2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Doğum günün kutlu olsun Rabbim duanla müjdelesin seni….
Bugünde benim doğum günüm bu ay bizim ayımız güzel haberlerle dolu olsun hakkını versin

Bu arada benim de bel ve kasık ağrım arttı bugün, kahverengi akıntım da devam ediyor az az, hemşireye sordum normal bir şey yapmanıza gerek yok dedi ama tedirgin oldum bir Bel ağrısı ve akıntı olumsuz bir işaret değildir umarım

Maşallah canım. Rabbim sağlıkla devam ettirsin…
3 tane embriyo mu koyuldu. Sen Türkiye de misin?

Maysa2011 ya hep seni etiketliyorum ilk aklıma sen geliyorsun bacım
Okuryazar bacım bi ben kullanmamışım prowomen ı. Geç öğrendim
Canım Allah razı olsun deli divane gibi çareler arıyorum heryere yaziyorm herkesle görüşüyorum belki bu yüzden sürekli aklindayim canımsın ama umutlarım bitti artık bende procerctin women kullandım ama paket bitmemişti daha bilmiyorum ya 3.opu 3 ay sonra

Ben de az önce hapşırdım 4 kere her defasında karnıma bir şey saplanır gibi oldu kasmayayım derken iyice kasıldı of her şeyi düşünmek ne zormuş ya ıkınıyor gibi de bir şey oldu sanki iyice sıyıracağız

Doğum günün kutlu olsun Rabbim duanla müjdelesin seni….
Bugünde benim doğum günüm bu ay bizim ayımız güzel haberlerle dolu olsun hakkını versin
Teşekkür ederim canım seninde doğum günün kutlu olsun yeni yaşımıza ne güzel haberlerle giriyoruz öyle yaaa

Ben önceki transferlerimde de kaset test kullandım. Çift çizgileri gördüm.
Darısı senin başına canım.
6.günden beri silik gösterdi. Bekledim paylaşmadım emin olana kadar bekledim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…