2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hayırlı olsun canım güzel güzel artar inşallah

Merhabalar ya aynı durum bende de var 2 aydır sorun yoktu 3. Kutum bitti 5 gün oldu hala hastalanamadım siz oldunuz mu? Yada neden olurmuş öğrenebildiniz mi
Bende olmadım. regli 6 gün geçti bugün 7.gün içindeyim hala olmadım. 3 gün önce test yaptım negatifti 3 gündür testte yapmadım. Tek belirti göğüslerim halen şiş regli olmadan önceki şişlik gibi inmedi şişlikler. Hemşirem ile konuştum ekstra birşey demedi. 8. Gün divina tablete yeniďen başladım diğer reglide gelin bakalım dedi ama ya yine olmazsam regli diye düşünmüyor değilim. Sizde durumlar ne halen olmadınız mi mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın

Kızlar bugün ultrason kontrolüm vardi tek kese göründü içinde bebekte vardı kalp hareketinide gördü doktor ama sesini duymadık çok küçük yeni oluşuyor dedi 2 gün sonra tekrar çağırdı 6+1 ölçtü transfere tarihine göre 6+3 oluyordu hemen hemen aynı gidiyor

Elifk61 nasıl geçiyor günlerin
Canım geçmiyor valla dün Allahtan eşim evdeydi o olunca vakit cabuk geciyo bugünde dısarı cıkıcam o yüzden mutluyum
Cumartesi akşamı test vericem eşime dedim eğer sonuc negatif cıkarsa hemen izmit tarafına kaçalım cünkü eve gelip kimsenin tesellilerini dinlemek istemiyorum

Hayırlı olsun canım 5 i görecek hepsi inşallah

Ya sağlıkla duyalım da görüşümde varsın geç olsun beklemek en zor kısmı
Tabii canım önemli olan sağlıkla ilerlemesi de işte biz korkudan sabırsızız
Maşallah canım, hayırlı olsun inşallah kat kat güzel şekilde artsın değerin
Ayyy maşallah yaa Çok heyecanlı anlar darısı bekleyen isteyen herkesin başına

Benim ilk gebeliğimde adet olacakmışım gibi ağrım vardı hiç ihtimal vermiyordum o yüzden.kimyasal gebelikte de adet gibi ağrım olmuştu.yani adet ağrım var kesin adet olucam diye düşünmeyin hamile de olabilirsiniz.başka da hiçbir belirtim yoktu ne göğüs ağrısı ne bulantı hiçbişey yoktu

Cok ama cok tesekkur ederim

Hayırlı olsun sağlıkla kavuşursunuz inşallah bebeğinize

Hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın bu güzel haberleri alınca sabırsızlanıyorum zaman geçmek bilmiyor transfer sonrası napacam acaba

Bazı arkadaşlar listede yazmıyor herhalde. Bi de galiba çoğunluk 2. Transfer de mi pozitifi yakaladı korkmaya başladım

Ohh gez valla
İnşallah pozitif çıkacak canım

Çok teşekkürler dönüşünüz için bende de aynı birebir sizin gibi :) her süreci. Ben ilaçsız zaten çok zor hatta hiç adet olamıyorum bu ayda böyle olunca ilaçla bile olmadım diye biraz kafaya taktım ama demekki olabiliyor sizde kafanıza takmayın bu ay da içelim bakalım doktoruma sordum mevsim geçişi ruh hali vs böyle olabilir bazen dedi. Gönlümüzce olsun artık bebeği falan unuttum ben su sağlığıma kavuşmak ilk önceliğim oldu

Tebrik ederim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…