2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bende öyle hissettim 11. Gün test yaptım hatta korkup şimdi bile pozitifi görmeme rağmen aralıklarla devam ediyor ağrı. Buradaki birçok kişide aynı ağrıyı yaşamış, mümkün oldukça stres yapmamaya çalış kendine
İnşallah öyledir test gününe kadar zaman nasıl geçecek bilmiyorum. Ne güzel sizin pozitif hayırlı olsun🙏🏻🌺

Endokrin doktoruna gidiyorum zaten. Haftaya gel bütün tahliller çıkınca konuşalım dedi..
Bakalım ne diyecek..
Benim sadece transfer sonrası göğüs hassasiyetim oluşuyor. Normalde hiç oluşmuyordu..
Güzel sonuçların olsun.Biliyorsun prolaktin değeri strese bağlıda artış gösterebiliyor.O yüzden hiç endişelenme senin değerin bebiş olmasına ya da düşmesine engel değil😉

Hanımlar benden sizd müthiş bir soru.. Belki bilen vardır..
Prolaktin 25.5 gelmiş. Normal değer 4.79-23.3 arasında olmalıymış..
Sizce bu tutunmaya engel olmuş olabilir mi?
İlaçları bıraktıktan 5 gün sonra bakıldığı için belki de daha yüksekti bilmiyorum..
prolaktin yüksekliği yumurtlamaya engel olduğu için gebeliği engelliyor diye biliyorum bu kadarcık yükselmenin tutunmayla alakası olmayabilir sanki tek başına

Bn en iyisi diğer kaleme geçeyim hiç riske atmayayım ne olur ne olmaz
Canım o kadar para veriyorsun ilaç çöpe gitmesin.Sen doktoruna çekinme sor,muhtemelen o şekilde sorun olma, önemli olan deri altına girmesi ama insan hassas bir dönemde hata yapmak istemiyor.Yarın birgün pişman olmamak adına diyorum.Ben olsam o şekilde yaparım.

Ben anestezisiz yaptırdım. Hiç sıkıntı yaşamadım ağrım acım olmadı.
Vallahi nasıl yapcak bilmiyorum açıkçası muayene ye gittiğimde sorucam acımasa bile ben çok stres yapıp titriyorum durdurramaycağım bi şekilde sanki sıtma olmuş gibi o masada zangır zangır titriyorum her seferinde 😄

Geçen ay eşimle sürekli yürüyüş yaptık akşamları tempolu 1 saat o ay regli de oldum 3 tane de yumurta göründü. Sonraki ay yürüyüş yapmadım ful evdeydim bak olmadı. Sonra lekelenmeler oldu yürüyüşe çıktım 4. Günde 5. Günde açıldı. Bundan sonra hergun 45 dk yürüyüş şart.
Okadar haklısın ki bu evde oturmalar da zarar. Bende başlayacagım Senin söküldü mü şimdi nasıl durumlar

Kızlar bişey danışmak istyrm gonalf 900 aldım yalnız günlük dozu 275 olarak ayarladı doktorum 3 vuruştan sonra 75 lik doz kalacak içinde 75 i vurup diğer iğneden 200 vursam olur mu sizce
Benimde öyle olunca kalan dozu vuruyordum sonra diğer Kalemden vuruyordum geçen ay

Hanımlar benden sizd müthiş bir soru.. Belki bilen vardır..
Prolaktin 25.5 gelmiş. Normal değer 4.79-23.3 arasında olmalıymış..
Sizce bu tutunmaya engel olmuş olabilir mi?
İlaçları bıraktıktan 5 gün sonra bakıldığı için belki de daha yüksekti bilmiyorum..
Benimde ocakta 37 çıkmıştı bu gittiğim doktora sormuştum bizi etkilemiyor o dedi TSH in düşük olsun önemli olan o dedi prolaktin yumurtlamayı engelliyor ya gebeliğe o yüzden engel oluyor biz zaten ilaçlarla yumurtluyoruz onun haricinde prolaktin de vuruluyoruz o yüzden sıkıntı olmaz herhalde 😁😁

Bize transfer sonrası dikkat edilecek konular hakkında kişiye özel evrak düzenleyip verdiler.Hatta sözlü olarak bile hatıtlattılar bel ağrısı karın ağrısı vb ağrılar olabilir diye, insan bir ağrı kesici önerir.
Verdiler canım bu çıktıdan ama ilk günler geçti ya benim de ağrım olmamıştı bu seferki ağrı gibi değil tutukluk sadece hareket edince oluyor batma şeklinde hani omuz falan tutulur ya o şekilde 😔

X