2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benimde sorun eşimden kaynaklı olduğu için doktor beni çok pozitif hazırlanmıştı.. Hani gebelik takibi bile konuşmuştuk.. Böyle negatif görünce çok yıkıldım..
2.de histeroskopi istedim yapmadı. Ben birşeylerin ters gittiğini hissettim hep. Vücudum hazır değil hissediyorum dedim doktora ama doktor sen evham yapıyorsun dedi ve tutmadı
Arkadaşta 2. De benim bebeğim diye çıktım dedi. ilkinde hissetmediğim bi heyecan hissettim dedi

Wala sabah gıttım görüşmeye ıste adetın 2.günü baslıcaz dedı progestan falan dddı rahım kalınlaşması ıcın hap falan verıcem dedı bakalım neler olacak
Hayırlısı olsun inşallah, bende 3. Transfer yaptırdım, ama pek umudum.yok. dediğim gibi 10 gün estrofem ile başlanacak, sonra progesteron eklenecek rahim uygun kalınlığa gelince ve progesteron kanı alınıyor 10. Gün gidildiğinde merkezden arıyorlar diyorlar ki size söylediğimiz ilaçları kullanabilirsiniz. 1. Prednol
Azirto 500
Coraspirin
Folbiol
Progesteron
Zaten coraspirin ve folbiol 2. Günden itibaren başlanıyor.
Prednol transfer olmadan 1 gün önce akşam son doz kullanılıyor.
Azitro antibiyotik 3 doz var içinde onu 3 gün kullanıyorsun
Trabsfer sonrası da
Folbiol
Coraspirin
Progesta.
Estrofem
Ve progesteron iğne 3 günde bir kullandım.

Kızlar bişey danışmak istyrm gonalf 900 aldım yalnız günlük dozu 275 olarak ayarladı doktorum 3 vuruştan sonra 75 lik doz kalacak içinde 75 i vurup diğer iğneden 200 vursam olur mu sizce
75 i çektikten sonra 200 de Çek aynı şırıngaya

bi sorun olmaz demi acaba doktoru arayıp sorsam mı
Bence sorun almaz ,ama bu karar senin benim vereceğim bir kararda değilHiç kafanı bulandırma cnm arayı doktoruna ya da hemşireye sorabilirsin.

Hadi hayırlısı canım hsg çekildin mi çekilecek misin

Evet aynı ılaclardan bahsetti bana da doktor adetın 2.günü gel başlayalım dedı sıze bısey soracaktım bu ılac malıyetı ne tuttu sızın 2.ıcın

Benim de 11 Mart transfer günüm karın ağrınız var mı ben bildiğin adet olacak gibiyim
Canım hem daha önceki hamileliklerimdeki gibi bariz belirtiler hemde regli olacakmışım gibi kasık ağrılarım oluyor.Karın ağrısında ziyade sanki mekik çekmişim de bir kaç gündür karın kaslarım ağırıyor ve gerilme var.

Son düzenleme:
İnşallah bu defa olur canım ılkı kadar şey kalmadı ıcımde neden bılmıyorum ılkındede olumlu konuştu ama sonuç ıste olmadı
Biz hep çabucak olsun istiyoruz , Allah'ın nasibi, herkes farklı alınamıyor hayatta, inşallah bu kez güzel sonuçlar alırsınız

Evet aynı ılaclardan bahsetti bana da doktor adetın 2.günü gel başlayalım dedı sıze bısey soracaktım bu ılac malıyetı ne tuttu sızın 2.ıcın
Ben hepsini reecete ettirdim, sizde reçete ettirebilirsiniz, SGK karşılıyor. Sadece progesteron iğne bu bendeki formunu SGK karsilamiyor onu ücretli aldım,

Canım tutunmaya engel değil!...Benim prolaktin değerim 66 olduğunda hamile kalmıştım.Prolaktin değerin sürekli yükseliyor ise endoktrin uzmanına gitmeni öneririm.Çünkü bazen hipofizde küçük adenomlar olabiliyor.Mesela benim şuan hipofizde 3 tane mikroadenom var.abunlat gebeliğe ve tedaviye engel değil dedi endokrinoloji uzmanı ve tüp bebek doktorum bir sakınca görmedi.

Endokrin doktoruna gidiyorum zaten. Haftaya gel bütün tahliller çıkınca konuşalım dedi..
Bakalım ne diyecek..
Benim sadece transfer sonrası göğüs hassasiyetim oluşuyor. Normalde hiç oluşmuyordu..

Test gunumuz ayni insAllah hayirli saglikli guzel sonuclar aliriz

Önce 200 çekersin sonra kalan 75 çekersin 275 olur, tek seferde yaparsınız. Çünkü sürekli enjeksiyon yapmak karın çevresini baya kötü yapıyor iki kez yapmak yerine tek enjektör de birlestirebilir siniz
Ama benim kalem şeklinde ayrı ayrı değil

Benim umudum kalmadı gibi adet olacakmışım gibi kasık ağrım var belimin sağ tarafına da bir şey saplanıyor sanki. Transferin 7. Günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…