2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Genetikte ne gibi tahliller uyguluyorlar peki birde hangi bölüme gitmem gerek acaba hastanelerde
Birde doktor istediği zaman yapılıyor

Kiminin yaşından dolayı ilk anda istiyorlar bisey varsa fazla deneme şansımız yok bilelim rahatsızlık varcmi yok mu diye

Bende ilk deneme negatif olunca istediler

Genetikte ne gibi tahliller uyguluyorlar peki birde hangi bölüme gitmem gerek acaba hastanelerde
Tüb bebek doktorları söyler aslında Bu tedaviye başlamadan önce yapılan genetk ayrı embriyo gemetiği ayrı bişeymiş dondurulan embriyolrı genetğe gönderiyolar bekki ondan gebelik olmuyodır ama düşük yok hic szde sanırm oda sacma genetiğe de göndermezler ozaman rahim kalınlgı falan normal mi baktırdınz mı hic

Loya-Kiana +1 doktora güven cok önemli bence de sizi anlaması mantıklı davranması kimisi var ezbere herkese aynı tedavi uyguluyolar kişiye özel tedavi olması gerekli diye düşünüyorm benm dondurulmuşlar orda başladıhım yerde devam edecem elmahkum yoksa başka doktora gitmeyi istiyorm aslında

Benden en son ön görüşmede doktor hepatit testleri , pıhtılaşma testleri vs gibi bir çok test istedi hormon testleri dısında. Bunları yaptırın dedi gelin. Tamamladık haftaya perşembe gidicez tekrardan. Muaynede olucam. Daha önce cok kez muayne oldum ama tüp bebek doktoruna ilk defa olucam. Dün adet oldum arabada iş dönüşü ya 29 yaşında sağlıklı bir kadın neden hamile kalamaz anlamıyorum allahım diye kendi kendime konuşuyordum, eşimde arabadaydı, yani sen sağlıklısın sorun bende bunu mu demek istiyorsun dedi. Kaldım öyle. Artık o da şaşırdı iyice

Hahahaha bazen hic bir sebebi olmadan gününü bekleyebiliyor minnoşlar öyle düşünün insallah sizinki daha fazla bekletmeden gelir

Hahahaha bazen hic bir sebebi olmadan gününü bekleyebiliyor minnoşlar öyle düşünün insallah sizinki daha fazla bekletmeden gelir
İnşallah amin Siz tüp bebek yaptırdınız mı hiç? Yani birinci senem dolduktan sonra yaptırmalı mıyım yoksa beklemeli miyim kafam karışık. Bir kere klomen estrofem duphaston kullandım tiroidlerim uçtu 15 e cıktı. Bu tedavidede ucucak muhtemelen . Çok şey düşünüyorum

Selam, bir şey soracağım benim hepatitB yokmuş hiç yapılmamış yani çok ilginç.. annemde şoka girdi. Gebe kalmada engel oluyor mu, ya da etkisi nedir? Sizden neden istedi doktorunuz?

Selam, bir şey soracağım benim hepatitB yokmuş hiç yapılmamış yani çok ilginç.. annemde şoka girdi. Gebe kalmada engel oluyor mu, ya da etkisi nedir? Sizden neden istedi doktorunuz?
Canım benim hepatit aşım olmuş zaten testtede öyle gözüktü. Ama eşimde aşı olmamış mesela. Gebeliğe engel olmasıyla bir alakası yok. Ama gebelik esnasında bebeğe geçişi açısından önlem amaçlı aşıları yaptırıyorlar eksikleri tamamlatıyorlar

Teşekkür ederim. Pıhtılaşma ile ilgili testi nereye yaptırdınız acaba?

Merhaba bizimde 2 sene 7 aydır deniyoruz olmadı.
Sorunumuz yok kan testi, hsg, sperm testi, sperm dna hasarı baktırdık sorun yok.
doktor takibi, klomen kullanımı hepsi olumsuz.
Artık tüp bebek yapmaya karar verdik.
Şişli Memorial’de yaptırmayı düşünüyorum.
Haftaya görüşmeye gidicez büyük ihtimalle.
Bi aksilik çıkmazsa ocakta başlarız

Taşita bilirsin embirolarini.

Bir yerde duymuştum

Bizim Hsg hormon testleri gen taraması spermiyogram hepsi normal ama çocuk yok

Hic takılmayın oyle şeylere

Bizim Hsg hormon testleri gen taraması spermiyogram hepsi normal ama çocuk yok

Hic takılmayın oyle şeylere
Tüp bebek tedavisi görüyor musunuz yoksa düşünüyor musunuz acaba. Cok kafam karışık inanın.

Ekimde oldu ilk transfer negatif sonuclandi

Suan ara vermeye karar verdik eşimle kalan embriyolar var ne zaman denersek artik
Embriyo bebekleriniz hazırsa sorun yok Dediğiniz gibi ne zaman isterseniz olur . İnşallah hayırlısıyla hepimiz anne oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…