2022 Tüp Bebek Anne Adayları

İnşallah amin🙏🏼 Siz tüp bebek yaptırdınız mı hiç? Yani birinci senem dolduktan sonra yaptırmalı mıyım yoksa beklemeli miyim kafam karışık. Bir kere klomen estrofem duphaston kullandım tiroidlerim uçtu 15 e cıktı. Bu tedavidede ucucak muhtemelen . Çok şey düşünüyorum
Tiroid varsa oda engelker gebeliği onun icin farklı teddavi öneriliyor diye biliyorum yanlş yonlendirme yapmayayım.
benm 2. denemem olacak bu ilki negatif oldu ikinciye başlayacagız bakalım hayırlısı ben evlendikten 1.5 sene sonra başladım belki geç bile kaldım cunu bekarken geçirilmiş ameliyatlarım vardı amh azdı yaşa iyice azaldı doktorların önerdiği 35 yas altıındaysa bir cift 1 sene korunmasız ilişkiden sonra başvurulması aslında ama ne kadar erken o kadar iyi diye düşünüyorm ben

Merhaba bizimde 2 sene 7 aydır deniyoruz olmadı.
Sorunumuz yok kan testi, hsg, sperm testi, sperm dna hasarı baktırdık sorun yok.
doktor takibi, klomen kullanımı hepsi olumsuz.
Artık tüp bebek yapmaya karar verdik.
Şişli Memorial’de yaptırmayı düşünüyorum.
Haftaya görüşmeye gidicez büyük ihtimalle.
Bi aksilik çıkmazsa ocakta başlarız 🥰
Hayırlısı olsun ben de şişli memorialde teavi görüyorum size tavsiyem doktorunuzu yücel bey olarak seçin ben tek doktora kontrollerimi yaptırmak istiyorum diyin yoksa talepte bulunmazsanız her gidişinizde farklı bir doktor bakıyor dosyanıza

Hayırlısı olsun ben de şişli memorialde teavi görüyorum size tavsiyem doktorunuzu yücel bey olarak seçin ben tek doktora kontrollerimi yaptırmak istiyorum diyin yoksa talepte bulunmazsanız her gidişinizde farklı bir doktor bakıyor dosyanıza
Aa öyle mi tamamdır öyle derim çok teşekkür ederim 😊
Haftaya görüşmeye gidicez umarım

Kızlar benim pzt yumurta toplanacak ama östrojen 2020 çıkmış donmuş embriyo transferine kaldım halbuki rahim yapım falan çok iyiydi ama kısmet işte kan yüksek çıktı

2022 TÜP BEBEK ANNE ADAYLARI TOPLAŞMA ALANI:anneadayı:

Hanımlar selamlar ;

Bu zamana kadar hep ay ay tüp bebek başlıklarına katıldım ama hic birinde başlayıp bitiremeyen biri olarak tam 1 yılı kapsayacak şekilde 2022 senesi icinde TÜP BEBEK tedavisine başlayacak olanlar , tedavisi devam edenler , Tüp bebek yaptırmayı düşünüp aklında soru işareti olanlar(doktor,hastane vs) hepimizin birbirimize faydası olacagını düşündüğüm için bu başlığı açma gereği duydum.

Umarım 2022 hepimize uğurlu gelir yeni ve güzel başlangıclara vesile olur.
Merhabalar bende varım ocak reglimde tedaviye başlıcaz inşallah 😍

Aslında deneyimlerime dayanarak da söylüyorm amh da iyi hic gebelik oluşmadı demi bu zamana kadar ?
benm yaş 32 amh 0.5 mesela seninki aslında 1 in üstü yumurta da cok kötü değil ama genetik test bakıldı mı hiç ?
Benim senden de kötü 😄 36 yaş 003 amh ilk tüp bebek deneyimim olcak siz daha önce oldunuzmu sizin demi ilk

Selamlar ben de varım🍀 Aret Kamarda tedavi görüyorum. yumurta toplamam oldu, 6 embriyodan 2 tanesi donduruldu. 4 tanesinin gidişatı İçin bugün haber verilecek.
Herkese bol şans, Allah yardımcımız olsun.

