2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Eklentiler

• 7E0DF13B-61D3-430C-8277-ACBFD2AC0EDE.png
    7E0DF13B-61D3-430C-8277-ACBFD2AC0EDE.png
    234,3 KB · Görüntüleme: 45
Keseyi gördük çok şükür arkadaşlar 4hafta 5 günlük gözüküyor. 2 hafta sonra kalp atışını bekliyorum
Oyy maşallah 🧿 İki sorum var birincisi karından mı baktı? İkincisi son adet tarihi mi transfer tarihi mi baz alınıyor?

Şimdi baktım netten buraya göre çok normal 🙈
Aynen gayet normal zaten birçok doktor o rakamlar çok bir şey ifade etmiyor da diyor biz hani Yüksek kesin çift falan diyoruz ya onunla alakası yok falan diyorlar 🤷🏼‍♀️Alt sınır üst sınır bir anlamı yokmuş yani her şey yolunda 😉kanaman ne durumda ?

Aynen gayet normal zaten birçok doktor o rakamlar çok bir şey ifade etmiyor da diyor biz hani Yüksek kesin çift falan diyoruz ya onunla alakası yok falan diyorlar 🤷🏼‍♀️Alt sınır üst sınır bir anlamı yokmuş yani her şey yolunda 😉kanaman ne durumda ?
Aynen doktorumda mesela geçen 3 test için artış çok iyi dedi ama tam 2 te katlamamıştı sonuncu
Kanama böyle nokta nokta kahverengi döndü hani kan kurur da elinde falan temizleyince nokta nokta dökülür ya o şekilde oldu ilk defa da öyle geldi

Ryamm Ryamm sesin çıkmıyor her şey yolunda mı 🙃

Yani bir arasalar tebrik etseler yani fena olmaz ne bileyim benim dr aşırı soğuk ya sinirli bir tip bir yanım tecrübesinden dolayı devam etmek istiyor bi yanım diyor kayda değer bir ücret verip neden böyle bir muamele göreyim yani gerçi kartını verdi ben de ona haber vermedim ama o sıcaklığı da alamadığım için
İyiyim canım dün doğum günümdü de pek giremedim 😅 heyecanlıyım yarın için dün 10 da vurdum 3 tane gonapeti bakalım yarın sabah en büyük adımı gerçekleşiyor herşeye rağmen o kadar heyecanlı yım ki öğrendiğimde Instagram a koyacağım Şarkıya kadar düşünüyorum diye bilirim 🤣🥰🤭🤭🤭

Oyy maşallah 🧿 İki sorum var birincisi karından mı baktı? İkincisi son adet tarihi mi transfer tarihi mi baz alınıyor?
Karından bakıldı. İkisini de sordu ancak büyüklük olarak cihazda 4hafta5 günlük gözüktü son adet tarihine göre 5 hafta 2 günlük falan oluyor normalde. Ama bana 4. Gün embriyosu olarak 3 adet transfer edildi. Bir tane kese gördük çok net gözüküyor yeri de yukarı bir noktada güzel dedi doktor

Normal kaset test yaptım bu sabah ilk idrarla malesef negatif gördüm yine Kızlar çok canım sıkkın o kadar hayallerle başladım ne geriye embriyom kaldı ne de olumlu olmadı gibi yarın kan vereceğim günü geldi böyle olup kanda çıkan olmuş mudur 10. Gündü bugün transferi saymazsam 🥺🥺
Kasette gözükmeyip kanda çıkan çok var…

Okumaya çalışıyorum ama bitmiyor var mı kaçırdığım bişey pozitif haberler falan 🤭🤭 o değilde ben herşeyi unuttum opu dan sonra ne yapmak gerekir banyo falan yapılmıyor du zaten galiba benim ki dondurulmuş transfer olucak biliyorsun sunuz hatırlatın bana tekrar bildiklerinizi 🤭🤭🤩

