2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Kızlar opudan sonra ağrı oluyor mu ben dün oldum yürüdükçe hala karnımın içi acıyor gibi pcos var bu arada bende

Benim adetin 1. günü 9.5 mmdi. Hem kendi doktorumda memorialdeki hemşireler de adetle dökülüp inceleceği için sorun olmaz demişlerdi. Ama benim rahim daha kalın bence normale göre. Transfere 14 mm ile girdim.

Benim adetin 1. günü 9.5 mmdi. Hem kendi doktorumda memorialdeki hemşireler de adetle dökülüp inceleceği için sorun olmaz demişlerdi. Ama benim rahim daha kalın bence normale göre. Transfere 14 mm ile girdim.
Maşallah belki de yapıısı odur olabiliyor yani?.Peki ne oldu transfer sonucunuz ?

Sonu güüzel olsun da önemli olan o zaten bizim iş uzundu biliyoduk insallah polip molip bişey cıkmaz bakalım.Rahim filminde gözüküyo mu peki o
Canım inşallah senin ve gelecek bebeğin için en hayırlısı olur sağlıkla sıhhatle kolay yoldam hamile kalalım hepimiz

Sonu güüzel olsun da önemli olan o zaten bizim iş uzundu biliyoduk insallah polip molip bişey cıkmaz bakalım.Rahim filminde gözüküyo mu peki o
Canım benim rahim filmimde gözükmemişti
Belkide sonradan oluştu çünkü ben rahim filmini 2019 da çektirmiştm
Tedaviye 2020 de başladım

Bana doktor iyi dedi .Kaç tane olduğunu sorduğumda 2 tane var dedi .Bu kötü mü yani ? İğnelerden artmaz mı sayısı sizce
Benim de bugün 6. Günüm iğneye baslayali. Kotnrole gittim bugün sadece iki yumurta gördü onlarda küçük. Başıma neler gelecek bundan sonraki sureç nasıl olacak o kadar korkuyorum ki anlatamam

Merhabalar bende 1 ocakta tedaviye başlıyorum inşallah bu uygulamayıda sizlerin bilgilendirmeleri sayesinde üye oldum iletişim kurabilmek adına :) çok heycanlıyım ve bu yolda çok bilgisizim malesef

Dün doktoruma gittim .Reglimin 3. günüydü. İğnelere başlattı doktorum.Gonal f ve menopur verdi. Özellikle tüp bebek tedavisi daha önce görmüş arkadaşlarım bu süreçte ne yapmam konusunda bana fikir verebilir mi ? İlk tüp bebek deneyimim olacak biraz yardıma ihtiyacım var.
Bu iğneler yumurtaları büyütür mü ? Mevcutta 2 tane yumurta gördü ama bu fazlalaşır mı ? 31 aralıkta tekrar gideceğim kontrole dualarınıza beni de katar mısınız

Bence bir liste oluşturun. Yaş, kaç senedir deneniyor. Hiç çocuk var mı yok mu? Kaçıncı deneme vs bu tarz bilgileri toplatıp liste oluşturun.

Ben de varım Ocak adetiyle başlama planı içindeyim.

Zor bir süreç gerçekten inşallah bir daha olmak zorunda kalmam. Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın
Amin insallah sizin şanslı tarafınız toplanan yumurtalardan fazla embriyo oluşuyor ya şansınız daha fazla oluyor kaç tane toplanmış

Merhabalar bende 1 ocakta tedaviye başlıyorum inşallah bu uygulamayıda sizlerin bilgilendirmeleri sayesinde üye oldum iletişim kurabilmek adına :) çok heycanlıyım ve bu yolda çok bilgisizim malesef
Merhaba hoşgeldiniz burda istemediğiniz kadar bilgi var hiç merak etmeyin herkes birbirine yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor .

Bence bir liste oluşturun. Yaş, kaç senedir deneniyor. Hiç çocuk var mı yok mu? Kaçıncı deneme vs bu tarz bilgileri toplatıp liste oluşturun.

Ben de varım Ocak adetiyle başlama planı içindeyim.
Onu yapamadım Aslında yapmak lazm haklısınız ama beceremedim yönlendirme olursa yaparım ama :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…