2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benimde 2. Aşılamamda öyle oldu yaa kanadı zor geçti ama olur öyle şeyler ay tam arefe günü inşallah güzel haberler gelir dualarımız seninle şuan

Canım benim insallah pozitif haberlerini bekliyoruz rabbim yüzünü güldürsün insallah takipteyim ben de bol bol uzan gerekmedikçe kalkma 2 gün falan hem de dinlenmiş olursun
Amin canım inşallah inşallah çok sağolasınnevet 2 gün istirahat dedi ben 3 gün izin aldım işten zaten bakalım şimdi uyuyup uyandım birazdan yine uyurum bir şeyler yiyip:))

ayy evet yaa inşallah hepinize güzel haberi vermek nasip olur:) öyle yapmaya çalışıyorum güzel düşünüyorum bugün totem yaptım kirazlı çoraplarım vardı onu giydim hemşire direk o kirazlı çorap iki bebek demek falan dedi dedim evet totem yaptımevet ya öyle çok zorluyor beni bu tarz şeylerd sağolsun:) şimdi önümde badem fındık kayısı erik var onları yiyorum birazda bi çorba içerim sonra avakadomu yerim miss

Evet çok şükür analarının güvenli ve sıcak kollarına geldileramin canım inşallah bende ona inanıyırum bu sefer sımsıkı tutunacaklar banaben 3 gün önceden başladım şurubu içmeye gece yatarken ne olur ne olmaz diye şimdiden hazılık olsun dedim hocaya da srdum günde 3 kere 1 ölçek iç rahatlayınca bırak dedi riske atmak istemiyorum zaten çok çektim o zaman da çünkü:)) ayyy valla böyle oldukça daha çok heyecan yapıyorum iyi ki varsınız

Benimde 2. Aşılamamda öyle oldu yaa kanadı zor geçti ama olur öyle şeyler ay tam arefe günü inşallah güzel haberler gelir dualarımız seninle şuan
Yaaa evet biraz o zorluyor ama hiç ama hiç önemli değil yeter ki onlar sağlıkla annelerine gelsinleramin canım inşallah rabbim yüzümüze gülsün benden sonra da sen güldür bizi hayırlısı ile al gel bebekleri

Ay ikibuçuk ay öncesine döndüm o heyecan o güzel umut. Allahım güzel haberini almayı nasip etsin kuzum. Bu arada avokado bende bağımlılık oldu önceden ayda yılda bir alınan şey pazar listesine girdi. Rabbim bir bitkiye onca şifayı yüklemiş bol bol ye misss

Selam bu yazıyı tesadüfen gördüm benim tüp bebek tedavisine başlamadan ana pozitifliğim vardı ama teşhisim yoktu. Tedaviye başladım yumurtalarım toplandı. Tabi yumurta toplanırken bol hormon verdiler o hormonlar lupus u tetikledi, östrojen hormonu romatizmal hastalıkları tetiklermiş. Neyse transfer için 1 yıl bekledim 8 mg prednolla transfer oldum hala da içiyorum. Ve östrojen hormonu almadan doğal transfer yapıldı. Klomen çatlatma iğnesi verildi.
Ben ana pozitifliği ile hamile kalan var mı onun merakına düştüm. Bugün kan verdim sonucu bekliyorum. Hayırlısı

yaaaa şu an günler nasıl geçecek onu düşünüyorum sadece allahım inşallah bu sefer olacak olacak olacak yüzümüz gülecek diyorum o umut olmasa zaten yapamam yani rabbim de nasip etsin hayırlısı ile.. ahahaha di mi bende dün ryamm dediği gibi süt avakado içine donmuş çileklerim ve muzlarım vardı ondan ceviz badem yulaf koydum öfff var ya efsane oldu şimdi de biraz sert alıp beyaz peynir ile denicem o da baya iyi oluyormuş markette kalmıyor 2 dir herkes avakado yiyor heralde

İnşallah güzel sonuçlar alırsın canım

Hayırlısı ile güzel sonuçlar alırsınız inşallah Duş bir kaç gün almayın alırken de ılık su olmasına dikkat edin Mümkün olduğu kadar dinlenin, 2 kilodan fazla kaldırmayın, bir de hep pozitif düşünün. Test sonucunuzu merakla bekliyoruz

Çok teşekkürler sağolun, duş çarşamba alacağım evdeyim nasıl olsa işe gitmeyeceğim o yüzden rahatım:) ağır zaten taşımam yatıyorum oturuyorum geldiğimden beri işte bakalım nasip:)) inşallah pozitif olup pozitifi çekeceğim hayırlısı ileee

Az kaldı benim günüme de normal günüme 4 gün var histeroskopi den kaynaklı geç olur muyum bilmiyorum ama az kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…