2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Insallah canim🙌
Seni de takip ediyorum,saglikli embriyolarin olacak insallah🥰
Transfein sonrasi da guzel haberlerini alacagiz.
İnşallah inşallahhh dört gözle buraya sonucumu atacağım günü bekliyorum 😍😍🤭

Kizlar selamlar,
Haftanin ilk guzel haberini ben vereyim🥰
Cok sukur testim sonuclandi;25.3 degerim.
Carsamba gunu artisi takip edecegiz,insallah sorunsuz devam eder.
Bu 3.transferimdi ve hic pozitif gormemistim.
O yuzden duygular karmakarisik.
ayguldiyebiri ayguldiyebiri senin de test gunun bugundu.
Insallah guzel haberlerini duyacagiz🌹
Biraz kafami toparlayinca,sureci yazarim size.
Ama doktorumu herkese oneriyorum;
Ercan Bastu,Nesta Clinic.
Surece yeni adim atacaklar ya da 2.yu deneyecekler icin en azindan gidip kendisi ile tanismalarini oneririm
Yaa çok sevindim süper benim de doktorum o zaten dünya tatlısı harika bi insan ben de gözüm kapalı tavsiye ediyorum herkese🌺 çok çok sevindim Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı da nasip etsin 🤲🏻

Bu gece rüyamda beta vermişim ve 151 cıkmıs öyle gördüm o kadar mutlu olmustumki uyanınca cok üzüldüm rüya olmasına 🥺🥺
Nedense bazen sanki hiç olmayacakmış perileri geliyo kafama 😂😂
Bende rüyamda görmüştüm ya beta vermiştim ve 547 çıkmıştı 🙈🙈
Üzülme canım az kaldı zaten pozitiften sonra beklemesi inan daha zor 😬😬

Merkezimi arayıp dünkü değerimi bildirdim. Haftaya pazartesiye verdi kese randevusunu🤦🏻‍♀️ Ben de bu hafta giderim sanıyordum 🥺
Aynı gün randevumuz 😇sen bana yetiştin bak ben 21 Şubat transferiyim ua yalnız emin olmamakla birlikte hafif kahvemsi pembemsi bi akıntı geldi benden 😢 en hassas noktam inşallah yanılmışımdır 🤲 fitil beyaz şekilde gelmiş ona karışır değil mi gelse devamı anlarım

Aynı gün randevumuz 😇sen bana yetiştin bak ben 21 Şubat transferiyim ua yalnız emin olmamakla birlikte hafif kahvemsi pembemsi bi akıntı geldi benden 😢 en hassas noktam inşallah yanılmışımdır 🤲 fitil beyaz şekilde gelmiş ona karışır değil mi gelse devamı anlarım
Gelse devamı anlarsın canım. Ben daha leke gelmeyen duymadım 🙄

Çok teşekkürler dönüşünüz için bende de aynı birebir sizin gibi :) her süreci. Ben ilaçsız zaten çok zor hatta hiç adet olamıyorum bu ayda böyle olunca ilaçla bile olmadım diye biraz kafaya taktım ama demekki olabiliyor sizde kafanıza takmayın bu ay da içelim bakalım 😊 doktoruma sordum mevsim geçişi ruh hali vs böyle olabilir bazen dedi. Gönlümüzce olsun artık bebeği falan unuttum ben su sağlığıma kavuşmak ilk önceliğim oldu
Kesinlikle aynı düşüncedeyim. Bu hormon ilaçları vs derken sagligimdan olmaya niyetim yok. Nasipte varsa olur yoksa biz ne yaparsak yapalım olmayacak. Kısmet deyip bekleyip göreceğiz. Birbirimizi haberdar eselim durumumuz yaşımız aynı 😓

Kızlar bugün ultrason kontrolüm vardi tek kese göründü içinde bebekte vardı kalp hareketinide gördü doktor ama sesini duymadık çok küçük yeni oluşuyor dedi 2 gün sonra tekrar çağırdı 6+1 ölçtü transfere tarihine göre 6+3 oluyordu hemen hemen aynı gidiyor
Karından mı baktı vajinal mi canım bu arada tebrikler 🎈

Kizlar selamlar,
Haftanin ilk guzel haberini ben vereyim🥰
Cok sukur testim sonuclandi;25.3 degerim.
Carsamba gunu artisi takip edecegiz,insallah sorunsuz devam eder.
Bu 3.transferimdi ve hic pozitif gormemistim.
O yuzden duygular karmakarisik.
ayguldiyebiri ayguldiyebiri senin de test gunun bugundu.
Insallah guzel haberlerini duyacagiz🌹
Biraz kafami toparlayinca,sureci yazarim size.
Ama doktorumu herkese oneriyorum;
Ercan Bastu,Nesta Clinic.
Surece yeni adim atacaklar ya da 2.yu deneyecekler icin en azindan gidip kendisi ile tanismalarini oneririm
Gözün aydın canım. Sağlıkla katlansın inşallah 🤲 Bebeğin sana Sımsıkı tutunsun 🥰
Ben kan verdim. Hastanede beklemedim diye cezalandırıyorlar galiba. Saat 10:10 gibi verdim. 1,5 saate sonuç çıkıyor. Doktor arayacaktı hala aramadı. Whatsapp tan taciz ediyorum asistanı ama hala dönüş yok.

Kızlar bugün ultrason kontrolüm vardi tek kese göründü içinde bebekte vardı kalp hareketinide gördü doktor ama sesini duymadık çok küçük yeni oluşuyor dedi 2 gün sonra tekrar çağırdı 6+1 ölçtü transfere tarihine göre 6+3 oluyordu hemen hemen aynı gidiyor
İlk kalp atışını sen mi dinleyeceksin 🥰🥰🥰 gözün aydın canım. İki gün erken bence ama doktorun daha iyi bilir. Makinası iyidir belki.

Hayırlı haberler alalım inşallah pazartesi🤲🤲 Yok canım olsa devam eder en azından fitilin kalıntısıyla çıkardı. Ben de dün elimde dudağımın kenarını sildiğim bi peçete tutuyodum. Peçeteleri karıştım tuvalette anam o pembe minik ruj lekesini kanama sandım çok da belin ağrıyodu. Küçük çaplı bi kriz geçirip gerçeği anladım 🤣

Kesinlikle aynı düşüncedeyim. Bu hormon ilaçları vs derken sagligimdan olmaya niyetim yok. Nasipte varsa olur yoksa biz ne yaparsak yapalım olmayacak. Kısmet deyip bekleyip göreceğiz. Birbirimizi haberdar eselim durumumuz yaşımız aynı 😓
Hakkaten öyle birden bambaşka şeylerin içinde buldum bende kendimi. Bütün hayat düzenim değişti bedenim de ruhum da çorba oldu. Akışına bırakalım biz iyiysek herşey iyi gerisi de nasip ben attık o noktadayım. Mutlaka haberleşelim 🙏🏻 😘

Kızlar Perşembe test günüm ama hiç bir şey hissetmiyorum. Ara ara göğsümün yan tarafı dokununca acıyodu, kasığıma sızı giriyodu vs hiç bir şey yok artık. Düşünmektem kafayı yiycem. Negatif mi acaba ondan mı bu hissizlik🥺

X