullanamıyorum mesela için almıyor hap olması çok işime geliyor o yüzden inşallah değiştirmez 🥰

Benden 20 toplandı 13 kaldı transfer günü 10 tane kaldı.2 si transfer edildi onlar tutmadı bu 2. Transfer yine 2 tane transfer yapıldı 6 tane daha var.amin inşallah çok sağol canım 🤲🏻
Ay transfer olmuşsun
Sımsıkı tutunsunlar sana inşallah 🤲🏼
Beklediğine değecek inanıyorum
Bol bol dua edeceğim sana 🤲🏼🤲🏼

Benimde iğne tedavimin son günleri çok ilgili bir kurum banada bu ay dondurup bi dahaki ay transfer yaparız dedi daha sağlıklı oluyormuş galiba 🙏🏻
Muhtemelen rahminizi ve hormonlarınızı takip edip bebeğin tutunması için en uygun zamanda transferi yapacaklar :) İnşallah güzel haberlerinizi alırız, bol şans :)

Ben suya karıştırılıp içilen şeylerden nefret ediyorum ya d vit damla asla kullanamıyorum mesela için almıyor hap olması çok işime geliyor o yüzden inşallah değiştirmez 🥰
bu suya değil direk ben ağzıma tozu döküyorum yoksa dediğin gibi bende suya karıştırılan şeyleri kullanamıyorum d vit içinde fısfıs formu var yine onu kullanıyorum :) hadi bakalım inşallah söylersin olmadı içemiyorum diye ona göre ayarlar

ozmut ozmut ne yaptın 🙈 hatırlatıcı kurmuştum telefonuma girmiyorum bu aralar pek
Ay transfer olmuşsun
Sımsıkı tutunsunlar sana inşallah 🤲🏼
Beklediğine değecek inanıyorum
Bol bol dua edeceğim sana 🤲🏼
Evet dün oldum 1. gün oldu bileeee😁.Çok sağol canım ya inşallah bu sefer analarına sımsıkı tutunurda bırakmaz evlatcıklarımmm😁inşallah değecek bende ona inanıyorum rabbim bu sefer verecek🤲🏼 sen nasılsın nasıl oldun ?

İndirimlerden bir şeyler bakıyor fakat daha almaya sizde cesaret edemiyor musunuz? Yoksa başladınız mı?

X