2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bir saate kadar kan vermiş olurum canım kaset testle yaptım hatta foto koyayım sonradan gölge çıktı gibi
Ben kaset teste hiç güvenmiyorum hele de 10. Günde hiç ben erken gebelikle 8. Günde yaptım gördüm ama çift koyulmuştu onum etkisi var demiştiler erken gebelik için bile 10. Günden önce yanıltır diyorlar hadi güzel sonuçlarla gel inşallah

Valla ben şu düşük riskim olmasa yine iki isterim çok seviyorum ikizleri hem çift yumurta hem tek yumurta razıyım ama işte risk zaten var çoğul gebeliklerde birde bendeki sıkıntı korkuttu beni dün
Nasip ya çıkarsa da rabbim verir bir kolaylığını 9 ay yatarız artık

Aslında senle aramızda çok az var benim de 18.gün ama tahminen benim ikiye katlasa bile 2500 falan çıkar gibi beta ay iyice merak etmeye başladım her yerde de kar
Benim değerim yüksek başladı ya ondan korktum ben
Dün bir yerde okudum pek inanmadım ama inşallah dedim bebek erkekse değer yüksek ilerliyormuş saçma ama erkek isteyen ben için çok güzel

Doğduktan sonra süper bir şey bence de 32 yaşındayım çocuk defteri de kapanmış olur böylece harika bir şey benim de kendi sağlık sıkıntımdan dolayı zaten normal gebelik bile riskli hani iki olursa sorun olur diye yoksa ben de isterdim bir kız bir oğlan güzel olurdu

canım canını sıkmak için henüz erken kan testinde inşallah pozitifi görürsün sanki senin silik bi testin de vardı.
Dün bu şekildeydi bugün hiç bişey yok ben mi yanlış gördüm bi bakın

Eklentiler

• IMG_20220310_105214.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 56
Ah bu sağlık sorunları olmasa
Ya evet bir kız bir erkek

Aslında senle aramızda çok az var benim de 18.gün ama tahminen benim ikiye katlasa bile 2500 falan çıkar gibi beta ay iyice merak etmeye başladım her yerde de kar
Şimdi hesapladım da tam 2 ile gitmiyor benimkide. Galiba bakalım doktor illaki arar ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…