Selamlar ben de varım🍀 Aret Kamarda tedavi görüyorum. yumurta toplamam oldu, 6 embriyodan 2 tanesi donduruldu. 4 tanesinin gidişatı İçin bugün haber verilecek.
Herkese bol şans, Allah yardımcımız olsun.
Allah hepimizin yardımcısı olsun valla zor ve yıpratıcı bir sürec umarım hepimiz mutlu sona ulaşırız .gidişatla iligli bilgi verdiler mi 4 tane icin

Kızlar benim pzt yumurta toplanacak ama östrojen 2020 çıkmış donmuş embriyo transferine kaldım halbuki rahim yapım falan çok iyiydi ama kısmet işte kan yüksek çıktı
östrojen dediğinin önemi neymiş ki? bak ilk dfa duyuyorm progesteron bakılıyordu fazla yuksek cıkarsa transfer iptal ediliyodu da digerini ilk defa duydum

Allah hepimizin yardımcısı olsun valla zor ve yıpratıcı bir sürec umarım hepimiz mutlu sona ulaşırız .gidişatla iligli bilgi verdiler mi 4 tane icin
Hala haber gelmedi gece hiç uyuyamadım stresten :KK43:
Amin canım Allah hepimize yardım etsin gerçekten ancak yaşayan bilir.

hoşgeldin canım pcos da taze transfer biraz sıkıntılı değil mi ? yumurta sayısının fazla olmasından kaynaklo oHSS riski fazla diye biliyorum
Her halükarda dondurulmuş embriyo transferi daha iyi. Vücut çok yoruluyor iğnelerden ve İlaçlardan

Hala haber gelmedi gece hiç uyuyamadım stresten :KK43:
Amin canım Allah hepimize yardım etsin gerçekten ancak yaşayan bilir.
OLsun içini ferah tut iyi olsun en azından 2 tane dondurulmuşun var.ben o 2 dondurulmuşu elde edebilmek icin 2 defa opu oldum süreci en baştan yaşadım şanslısın pozitif düşün pozitif olsun:KK200:

OLsun içini ferah tut iyi olsun en azından 2 tane dondurulmuşun var.ben o 2 dondurulmuşu elde edebilmek icin 2 defa opu oldum süreci en baştan yaşadım şanslısın pozitif düşün pozitif olsun:KK200:
Canım senin sürecin nedir? Yumurta rezervin ne?Biliyorum nankörlük ediyorum. Fakat eski tecrübelerimden kaynaklı böyleyim. 5. Opum bu. Çok yorucu süreç. Haklısın…
Şimdi haber geldi, 2 embriyom daha donduruldu. Şükür 🙏☺️🥰 kalanlar İçin yarın haber verecekler.

Canım senin sürecin nedir? Yumurta rezervin ne?Biliyorum nankörlük ediyorum. Fakat eski tecrübelerimden kaynaklı böyleyim. 5. Opum bu. Çok yorucu süreç. Haklısın…
Şimdi haber geldi, 2 embriyom daha donduruldu. Şükür 🙏☺️🥰 kalanlar İçin yarın haber verecekler.
Ohh maşallah bak ne güzel 2yken birden 4 oldu gördün mü genetiğe falan gitmeyecekse hele mukemmel sayı .bende amh 0.5 rezerv az ilk opu da 6 tane toplandı 1 tane dondurldu 2. opuda 2 tane donduruldu 1ini transfer ettirdik negatif şimdi ameliyat diyolar fimbral fimozis ve ampuller ektazi siye bişey varmş sol tüpte ayrıca endimetriyozis hastasıyım suan dondurulmş 2 tane embriyo var baklaım ameliyattan sonra tekrar uygun olursa birini transfer edecekler 1 senedir ugraşıyorm bende olmadı hala

X