2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim umudum kalmadı gibi adet olacakmışım gibi kasık ağrım var belimin sağ tarafına da bir şey saplanıyor sanki. Transferin 7. Günü
Umudunu kaybetme bol bol dua et canim. Benimde 6. Gunum 12 martta transfer oldum

Ben hepsini reecete ettirdim, sizde reçete ettirebilirsiniz, SGK karşılıyor. Sadece progesteron iğne bu bendeki formunu SGK karsilamiyor onu ücretli aldım,
Özeldekı doktor reçete etse alınır dımı ılla devlette fark edermı

Biz hep çabucak olsun istiyoruz , Allah'ın nasibi, herkes farklı alınamıyor hayatta, inşallah bu kez güzel sonuçlar alırsınız
İnşallah canım evet bı taraftan acele edıyoruz ama ıste evlat olunca malesef

Flakon değil ozaman , kalan dozu atmayın kalem şeklinde ise , 75 i yapın sonra 200 ü yapın . Yada gönlünüz nasıl rahat edecek ise öyle kullanın
hayır gonalf kalem gibi olandan doktora danışıp öyle devam edeyim aklımda kalmasın teşekkürler

İnşallah sağlıklı bir bebiş olur. Ediyorum ama böyle ağrı olunca da umudum kalmıyor
Senin kacinci denemen bilniyorum tam hikayenide benim 3. Denemem ikiside negatifti bu insAllah olur . Digerlerinde cok belirti aradim yattim surekli ama bunda kalkiyorum yapabilecgim kadarini yapiyorum yormadan kendimi uzanmadan fazla. Ve kendimi dinlemiyorum bi yerim agriyincada haplarin yan etkisi diyorum. Hayirlisiysa rabbim nasip etsin insAllah

İnşallah. Benim ilk denemem 2 tane daha dondurulmuş embriyom var kısmet artık. İnşallah sizin de son denemeniz olur da kıcağınıza alırsınız

Çok geçmiş olsun canım, evet çekim yeri çok önemli benimde doktorum özellikle orayı önermişti

Bazılarını anestezisiz yapıyorlar ve hiç acı hissetmiyorlarmış bende anestezili olmuştum
Bu benim gittiğim konak tüp Bebek merkezi de anestezisiz yapıyormuş normal hsg yi ilk çekildiğim hsg yide anestezi li olmuştum ben ama her anestezi den ayılırken ağlıyorum hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…