Canım insallah hayırlısıyla olur en en kıza zamanda 🤲 Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah 🤲 Benimm doktorum opudan önce bana vitamin başlatmıştı en az 2 ay kullan ki etkisi olsun demişti prowomen aldım kahvaltıdan yarım saat sonra falan içtim sanırım yumurtalarda etkisi oldu emin değilim ama 8 yumurtadan 5 i döllenmişti 3 tanesi kaliteli kalmıştı 5. Güne.İstersen sor doktoruna sen de belki faydası olur vitamin sonuçta ☺️ Ben de 2.5 yıldır bu yoldayım insallah rabbim yüzümüzü güldürsün 🤲
Bu prowomen ı çok gördüm, birçok kişi iyi bahsetmiş yararını görmüş. Bundan sonra herkese öneririm. Maysa2011 Maysa2011

İyiyim canım dün doğum günümdü de pek giremedim 😅 heyecanlıyım yarın için dün 10 da vurdum 3 tane gonapeti bakalım yarın sabah en büyük adımı gerçekleşiyor herşeye rağmen o kadar heyecanlı yım ki öğrendiğimde Instagram a koyacağım Şarkıya kadar düşünüyorum diye bilirim 🤣🥰🤭🤭🤭
Yaaa iyi ki doğdun 🎈🎉 en güzel hediyen geliyor inşallah 🙏 Biliyor musun benim de transferim doğum günümden bir gün sonraydı ben de demiştim inşallah en güzel hediye olur bana diye 😇😇 hemen koyacak mısın instagrama 😀hangi şarkıymış bakalım

Bana da prowomen vermişti bir ay kullandım tüp bebek öncesi kalitesini arttırıyor demişti 10 yumurta toplandı 9 kaliteli 8 döllendi 7’si iyi devam ederken 5.güne üç tane kaldı bilmiyorum faydası var mı ama içinde her şey var o vitaminin besinlerden alamayacağımız,bir de polenli bal yiyordum aklıma geldikçe
Maysa2011 Maysa2011 ya hep seni etiketliyorum 🙈 ilk aklıma sen geliyorsun bacım ❤️
Okuryazar bacım bi ben kullanmamışım prowomen ı. Geç öğrendim 🙈🙂

Yaaa iyi ki doğdun 🎈🎉 en güzel hediyen geliyor inşallah 🙏 Biliyor musun benim de transferim doğum günümden bir gün sonraydı ben de demiştim inşallah en güzel hediye olur bana diye 😇😇 hemen koyacak mısın instagrama 😀hangi şarkıymış bakalım
İnşallah transfer Nisan da olucak Ame yine de kabul ediyorum bu hediyeyi 🤭 hamile olarak koymucam 🤣 eşimle beni koyup bir gülüşü var şarkısı varya orda şükürler olsun biz kavuştuk soranlara diye nakarat var ben kendimce ilan etmiş olucam kavuştuğumu ama tabiki kimse içimdeki sevinci bilmeyecek 🤣 psikopatlık Tavan şuan bende neler düşünüyorum iştee 🤭🤭🤭😅

Yok ben zorlamıyorum.. Bence korkuyorsan yapma.. Ben 9. gün yapayım diyorum artık:KK53:
Yaptım da kocam kahvaltı için bekliyormuş onunla ilgilendim. Yaaa kalınlaşmamış ona takıldım hala silik…. Bugün9. Gün…

Eklentiler

• C1410294-B05C-4F0D-9DB0-33E22B5B0F35.jpeg
    C1410294-B05C-4F0D-9DB0-33E22B5B0F35.jpeg
    52,3 KB · Görüntüleme: 59
  • D431D23D-1EC1-4D36-9DBF-9A1A22B20465.jpeg
    D431D23D-1EC1-4D36-9DBF-9A1A22B20465.jpeg
    68,9 KB · Görüntüleme: 60
Okumaya çalışıyorum ama bitmiyor var mı kaçırdığım bişey pozitif haberler falan 🤭🤭 o değilde ben herşeyi unuttum opu dan sonra ne yapmak gerekir banyo falan yapılmıyor du zaten galiba benim ki dondurulmuş transfer olucak biliyorsun sunuz hatırlatın bana tekrar bildiklerinizi 🤭🤭🤩
ben de birşey sorucam opu dan sonra 2 hafta cinsel ilişki yasak dediler. sebebi enfeksiyon falan mı yoksa geriden gelen yumurtalar yanlışlıkla döllenmesin diye mi :))

X