2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İyiyim canım dün doğum günümdü de pek giremedim 😅 heyecanlıyım yarın için dün 10 da vurdum 3 tane gonapeti bakalım yarın sabah en büyük adımı gerçekleşiyor herşeye rağmen o kadar heyecanlı yım ki öğrendiğimde Instagram a koyacağım Şarkıya kadar düşünüyorum diye bilirim 🤣🥰🤭🤭🤭
Nice güzel senelerin olsun canım🥰 Yeni yaşında bebişine sağlıkla kavuşursun inşallah🤲

İnşallah transfer Nisan da olucak Ame yine de kabul ediyorum bu hediyeyi 🤭 hamile olarak koymucam 🤣 eşimle beni koyup bir gülüşü var şarkısı varya orda şükürler olsun biz kavuştuk soranlara diye nakarat var ben kendimce ilan etmiş olucam kavuştuğumu ama tabiki kimse içimdeki sevinci bilmeyecek 🤣 psikopatlık Tavan şuan bende neler düşünüyorum iştee 🤭🤭🤭😅
😃😃yaa gerçekten neler düşünmüşsün 🥰

ben de birşey sorucam opu dan sonra 2 hafta cinsel ilişki yasak dediler. sebebi enfeksiyon falan mı yoksa geriden gelen yumurtalar yanlışlıkla döllenmesin diye mi :))
Benim yarın olucak yarın derseler bana öyle bişey söylerim canım ama yüksek ihtimalle enfeksiyon için dir kalan yumurtalar döllenevek kadar kaliteli olduğunu düşünmüyorum enfeksiyon sebebidir yani 🤭

ben de birşey sorucam opu dan sonra 2 hafta cinsel ilişki yasak dediler. sebebi enfeksiyon falan mı yoksa geriden gelen yumurtalar yanlışlıkla döllenmesin diye mi :))
Biz de aynı şeyi düşünmüştük 😃enfeksiyon demiştiler ama yumurtalar da büyümeye devam ediyor 🤔

Bana özellikle aç karnına almamı ve sonrasında 1 saat bişey yiyip içmememi söylediler. Baştan beri böyle katı kurallı kullanıyorum 🤒
Hadi ya ben de özellikle tok almaya dikkat ediyordum da bugün aç içsem ne olur acaba diye düşündüm herhangi bi şey de yazmıyor neyse aşayım o zaman geç olmadan ben ilaçları çok özensiz kullandım ☹️

Yaptım da kocam kahvaltı için bekliyormuş onunla ilgilendim. Yaaa kalınlaşmamış ona takıldım hala silik…. Bugün9. Gün…
Maşallah pozitif ve kaset teste çıkmış. Hayırlı olsun... Darısı başıma ama ben korkuyorum nedense :S
Bazı kaset testler nedense koyulaşmıyor... DAha önce kullanmış mıydın? Bir de değer şuan 50-60 civarı değil midir? Normal sanki silik çıkması..

Doktorumun cesaretlendirmesi ile bugün 3 saatlik yola çıkıyoruz bakalım. Arada yürü gerisi önemli değil dedi. Sağsalim gidip gelsek 🤲 valla stres oldum
Bir şey olmaz canım rahat ol arka koltukta yastık falan al uzanarak gidersin saatte bir mola verip yürüyüş yaparsın

X