2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Oh super 2 Güzel rakam ben de çikolata kistinden çok çektim. İnşallah bu ay güzel sonuçlar alırız.

Merhaba arkadaşlar
Bende nasipse ikinci tedavime başlıyorum
Daha öncesinden 1 tane dondurulmuş embriyom var ama transfer olmadım hiç , rezervim az 0.5 , o yüzden yeniden toplatma yaptırmak istedim
Biraz önce adet oldum , çarşamba günü gideceğim tedaviye başlayacağım demişti hoca bakalım neler olcak
Bundan öncesinde Doktor beni yumurtlama zamanı çağırmıştı
genotropin iğne verildi , büyüme iğnesiymiş , düşük rezervli hastalarda kaliteli yumurta olmasını sağlıyor dedi , gün aşırı 2.4 doz yapıyorum
Onun dışında coraspirin verdi günde 1 kez alıyorum
Estoferm alıyorum günde 2 kez
Acaba daha önce kullanan varmı bu büyüme hormonu iğnesini
Bir de akşam itibari ile adet olduğum için bugün sayılmıyormuş hemşire öyle dedi o yüzden çarşamba gideceğim , tam olarak 2.günü ozaman oluyormuş , bakalım çarşamba günü diğer iğnelerin dozu nasıl olacak
Herkese uğur getirsin umarım burası

Ben de kendime 3 ay verdim mola ne varsa denedim sırada tup bebek var bakalım.hayirlisi olsun

Merhaba ben de eylül 2021 de ilk transferimi yaptırmıştım. Yüksek beta hcgden kimyasal gebelik oldu. Meğer kan pıhtılaşması varmış sonradan 3 tane test yaptırdık: kan pıhtılaşması, lopus ve kromozom genetik testleri. Dondurulmuş embriyolarım var. Nasipse 2022 de deneyeceğim. Bu süreçte kist oluştu şimdilik doğum kontrol hapı kullanıyorum. Doktor Ocakta histereskopi yapalım, şubatta da transferi gerçekleştirelim dedi. Sitede 3 ay bekleyip transfer yaptıranlar da var da bana şubat kısa geliyor. Halbuki 5 ay geçmiş oluyor. Sanırım korkuyorum denemeye yaşadığım manevi çöküntülerden ötürü. İlk transferden sonra kısa süre ara verip daha sonra 2. yi deneyip gebeliği devam edenler var mı

Kızlar 2022 de tüp bebek yaptıracak bir ben mi varımçok yalnız hissettim kendimi şuan
Selam ben dün iğnelere başladım .Doktorumun söylediğine göre transfer anca ocak ayının ilk haftası olurmuş.Yalnız değilsin :) Cumaya kadar gonalf ve menopur kullanıcam. Cuma kontrolum var .İnşallah istenilen seviyeye gelir benim akıllı yumurtalarım :)

Bana doktor iyi dedi .Kaç tane olduğunu sorduğumda 2 tane var dedi .Bu kötü mü yani ? İğnelerden artmaz mı sayısı sizce
artabilir tabiki suan ilk ultrason da gözüken 2 tane öncü yumurta vardır iğnelerden sonra gözükmeyen kücük olanlar da büyüyor ben ilk tedavimde 1 tane gözüküyordu 14 gun sonunda 10 tane gördüler ultrasonda 6 tane toplanmıştı.ilk ultrason muayenesinde 2 gözüküyorsa sayı daha da artar

Ahhhh inşallahhhh ik denemem biraz gerginim

Hoşgeldiniz ,

bende senin gibiyim .amh 0.5 o yüzden havuz yöntemi yapıldı bana da ilk opudan 1 tane donduurlmş var ikinciden 2 tane vardı 1 transfer negatif gitti .2 tane dondurulmuş var umarım senin bu opuda daha fazla olur embriyo sayısı benim teddavi oldugum hastane yogun kanaama başladıktan sonraki ilk gün cagırıyor

Kızlar cok kalabalık değiliz ama bilen vardır belki diye soruyorm benim rahim kalınlıgı biraz fazla yani adetin 2. gunu ölçülen 5.7 mm'di polip olabilir dediler ama ultrasonda gözüken bişey yok rahim inceliği değil de rahim kalınlıgı fazla olan var mı .)

Canım durumumuz nerdeyse aynıymış
Bende dün akşam saatlerinde oldum
Yoğun olarak bugün başladı
Aradığımda akşam saatlerinde başladığı için o günün sayılmadığını diğer günün yani bugünün 1.gün sayıldığını söylediler
Yarın sabaha randevu verdiler inşallah geç olmaz
Ama zaten 2. Ya da 3.gün çağırıyorlar genelde geç olmaz yine de
Ben bu seferki tedavimde farklı olarak genotropin büyüme iğnesi kullanıyorum , doktor yumurta kalitesi ve eşit büyümesi için demişti bakalım etki edecekmi?

Canım benim geçen tedavimde aynı bu durumdaydı ve bende polip görüldü
Histereskopi oldum alındı polipler
Ama sende görülmediyse yoktur polip
Çünkü kolayca görüyorlar onu
Adetlerin güzelce sökülüyormu
Bana doktor adet tam sökülemezse rahim kendini boşaltamıyor demişti
Eğer zararı olmaz ise bu süreçte adet söktürücü masaj yapabilirsin
Bugün kaçıncı günün
İğnelere başladınmı?

Henüz adet olmadım gecen ay o kadar kötüydü ki acillik oldum doktor baktı rahim kalınlıgı regl icin kalın dedi ama polip göremedi ya da myom bişey oda ultrasonda görünüyomşs sanırm .Benim bir negatifim var o zaman da en son doktor rahim filmini sordu temmuz 2020 de cektirdik biz en son o zaman da polip cıkmamıştı rahim kalın belki polip olabilir dedi ama ultrasonda göremedi mi anlamadm .Normalde görünüyomu öyle kolay ?

Görünüyor canım ama yine de doktorun daha iyi bilir
Benim mesela 1 tane görünüyordu , ama histeroskopi sonucunda doktorum 2 taneymiş birini ultrasonda görmemiştik demişti
Belki öyle bişeydir sen yine gittiğinde hatırlat doktoruna

Öffff bide o cıkmasın başıma ya :))) zaten bir ameliyat olucam tüplerden olmadı hazır uyumuşken ona da bakılır varsa bişey düzeltilir ne diyim 10 luk gireceğimiz yerden 20 lik cıkacaz herlade .))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…