2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar kimler dondurulmuş transfer olmuştu adetin kaçıncı gününden sonra transfer ediyorlar kaçıncı gün ilaçlar a başlıyorlar falan he
2. veya 3. gün ilaçlara başlıyorsun transfere 5 gün kala başka ilaçlar ekleniyor. Ben adetin ilk gününden sayarsam 21.günü transfer oldum

2. veya 3. gün ilaçlara başlıyorsun transfere 5 gün kala başka ilaçlar ekleniyor. Ben adetin ilk gününden sayarsam 21.günü transfer oldum
Enaz 1 ay var daha opudan 10 gün sonra adet olursun dedi hemşire ordan da 20 gün geçmeyen günler başlayacak yani

İşe yarıyor mu öyle 2 gündür yatışlardayım ya başım dertte
Ben transfere 1 gün kala basladım içmeye ilk iki gün cok etkilemiyo hatta hemşireme sormuştum 2. Günden sonra etkilemeye başlar dedii . Suan iyiyim kabız değilim

Kızlar hemşire aradı ayın 17 ne randevu verdi degerlerin güzel evd dinlen hastanede farklı bir işlem yapılmayacak dedi kese etrafında kanama olmadığı İçin vende yatış olsun diye isterse etmedin bakalım rabbim büyük haftaya perşembe ne diyecek doktor

İşe yarıyor mu öyle 2 gündür yatışlardayım ya başım dertte
Meyve suyu, su gibi içecekle karıştırabilirsin. Prospektüsünde öyle yazıyor. Doktorum uyumadan 1 ölçek al dedi sorunu çözmezse günde 2 defa alabilirsin 2 ölçek. Ama yeterli su içtiğinden eminsen işe yarar dedi. Yani 2.5 lt kadar su. Veee evet tadı iğrenç ötesi o kadar şeker

Su 2.5 3 arası normalde de içmeye çalışıyorum ben hiç yaşamadım kabızlık sorunu ama şuan sadece yatıyorum ya o etkiledi galiba dünden beri ayrı bş agrı var karnım gurul gurul 15 ml içtim He şimdi baktım 5 ml ölçekte duruyor

Ayy ben iki gün daha böyle kalırsam mahvolurum 1 su bardağına falan mı açıyorsun şurubu
1 su bardağına tamamlıyorum ama dibini yine içemiyorum erimiyo sonra az daha su ekliyorum öyle içiyorum zaten açmadan da içsen üstüne su içiyosun aynı şey bence

Kızlar doktor aradı benı yarın tekrar kan tahlılı ıstıyor ya zaten 0.1 olan değer yukselır mı Allah askına bıdaha mı yıkım yasıcam ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…