2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bugün kaçıncı günün peki?

Benim de Perşembe çatlıcam artık, bu sabah elime aldım geri bıraktım testi korkudan

Kızlar ben şimdi sadece estrofem kullanıyorum çarşamba muayenem var doktorum başka ilaçlarda ekleyecem dedi. Ne ekleyecek acaba siz neler kullandınız transfer öncesi?

Kızlar ben şimdi sadece estrofem kullanıyorum çarşamba muayenem var doktorum başka ilaçlarda ekleyecem dedi. Ne ekleyecek acaba siz neler kullandınız transfer öncesi?
progestan fitil ya da iğne veya ikisi birlikte ekler kesin; diğer şeyler biraz opsiyonel gbi kan sulandırıcı vs gibi şeyler

transfer gününe 5 gün kala estrofem in dışında, progestan iğne , progeston fitil ve transfer günü başlayacagın kan sulandırıcı iğne veriyor yani benim ki böyleydi :)

transfer gününe 5 gün kala estrofem in dışında, progestan iğne , progeston fitil ve transfer günü başlayacagın kan sulandırıcı iğne veriyor yani benim ki böyleydi :)
Aaa o zaman çarşamba progestana başlarsam p. Tesi transfer olabilirim demi

Aman aman lütfen çağırma onun stresi çok farklı
Tecrübeli olarak yorum yapayım fitilin fazlalığıyla gelmediyse hiç korkma
Benden afedersin fitilin fazlalığıyla böyle minik iki saç teli gibi sümüksü yapı geliyor

Canım hangi doktor Cem bey nasıl bilginiz var mı

Kızlar, sonucum çıktı. Büyük ihtimal kimyasala dönüyor.
Kaset testim pazar günü koyulaşacağı yerde silikleşiyordu. Şuanda da değerim 15 çıktı.
Ngs Li 5. Gün embriyosu. Vardır bunda da bir hayr. Çarşamba günü belli olacak herşey.

Yaa belki yükselir haa, inşallah çarşamba değerin çok iyi çıkar Doktor ne yorum yaptı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…