2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım Allah razı olsun deli divane gibi çareler arıyorum heryere yaziyorm herkesle görüşüyorum belki bu yüzden sürekli aklindayim canımsın ama umutlarım bitti artık bende procerctin women kullandım ama paket bitmemişti daha bilmiyorum ya 3.opu 3 ay sonra
Aaa 3 ay sonra mı.. çok uzun tutmuşlar. Bunun yanında arı sütü de kullanmışlar. İnşallah yararını görürsün.

Ben önceki transferlerimde de kaset test kullandım. Çift çizgileri gördüm.
Darısı senin başına canım.🌸
6.günden beri silik gösterdi. Bekledim paylaşmadım emin olana kadar bekledim.
Yok bu testi daha önce kullandın mı? Youtube'da biri göstermişti. 3 aylık hamile testi silik çıkmıştı..
Amin inş sağlıkla ilerler.. Senin için en önemli mesele de sağlıkla ilerlemesi..
Bende daha pozitif görmediğim için pozitifi görmek :KK70:
Biraz önce sol kasığımda kalp atımı gibi ağrı gelip gitti ama 15-20 sn. İnş belirtidir. Net belirti bunu yaşadım :KK70:

Yok bu testi daha önce kullandın mı? Youtube'da biri göstermişti. 3 aylık hamile testi silik çıkmıştı..
Amin inş sağlıkla ilerler.. Senin için en önemli mesele de sağlıkla ilerlemesi..
Bende daha pozitif görmediğim için pozitifi görmek :KK70:
Biraz önce sol kasığımda kalp atımı gibi ağrı gelip gitti ama 15-20 sn. İnş belirtidir. Net belirti bunu yaşadım :KK70:
Ne zaman test yapacaksın peki…
Ben eczaneden alıyordum bu testi. Bu sefer internetten aldım.
Aynısını daha öncekilerde kullandım.

Kızlar kimler dondurulmuş transfer olmuştu adetin kaçıncı gününden sonra transfer ediyorlar kaçıncı gün ilaçlar a başlıyorlar falan he 🤭

Ben de o batmaları hissederken hep uzanmıştım ayağımın altına küçük yastık koymuştum ☺️ Bide evin içinde dolaşmıştım doktorum sakın sürekli yatma demişti insallah güzel haberler verirsiniz🤲🌹
İnşallah canım :))) bugün itibariyle işe başladım artık. ama bende evde hep o moddaydım. Gerçi cumartesi pazar evdeyim yine alıştım ev ortamına iyice işe gelmek zor oldu sabah

Amannn bu duphaloc mudur nedir şurubu içen var mı aranızda kaç ml içiyorsunuz ne kötü tadı var

X