2022 Tüp Bebek Anne Adayları

1 saat önce çıktım doktordan. Rahim yapısı ve yumurtalar gayet iyi dedi. Rahmin inceliğide iyi dedi. (Reglimin 2.gübü) Yılbaşından dolayı çalışma günleri vs. riske atmamak adına ocakta baslamaya karar verdik tedaviye. 17-19 Ocakta regli olunca gidicem başlayacağız inşallah. Hem bu ay başlamıştık biz vitaminlere daha yeniydi. 1 ay daha kullanmış oluruz dahada etkisini görürüz diye düşünüyorum. Ben de durum bu şekilde Aramızda daha önce tüp denemesi olan var mı bu arada?

Loya-Kiana ve ben daha önce denememiz var negatif olmuştu ara verdik tekrar başlayacagız .

bence doktor mantıklı karar vermiş kimi zaman oluyo her gün yumurta kontrolune cagrıyorlar ara girerse izinden tatilden ilaç dozu ayarlanmayabilir yerinde karar.

hangi hastanede teddavi görüyosunuz ?

Ataş
Ataşehir - Alle
Ben hocaya kaç yumurtam var diye sormayı unuttum ya. Çok merak ediyordum.

Eğer yumurtalar iyi durumda dediyse zaten iyidir bence 2 tane yumurtaya iyi demez herlade :) sizin sbeep neydi ki ?
Yaşıma göre amh düşük benim.
29 yaşındayım amh: 1.08
Sebepsiz kategorisindeyiz.
Rahim, tüpler, hormonlar, kilo, spremiyogram her sey olmasi gerektigi gibi olmasina ragmen bebis olmuyor

Yaşıma göre amh düşük benim.
29 yaşındayım amh: 1.08
Sebepsiz kategorisindeyiz.
Rahim, tüpler, hormonlar, kilo, spremiyogram her sey olmasi gerektigi gibi olmasina ragmen bebis olmuyor
Aslında deneyimlerime dayanarak da söylüyorm amh da iyi hic gebelik oluşmadı demi bu zamana kadar ?
benm yaş 32 amh 0.5 mesela seninki aslında 1 in üstü yumurta da cok kötü değil ama genetik test bakıldı mı hiç ?

Yaa yumurta çokta kalitesiz oluyor bizim galiba ne bileyim amh 8 küsür çıktı zaten. Yaşımda 27
yumurta kalitesi yaşla aalakalı ama bence hem yaş genc hem de pcos varsa yumurta fazla toplansığında döllenen de fazla olur diye düşünüyorm

Merhaba bende Ocak 2021 tüp bebek başlayanlar diye konu actim ama çok yazan yok bende adet bekliyorum başlayacağız 2 aydır ganomax ve omegaQ10 kullanıyorum yaş 29 herkese hayırlı olsun

Merhabalar bende mart ayı gibi tüp bebeğe başmayı planlıyorum. Haftaya perşembe ikinci kez tüp bebek doktoruyla görüşmem var . Hiçbir sorunumuz yok. Yaşım 29. Eşim 31. 10 aydır deniyoruz. Bir yıl dolduktan sonra düşünüyorum, hsg dahil tüm herşeyi yaptırdım . Olmuyor işte

Hic gebelik olusmadi.
Demin gorustum öncül 7 yumurta vardı dedi. Hayır hiç bakılmadı.

herkesin yazdığını okuyamaya çalıştım
Opecert dediği gibi deneyimli ve negatif gören kişileriz.

herkesin durumu farklı ama Opecert Ortak noktamız olumlu bakış açımiz ve hiç kafaya takmamak ..

herseyi doktorunuza sorun kimseyle kendinizi kıyaslamayın.

Doktora ve kuruma güveniyorsanız kendinizi onlara bırakın gitsin

sebepsiz infertilite en kolay cözulen aslında biliyomusn genetiğe gönderiyolar şak bi bakşmısın bebiş:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…