2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Evet güzel ılerlıyor sevındım evet hergun arayıp bılgı vermeleri güzel oluyordu wala ınsallah oda gelır gerıden 4 bıle ıyı onemlı olan kalıtelı olanları sayılara takılma canım bende de 4 tane kaldı donmuş beklıolar benı

Dediğin gibi bende sayıya çok takılmıyorum 5. Güne 2 tane bile ulaşsa benim için yeterli sayı inşallah ilk transfer den de pozitif i aldık mı daha ne olsun

Dediğin gibi bende sayıya çok takılmıyorum 5. Güne 2 tane bile ulaşsa benim için yeterli sayı inşallah ilk transfer den de pozitif i aldık mı daha ne olsun
Beklesinler bızı 1 olmaz 2 olur 3 olur ama bızde pozıtıflerı gorcez buna ınanıyorum bızım bu kadar çabamız boş kalmıcak yılmadık yola devam

Kaç gün kaldı adetine ay bir an önce olsa yeni sürecinde güzel haberler alalım inşallahh
valla 15 gün var eğer bu süreçte bir aksama erken yada geç gelme durumu olmazsa, vücut iyice şaşırdı kendini çünkü birde aşırı kasık ağrım var regl olacakmışım gibi, dün akıntım vardı sanırım yumurtluyorum diyorum acabaaa?böyle beklerken doğal olur mu ama diyorum nerde bizde o şans

ayy maşallah maşallahh gelsinler güzelce sağlıklı büyüsünler de analarına kavuşsunlar

aynen çok mantıklı tabi ki ama biz işte transfer öncesi bırakıyoruz maalesef dikkat etmek lazım
Benim başka bi şey için gittiğim bi doktorum var çocuk sahibi olmak istediğimi söylediğimde bana sen daha sigarayı bırakmanın sorumluluğunu alamıyorsun nasıl anne olacaksın demişti nasıl alacaksın o sorumluluğu dedi böyle mi örnek olacaksın çocuğuna demişti. Başımdan aşağı kaynar sular dökülmüştü resmen o kadar haklıydı ki..

Günaydın canım hiç korkmanı ve çekimser olmanı gerektiren bişey değil tüp Bebek herşey güzel ilerlediğinde güzel bi süreç aslında evet burda hepimiz çok şeyler yaşadık bizden daha fazlasını yaşayanlarla karşılaştık ama sonu mutlu hikayelerimiz çok fazla inşallah seninde öyle olur benimde herkesin de fiyatta ben Kocaeli de 8150 tüp bebek ilaçlara 2700 harcadım ama raporlu fiyatı raporsuz 14 bin TL dediler ilaçta 2 katına çıkıyormuş İstanbul okan üniversitesinde 8 bin gibi bi tutar diğer merkezlerde de 16 17 den başlıyor masraf kişiye göre artabiliyor ama en az 15 bin TL ni gözden çıkar buda en az

Beklesinler bızı 1 olmaz 2 olur 3 olur ama bızde pozıtıflerı gorcez buna ınanıyorum bızım bu kadar çabamız boş kalmıcak yılmadık yola devam
Aynen öyle çabalarımız elbet sonuç vericek birinciye olmaz ikinci de ikinci olmaz ama üçüncüye olur belki yeterki bu inancı kaybetmeyelim

anaaamm doktorr da çok acımasızşmız vallaaa heee ama doğru da bu mereti içip hamileken bile içip çocuk doğuran da var ay ne bilim ben ya çok değişik şeyler bunlar işte demek ki kimi kadını daha çok etkiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…