2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Nice güzel senelerin olsun canım Yeni yaşında bebişine sağlıkla kavuşursun inşallah

yaa gerçekten neler düşünmüşsün

ben de birşey sorucam opu dan sonra 2 hafta cinsel ilişki yasak dediler. sebebi enfeksiyon falan mı yoksa geriden gelen yumurtalar yanlışlıkla döllenmesin diye mi :))
Benim yarın olucak yarın derseler bana öyle bişey söylerim canım ama yüksek ihtimalle enfeksiyon için dir kalan yumurtalar döllenevek kadar kaliteli olduğunu düşünmüyorum enfeksiyon sebebidir yani

ben de birşey sorucam opu dan sonra 2 hafta cinsel ilişki yasak dediler. sebebi enfeksiyon falan mı yoksa geriden gelen yumurtalar yanlışlıkla döllenmesin diye mi :))
Biz de aynı şeyi düşünmüştük enfeksiyon demiştiler ama yumurtalar da büyümeye devam ediyor

Bana özellikle aç karnına almamı ve sonrasında 1 saat bişey yiyip içmememi söylediler. Baştan beri böyle katı kurallı kullanıyorum
Hadi ya ben de özellikle tok almaya dikkat ediyordum da bugün aç içsem ne olur acaba diye düşündüm herhangi bi şey de yazmıyor neyse aşayım o zaman geç olmadan ben ilaçları çok özensiz kullandım

Yaptım da kocam kahvaltı için bekliyormuş onunla ilgilendim. Yaaa kalınlaşmamış ona takıldım hala silik…. Bugün9. Gün…
Maşallah pozitif ve kaset teste çıkmış. Hayırlı olsun... Darısı başıma ama ben korkuyorum nedense :S
Bazı kaset testler nedense koyulaşmıyor... DAha önce kullanmış mıydın? Bir de değer şuan 50-60 civarı değil midir? Normal sanki silik çıkması..

Doktorumun cesaretlendirmesi ile bugün 3 saatlik yola çıkıyoruz bakalım. Arada yürü gerisi önemli değil dedi. Sağsalim gidip gelsek valla stres oldum
Bir şey olmaz canım rahat ol arka koltukta yastık falan al uzanarak gidersin saatte bir mola verip yürüyüş yaparsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…