2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Insallah tıp bayramıymış bugün galıba hastanedeler mı bılmıyorum kı doktor evraklara bakıp görüşelim dedı ama
özel hastaneler çalışır sanmıyorum ama ararlar sabah yoğun oluyorlar ya hem muayene hem toplama transfer vs.. öğleden sonra ararlar olmazsa hatırlat kendine ben öyle yaptım:)

valla 15 gün var eğer bu süreçte bir aksama erken yada geç gelme durumu olmazsa, vücut iyice şaşırdı kendini çünkü birde aşırı kasık ağrım var regl olacakmışım gibi, dün akıntım vardı sanırım yumurtluyorum diyorum acabaaa?böyle beklerken doğal olur mu ama diyorum nerde bizde o şans🤣🤣
ayy maşallah maşallahh gelsinler güzelce sağlıklı büyüsünler de analarına kavuşsunlar😍
Dediğin gibi nerde bizde o şans nasıl doğal yolla kalıyorlar anlamıyorum mucize resmen ben 3 yıldır hiç çift çizgi göremedim o yüzden o kadar heyecanlıyım ki inşallah analırını üzmez bu 4 yumurcak 😄😍🤭

özel hastaneler çalışır sanmıyorum ama ararlar sabah yoğun oluyorlar ya hem muayene hem toplama transfer vs.. öğleden sonra ararlar olmazsa hatırlat kendine ben öyle yaptım:)
Ben hatırlatcam onlara zaten öğleden sonra gene yazarım onlara dönsünler bıan önce

Benim başka bi şey için gittiğim bi doktorum var çocuk sahibi olmak istediğimi söylediğimde bana sen daha sigarayı bırakmanın sorumluluğunu alamıyorsun nasıl anne olacaksın demişti nasıl alacaksın o sorumluluğu dedi böyle mi örnek olacaksın çocuğuna demişti. Başımdan aşağı kaynar sular dökülmüştü resmen o kadar haklıydı ki..
Sana sorucaktım nasıl sorumluluk alacağımı te Allah'ım bunun sigara içmekle ne alakası var tamam belki hamile kalmaya engel olabilir ama kaldığında anneliğini yapmayı engelleyecek bişey değil benim bi komşum vardı vallahi hamileyken de içti doğurduğunda da içti öyle de Güzel bakıyor ki çocuklarına yani

bende cuma sabahı verecem inşallah 6. gün embriyosu
Senin daha az kalmıs ya ben ilk başta dedim erken mi versem diye sonra dedimki sonıcunda üzüledebilirim en azında o an üzüliyim erkende versem yine gününde kan isticekler en iyisi tek seferde halletmek 😂
İnşallah pozitif alırsın ♥️

Dediğin gibi nerde bizde o şans nasıl doğal yolla kalıyorlar anlamıyorum mucize resmen ben 3 yıldır hiç çift çizgi göremedim o yüzden o kadar heyecanlıyım ki inşallah analırını üzmez bu 4 yumurcak 😄😍🤭
sorma valla ya dün intagram da denk geldim orda da bir şey çıkınca arka arkaya çıkıyor zaten bu yabancılar maşallah ne doğurgan😁😁 anam9 tane çocuğu var kadın tekte 4 üz doğurdu ya çıldırıcam 😁 ben gördüm ama nasip olmadı bu olursa o testi çerçeveleticem zaten 🤣🤣🤣 ay inşallah canım inşallah 🤲🏻🤲🏻

Amaan mesele çift çizgiyle bitse keşke 🙄 çift çizgiyi gördüm dedim hamileyim kan testi verdim pozitif vs ertesi gün kanamam başladı kimyasal oldu neyse adetim bitti doktor kimyasal olduğu için beklemenize gerek yok bu ay yine deneyin dedi denedik ben yine test yaptım baktım ki yine pozitif. O da 5 haftalıkken evde düşükle sonlandı. Anlam veremiyorum neden oluyor 🙄

Senin daha az kalmıs ya ben ilk başta dedim erken mi versem diye sonra dedimki sonıcunda üzüledebilirim en azında o an üzüliyim erkende versem yine gününde kan isticekler en iyisi tek seferde halletmek 😂
İnşallah pozitif alırsın ♥️
amin inşallah hepimiz görürürz pozitifleri ❤️ benim asıl test günü 14 gün sonraya verildi aslında o güne de ramdevum var bakalım hayırlısı 🙏🏻

sorma valla ya dün intagram da denk geldim orda da bir şey çıkınca arka arkaya çıkıyor zaten bu yabancılar maşallah ne doğurgan😁😁 anam9 tane çocuğu var kadın tekte 4 üz doğurdu ya çıldırıcam 😁 ben gördüm ama nasip olmadı bu olursa o testi çerçeveleticem zaten 🤣🤣🤣 ay inşallah canım inşallah 🤲🏻🤲🏻
4 düzmüü yuh 🤣🤣🤣 nasıl becernişler 4 yumurtanın da birden döllenip tutmasını yaa 🤣🤣

Amaan mesele çift çizgiyle bitse keşke 🙄 çift çizgiyi gördüm dedim hamileyim kan testi verdim pozitif vs ertesi gün kanamam başladı kimyasal oldu neyse adetim bitti doktor kimyasal olduğu için beklemenize gerek yok bu ay yine deneyin dedi denedik ben yine test yaptım baktım ki yine pozitif. O da 5 haftalıkken evde düşükle sonlandı. Anlam veremiyorum neden oluyor 🙄
O daha da kötü bişey tam oldu diyorsun seviniyorsun ama gidiyor onu yaşamak daha da yıpratıcı inşallah yeni transferin sağlıkla doğuma kadar gelir 🤭🤩

Şimdi aradım cuma günü gelemeyeceğim perşembe gelsem sorun olur mu dedim
Yok gelebilirsiniz duymazsak bir hafta sonraya erteleyeceğiz zaten dedi ama erken geliyor bana da ekim topiğinde yazışmaları okudum da hep 6 sonu 7 başı duymuş herkes hemen hemen
O zaman benimki normal mi yani? Kaç haftalık dedi sana doktorun şuan için?

Ben sormuştum çok teşekkür ederim.. Bende romatoloji gidip irdelemek istiyorum.. Bakalım neler çıkacak..
Rica ederim.Benim prolaktin seviyem sürekli yükseliyordu endokrinolojiye gittim orada yapılması gereken testler yapıldı ve endokrin uzmanına Romatolojiye yönlendirdi.Sizde dilerseniz önce endokrin uzmanına gidin ve sizi yönlendirmesini rica edin.Üniv.hastanesi varsa bulunduğunuz ilde oraya giderseniz maddi külfettende kurtulmuş ve daha detayla incelenir.

Kizlar selamlar,
Haftanin ilk guzel haberini ben vereyim🥰
Cok sukur testim sonuclandi;25.3 degerim.
Carsamba gunu artisi takip edecegiz,insallah sorunsuz devam eder.
Bu 3.transferimdi ve hic pozitif gormemistim.
O yuzden duygular karmakarisik.
ayguldiyebiri ayguldiyebiri senin de test gunun bugundu.
Insallah guzel haberlerini duyacagiz🌹
Biraz kafami toparlayinca,sureci yazarim size.
Ama doktorumu herkese oneriyorum;
Ercan Bastu,Nesta Clinic.
Surece yeni adim atacaklar ya da 2.yu deneyecekler icin en azindan gidip kendisi ile tanismalarini oneririm

X