2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Buradaki herkese merhaba sizleri görünce yazmak istedim Allah'ım hamilelere sağlıklı hayırlı doğumlar tedavide olanlara pozitifli tedaviler nasip olsun bende bir tüp bebek annesi olarak sizlerinde ins bu duyguları yaşamasını ister ve dua ederim asla asla bırakmayın sonuna kadar devam edin ins sevinenlerden olursunuz

Raporunuz varsa özel ya da devlette reçete edilmesi önemli değil ama rapor çıkarttırmadıysanız ilaçları sgk karşılamıyor.
Benım raporum yok dırek özelde başladığım ıcın olsun yapacak bısey yok ılkı kadar tutmuyormuş sanırım

Bu benim gittiğim konak tüp Bebek merkezi de anestezisiz yapıyormuş normal hsg yi ilk çekildiğim hsg yide anestezi li olmuştum ben ama her anestezi den ayılırken ağlıyorum hep
Amann bırak o acıyla anlayacağına anestezi etkisiyle ağla
Korkma diye ditek diyemedim anestezili diyince rahatladım

Maşallah
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Benimde 10 Mart'ta transferim oldu tek embriyo 22 Mart test günüm,sen hastanede mi yaptırdın testini?
Ay hadi güzel haberlerle, yüksek yüksek değerlerle inşallah. 10 günden önce yapma sakın test, rahat ol. Hayır, bana yakın bir başka bir hastaneye gittim o trafiğe girmek istemedim hiç.

Benim de 11 Mart transfer günüm karın ağrınız var mı ben bildiğin adet olacak gibiyim
Bende öyle hissettim 11. Gün test yaptım hatta korkup şimdi bile pozitifi görmeme rağmen aralıklarla devam ediyor ağrı. Buradaki birçok kişide aynı ağrıyı yaşamış, mümkün oldukça stres yapmamaya çalış kendine

Kızlar ben cumartesi akşamı dısarda olcam eve gec gelirim kanı cumartesi versem doktor kabul eder heralde dimi ? İlla pazar günü mü vermem lazım sanki zaten negatif

Özelde olduğum ıcın tüp bebek ılaclarını karşılamıyor devlet ama
Şöyle bende ozlede yaptırdim, devlet Hastanesi'nde reçete ettirdim , sonuçta bu ilaçlar tüp bebek yumurta geliştirme ilaçları değil ki, benim de raporum yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…