2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İyiyim canım dün doğum günümdü de pek giremedim 😅 heyecanlıyım yarın için dün 10 da vurdum 3 tane gonapeti bakalım yarın sabah en büyük adımı gerçekleşiyor herşeye rağmen o kadar heyecanlı yım ki öğrendiğimde Instagram a koyacağım Şarkıya kadar düşünüyorum diye bilirim 🤣🥰🤭🤭🤭
Doğum günün kutlu olsun 🎂🎈 Rabbim duanla müjdelesin seni….
Bugünde benim doğum günüm 💃🏻 bu ay bizim ayımız 🥰🥰 güzel haberlerle dolu olsun🥰😍 hakkını versin🥳

Bu arada benim de bel ve kasık ağrım arttı bugün, kahverengi akıntım da devam ediyor az az, hemşireye sordum normal bir şey yapmanıza gerek yok dedi ama tedirgin oldum bir ☹️ Bel ağrısı ve akıntı olumsuz bir işaret değildir umarım ☹️

Karından bakıldı. İkisini de sordu ancak büyüklük olarak cihazda 4hafta5 günlük gözüktü son adet tarihine göre 5 hafta 2 günlük falan oluyor normalde. Ama bana 4. Gün embriyosu olarak 3 adet transfer edildi. Bir tane kese gördük çok net gözüküyor yeri de yukarı bir noktada güzel dedi doktor
Maşallah canım. Rabbim sağlıkla devam ettirsin…
3 tane embriyo mu koyuldu. Sen Türkiye de misin?

Maysa2011 Maysa2011 ya hep seni etiketliyorum 🙈 ilk aklıma sen geliyorsun bacım ❤️
Okuryazar bacım bi ben kullanmamışım prowomen ı. Geç öğrendim 🙈🙂
Canım Allah razı olsun deli divane gibi çareler arıyorum heryere yaziyorm herkesle görüşüyorum belki bu yüzden sürekli aklindayim canımsın ama umutlarım bitti artık bende procerctin women kullandım ama paket bitmemişti daha bilmiyorum ya 3.opu 3 ay sonra

Ben de az önce hapşırdım 4 kere her defasında karnıma bir şey saplanır gibi oldu kasmayayım derken iyice kasıldı of her şeyi düşünmek ne zormuş ya ıkınıyor gibi de bir şey oldu sanki 😑😑 iyice sıyıracağız 😃

Var burada çizgi benimki de böyleydi kaset test çünkü 🥰
6. Günden beri gözüküyor…. Dün yapmadım atladım bir günü.. bir saat sonra baktım kuruyunca diğer kuruyanlardan daha belirgin olmaya başlamış.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 57
Doğum günün kutlu olsun 🎂🎈 Rabbim duanla müjdelesin seni….
Bugünde benim doğum günüm 💃🏻 bu ay bizim ayımız 🥰🥰 güzel haberlerle dolu olsun🥰😍 hakkını versin🥳
Teşekkür ederim canım seninde doğum günün kutlu olsun yeni yaşımıza ne güzel haberlerle giriyoruz öyle yaaa 🥰🥰😍😍

Maşallah pozitif ve kaset teste çıkmış. Hayırlı olsun... Darısı başıma ama ben korkuyorum nedense :S
Bazı kaset testler nedense koyulaşmıyor... DAha önce kullanmış mıydın? Bir de değer şuan 50-60 civarı değil midir? Normal sanki silik çıkması..
Ben önceki transferlerimde de kaset test kullandım. Çift çizgileri gördüm.
Darısı senin başına canım.🌸
6.günden beri silik gösterdi. Bekledim paylaşmadım emin olana kadar bekledim.

X