2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Keseyi gördük çok şükür arkadaşlar 4hafta 5 günlük gözüküyor. 2 hafta sonra kalp atışını bekliyorum
Oyy maşallah İki sorum var birincisi karından mı baktı? İkincisi son adet tarihi mi transfer tarihi mi baz alınıyor?

Şimdi baktım netten buraya göre çok normal
Aynen gayet normal zaten birçok doktor o rakamlar çok bir şey ifade etmiyor da diyor biz hani Yüksek kesin çift falan diyoruz ya onunla alakası yok falan diyorlar Alt sınır üst sınır bir anlamı yokmuş yani her şey yolunda kanaman ne durumda ?

Aynen doktorumda mesela geçen 3 test için artış çok iyi dedi ama tam 2 te katlamamıştı sonuncu
Kanama böyle nokta nokta kahverengi döndü hani kan kurur da elinde falan temizleyince nokta nokta dökülür ya o şekilde oldu ilk defa da öyle geldi

İyiyim canım dün doğum günümdü de pek giremedim heyecanlıyım yarın için dün 10 da vurdum 3 tane gonapeti bakalım yarın sabah en büyük adımı gerçekleşiyor herşeye rağmen o kadar heyecanlı yım ki öğrendiğimde Instagram a koyacağım Şarkıya kadar düşünüyorum diye bilirim

Oyy maşallah İki sorum var birincisi karından mı baktı? İkincisi son adet tarihi mi transfer tarihi mi baz alınıyor?
Karından bakıldı. İkisini de sordu ancak büyüklük olarak cihazda 4hafta5 günlük gözüktü son adet tarihine göre 5 hafta 2 günlük falan oluyor normalde. Ama bana 4. Gün embriyosu olarak 3 adet transfer edildi. Bir tane kese gördük çok net gözüküyor yeri de yukarı bir noktada güzel dedi doktor

Kasette gözükmeyip kanda çıkan çok var…

Okumaya çalışıyorum ama bitmiyor var mı kaçırdığım bişey pozitif haberler falan o değilde ben herşeyi unuttum opu dan sonra ne yapmak gerekir banyo falan yapılmıyor du zaten galiba benim ki dondurulmuş transfer olucak biliyorsun sunuz hatırlatın bana tekrar bildiklerinizi

Bu prowomen ı çok gördüm, birçok kişi iyi bahsetmiş yararını görmüş. Bundan sonra herkese öneririm. Maysa2011

Yaaa iyi ki doğdun en güzel hediyen geliyor inşallah Biliyor musun benim de transferim doğum günümden bir gün sonraydı ben de demiştim inşallah en güzel hediye olur bana diye hemen koyacak mısın instagrama hangi şarkıymış bakalım

Maysa2011 ya hep seni etiketliyorum ilk aklıma sen geliyorsun bacım
Okuryazar bacım bi ben kullanmamışım prowomen ı. Geç öğrendim

İnşallah transfer Nisan da olucak Ame yine de kabul ediyorum bu hediyeyi hamile olarak koymucam eşimle beni koyup bir gülüşü var şarkısı varya orda şükürler olsun biz kavuştuk soranlara diye nakarat var ben kendimce ilan etmiş olucam kavuştuğumu ama tabiki kimse içimdeki sevinci bilmeyecek psikopatlık Tavan şuan bende neler düşünüyorum iştee

Yok ben zorlamıyorum.. Bence korkuyorsan yapma.. Ben 9. gün yapayım diyorum artık
Yaptım da kocam kahvaltı için bekliyormuş onunla ilgilendim. Yaaa kalınlaşmamış ona takıldım hala silik…. Bugün9. Gün…

Eklentiler

• C1410294-B05C-4F0D-9DB0-33E22B5B0F35.jpeg
    52,3 KB · Görüntüleme: 60
  • D431D23D-1EC1-4D36-9DBF-9A1A22B20465.jpeg
    68,9 KB · Görüntüleme: 61
ben de birşey sorucam opu dan sonra 2 hafta cinsel ilişki yasak dediler. sebebi enfeksiyon falan mı yoksa geriden gelen yumurtalar yanlışlıkla döllenmesin diye mi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…