2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Tüp bebek sürecine göreceğimizi ilk ogrendigimde biraz araştırma yaptim, tavmergen irenbe Smyrna ve medical 4 seçeneğimdi medical haric diger üçünden görüşüp fiyat aldim. Ama Funda hanımla ilgili yorumlar beni daha cok etkiledi hep şundan yanayim yorumlar tavsiyeler bir yana icinize neresi siniyorsa oraya gidin bemim kalbim hep funda hanimdan yana umarim görüştüğümde yanilmam ikinci bir secenek düşünürsem de tavmergene gidicem erol beyin muayenehanesine. Surecinizden bizide haberdar edin bende oyle yaparim her tecrübe bize biseyler katar

Peki anlami ne bunlarin olumsjz mu bn hic daha bilmiyorum süreci acikcasi ama moralini yüksek tutman gerektiğni biliyorum
Yani 6 embriyom vardı
3.güne 4 tanesi kalabilmiş.
2 kaybım var.
Yani kalitesiz mi acaba diye dusunuyorum.

Yani 6 embriyom vardı
3.güne 4 tanesi kalabilmiş.
2 kaybım var.
Yani kalitesiz mi acaba diye dusunuyorum.
Aaa hic oyle dusunme istatistikleri bilmiyorum ama saglikli olanlar bence geride kalmayi basarsinki bence kalanlar baby olmayi basaricaklar

Cok teşekkür ederim rabbim hepimizin kucağını doldursun evimiz senlensin burada dertlesebilecegimiz icimizi dökeceğimz tecrubelerimizi anlatacagimz bi grup oldu bisey olsa iyi yada kötü bi bilgi öğrensem hemen burada paylasiyorum

Aaa hic oyle dusunme istatistikleri bilmiyorum ama saglikli olanlar bence geride kalmayi basarsinki bence kalanlar baby olmayi basaricaklar
Kendi yazdigmi ben bile anlamadim inan11 yani sağlıklı olanlar kalsin gerisi zaten gitsin demek istemisimdir azıcık içtim sory

Burdayim bildirim gelmeyince yazmadiniz sandim S_lidya inan11
Yazdıkkk
Bugün haber geldii
6 yumurtamdan 3.güne 4 tanesi gelmiş
2 sine by
Ya 5.güne gelemezse diğer 4 tane bi tık karamsarlık var içimde..
Yine felaket tellalılıgım ustumde
Ama bi yandan da kontrollu olmaya calısıyorum
Sen nasılsın, agrın sızın var mı?

Takma kafana 4 tanesi geldiyse hic birsey olmaz sagliklilarmiski 4 tanesi kalmis diye dusunceksin 2 tanede kalsa şükür oburleri saglikli degilmis demekki.
Felaketi çağırma herşeyin bir çözümü vardir transferine 3 gün kaldi bunu düşün

İyiyim bi sıkıntı yok bende adet günümü bekliyorum 4 yada 5 olucam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…