2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Sakarya’da hangisi iyi diye gitsem hep Eray’a yönlendirdiler benim diğer problemden dolayı buradaki özel hastaneler kabul etmiyor Okan değil de İzmit’te bir hastaneye gidiyorum bu süreçte Özel Kocaeli Hastanesi bakalım ilk bi gideyim de sınra nasıl devam edecek medicalprkta var iki tane riskli gebelik İzmit’te ama ikisi de kadın ,ben kadın olan kadın doğumcuları pek sevmiyorum

Haftasonu ulaşamam ki devlette tedavi görüyorum yeni kaleme geçip geriye kalanları birleştiririm dedim pazartesi sorduktan sonra

Kızlar bişey danışmak istyrm gonalf 900 aldım yalnız günlük dozu 275 olarak ayarladı doktorum 3 vuruştan sonra 75 lik doz kalacak içinde 75 i vurup diğer iğneden 200 vursam olur mu sizce
Kalanı Çek sonra diğer kutudan çekip 275 e tamamla canım tek iğneyle yaparsın ziyan etmeden şişede kalanı biz de öyle yaptık

Verdiler canım bu çıktıdan ama ilk günler geçti ya benim de ağrım olmamıştı bu seferki ağrı gibi değil tutukluk sadece hareket edince oluyor batma şeklinde hani omuz falan tutulur ya o şekilde
Canım ilerleyen zamanlarda geçecektir.Hatts bebiş büyümeye başladıkça rahimde karında ağrılar aratacak .Önceki gebeliklerimde doktorum sandal örneğini vermişti.Bebek büyüdükçe rahimde büyüyor bu sefer oradaki kaslar yetişmeye çalışacak bu şekilde gerilme ve ağrılar normal demişti.Ben bugün ehliyeti yenilemeye gittim beklerken resmen belim koptu gibi,sırt üstü ve kıçımın üstüne oturup yatamıyorum belim çok ağırıyor kuyruk sokumuma doğru ,o yüzden hep yan yatıyorum yemek dışında da bir iş falan yaptığım yok

Konak hastanesinde Erkan diye bi doktor var ondan da herkes memnun bi ona da bak istersen özel Kocaeli hastanesi bazen gece acil doğumlar da cihan Hastanesi'ne yönlendiriyor yada hastaneyi yanlış hatırlıyor olabilir devam edeceğin Zaman onu da sor olmadı umarım herşey Yolunda gider senin için

Dayanılmayacak bir ağrı değil canım ben akıntı da gelince bi korktum ama devam etmedi üşütme ihtimalim de var dün sınıflar çok havasızdı deneme sınavı vardı sabit yerde kaldım cam açtım sürekli ordan belki üşüttüm o yüzden oldu hem bel hem akıntı bilemiyorum şu anda normal beyaz şekilde bugün kar tatili oldu dinlendim iyi oldu

Sordun mu sen cnm doktora
Hemşire tarif ederken öyle etti kalan dozu vur sonra diğer Kalemden ne kadar doz eksikse onu bur bende 225 vuruluyor dum bir gün bi Kalemden 300 vurdurdum 225 bi yaptım kalanını da ayrı Kalemden yaptım mesela

İlk muayenemden sonra bi ölçüp tartacağım bakalım hastanesi de önemli benim için Hematoloji olması lazım hastanede Konak hastane grubu pek güven vermiyor bana bi kez kistim patlamıştı da kabul bile etmediler benim durumumda olan hastaları almıyor bile o yüzden o işe yoğunlaşacağım şu aşamalar bir bitsin de

Burda Kuruçeşme de acıbadem var oranın doktor larına baktın mı hiç , en iyisi sen bilirsin araştırıyorsun riskli olduğu için benim o yönden Doktorlar açısından çok bilgim yok inşallah istediğin doktoru bulabilirsin

Hemşire tarif ederken öyle etti kalan dozu vur sonra diğer Kalemden ne kadar doz eksikse onu bur bende 225 vuruluyor dum bir gün bi Kalemden 300 vurdurdum 225 bi yaptım kalanını da ayrı Kalemden yaptım mesela
Çok saol cnm sormama gerek yok o zamn

Yok canım bakmadım oraya biraz yakın ve tam teşekküllü bir yer olursa ani bir durumda sıkıntı yaşamam inşallah o kısma daha geçemedik ki bi muayene olsaydım bugün asistan diyor ki şimdi gelsen zaten görünmez ki çok küçük halbuki ben pzartesi gidip gördüm demedim işte

Zıkkım hastanelerde o kadar pahalı ki ya insan napacağını şaşırıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…