2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnşallah öyledir test gününe kadar zaman nasıl geçecek bilmiyorum. Ne güzel sizin pozitif hayırlı olsun

Endokrin doktoruna gidiyorum zaten. Haftaya gel bütün tahliller çıkınca konuşalım dedi..
Bakalım ne diyecek..
Benim sadece transfer sonrası göğüs hassasiyetim oluşuyor. Normalde hiç oluşmuyordu..
Güzel sonuçların olsun.Biliyorsun prolaktin değeri strese bağlıda artış gösterebiliyor.O yüzden hiç endişelenme senin değerin bebiş olmasına ya da düşmesine engel değil

prolaktin yüksekliği yumurtlamaya engel olduğu için gebeliği engelliyor diye biliyorum bu kadarcık yükselmenin tutunmayla alakası olmayabilir sanki tek başına

Bn en iyisi diğer kaleme geçeyim hiç riske atmayayım ne olur ne olmaz
Canım o kadar para veriyorsun ilaç çöpe gitmesin.Sen doktoruna çekinme sor,muhtemelen o şekilde sorun olma, önemli olan deri altına girmesi ama insan hassas bir dönemde hata yapmak istemiyor.Yarın birgün pişman olmamak adına diyorum.Ben olsam o şekilde yaparım.

Ben anestezisiz yaptırdım. Hiç sıkıntı yaşamadım ağrım acım olmadı.
Vallahi nasıl yapcak bilmiyorum açıkçası muayene ye gittiğimde sorucam acımasa bile ben çok stres yapıp titriyorum durdurramaycağım bi şekilde sanki sıtma olmuş gibi o masada zangır zangır titriyorum her seferinde

Okadar haklısın ki bu evde oturmalar da zarar. Bende başlayacagım Senin söküldü mü şimdi nasıl durumlar

Kızlar bişey danışmak istyrm gonalf 900 aldım yalnız günlük dozu 275 olarak ayarladı doktorum 3 vuruştan sonra 75 lik doz kalacak içinde 75 i vurup diğer iğneden 200 vursam olur mu sizce
Benimde öyle olunca kalan dozu vuruyordum sonra diğer Kalemden vuruyordum geçen ay

Benimde ocakta 37 çıkmıştı bu gittiğim doktora sormuştum bizi etkilemiyor o dedi TSH in düşük olsun önemli olan o dedi prolaktin yumurtlamayı engelliyor ya gebeliğe o yüzden engel oluyor biz zaten ilaçlarla yumurtluyoruz onun haricinde prolaktin de vuruluyoruz o yüzden sıkıntı olmaz herhalde

Verdiler canım bu çıktıdan ama ilk günler geçti ya benim de ağrım olmamıştı bu seferki ağrı gibi değil tutukluk sadece hareket edince oluyor batma şeklinde hani omuz falan tutulur ya o şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…