2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Insallah canim
Seni de takip ediyorum,saglikli embriyolarin olacak insallah
Transfein sonrasi da guzel haberlerini alacagiz.
İnşallah inşallahhh dört gözle buraya sonucumu atacağım günü bekliyorum

Yaa çok sevindim süper benim de doktorum o zaten dünya tatlısı harika bi insan ben de gözüm kapalı tavsiye ediyorum herkese çok çok sevindim Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı da nasip etsin

Bu gece rüyamda beta vermişim ve 151 cıkmıs öyle gördüm o kadar mutlu olmustumki uyanınca cok üzüldüm rüya olmasına
Nedense bazen sanki hiç olmayacakmış perileri geliyo kafama
Bende rüyamda görmüştüm ya beta vermiştim ve 547 çıkmıştı
Üzülme canım az kaldı zaten pozitiften sonra beklemesi inan daha zor

Merkezimi arayıp dünkü değerimi bildirdim. Haftaya pazartesiye verdi kese randevusunu Ben de bu hafta giderim sanıyordum
Aynı gün randevumuz sen bana yetiştin bak ben 21 Şubat transferiyim ua yalnız emin olmamakla birlikte hafif kahvemsi pembemsi bi akıntı geldi benden en hassas noktam inşallah yanılmışımdır fitil beyaz şekilde gelmiş ona karışır değil mi gelse devamı anlarım

Gelse devamı anlarsın canım. Ben daha leke gelmeyen duymadım

Kesinlikle aynı düşüncedeyim. Bu hormon ilaçları vs derken sagligimdan olmaya niyetim yok. Nasipte varsa olur yoksa biz ne yaparsak yapalım olmayacak. Kısmet deyip bekleyip göreceğiz. Birbirimizi haberdar eselim durumumuz yaşımız aynı

Karından mı baktı vajinal mi canım bu arada tebrikler

Gözün aydın canım. Sağlıkla katlansın inşallah Bebeğin sana Sımsıkı tutunsun
Ben kan verdim. Hastanede beklemedim diye cezalandırıyorlar galiba. Saat 10:10 gibi verdim. 1,5 saate sonuç çıkıyor. Doktor arayacaktı hala aramadı. Whatsapp tan taciz ediyorum asistanı ama hala dönüş yok.

İlk kalp atışını sen mi dinleyeceksin gözün aydın canım. İki gün erken bence ama doktorun daha iyi bilir. Makinası iyidir belki.

Hayırlı haberler alalım inşallah pazartesi Yok canım olsa devam eder en azından fitilin kalıntısıyla çıkardı. Ben de dün elimde dudağımın kenarını sildiğim bi peçete tutuyodum. Peçeteleri karıştım tuvalette anam o pembe minik ruj lekesini kanama sandım çok da belin ağrıyodu. Küçük çaplı bi kriz geçirip gerçeği anladım

Hakkaten öyle birden bambaşka şeylerin içinde buldum bende kendimi. Bütün hayat düzenim değişti bedenim de ruhum da çorba oldu. Akışına bırakalım biz iyiysek herşey iyi gerisi de nasip ben attık o noktadayım. Mutlaka haberleşelim

Kızlar Perşembe test günüm ama hiç bir şey hissetmiyorum. Ara ara göğsümün yan tarafı dokununca acıyodu, kasığıma sızı giriyodu vs hiç bir şey yok artık. Düşünmektem kafayı yiycem. Negatif mi acaba ondan mı bu hissizlik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…