2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Çok şükür hiç kan lekesi olmadı. Kahverengi lekenlenme oldu. Ama dediiin gibi kendimi yormıycam. 1.3. Ve 5.gün bilgisi şahane oldu Teşekkür ederim kuzum içimi bir kez daha rahatlattın
Sevindim oda kendini zorladigin icin geliyordur lekelenme bi iki gun is yapma bak nasıl gelmiyo

Ayyy bu ameliyat ne ki burun daha zor emin ol hani enfeksiyondan idrar yapamazsin agri olusur onun gibi oluyo bende anestezi sevdim baya hosa bile gitti
Burun bana cok kolay geçmişti ya bak hsg de daha cok agri cektim yemin ederim gaz sancısı tuvaletimi yapma isteği ayy cok kotuyduuuuuu

Evet benim ki baya düşük anestezi ile oldum. Uyandıktan sonra kivrandim agridan gaz sancısından cok ağladım
Bildiğin siviyla gaz veriyolar ben anestezili olmadim malesef doktor onermedi iyi cikmazmis halbuki alakasi yokmus can cekismistm resmen

Merhaba arkadaşlar, ben de kendi tüp bebek hikayemi yazmak istedim.
Öncelikle evliliğimin 6. ayında kendiliğinden hamile kaldım fakat maalesef 9. haftada kalbi durdu ve bebeğimi kaybettim. Sonrasında ne kadar denediysek de olmadı bir türlü. Biz de tüp bebek yapmak istedik ve İzmir'de bir merkeze başvurduk.Rahim filminde düşükten kaynaklı rahmimde bir yapışıklık olduğu fark edildi ve histeroskopi ile bu yapışıklık açıldı.
Sonrasında 4 Ocak'ta Gonal-f ile tüp bebek tedavisine başladım. 13 Ocak'ta çatlatma iğnemi vuruldum ve 15 Ocak'ta yumurtam toplandı. Toplamda 18 yumurta toplandı ve bunların 5'i döllendi fakat iki tanesi sağlıklı kaldı.
18 Ocakta ise yaşımdan dolayı (30) 1 transferim yapıldı, diğeri ise donduruldu. Tabi bu arada fitil, göbekten her akşam oksapar iğne, 3 günde bir iki tüp Progestan iğne ve ağızdan alınan bir çok hormonlar başlandı. Kanda gebelik test tarihini ise 12 gün sonra yani 31 Ocağa verdi. Ben sabırsızlandım bu aralarda evde idrar testi yaptım ama maalesef hep tek çizgi çıktı. Ki nitekim pazar günü kanda gebelik testimde değer 0 çıktı Embriyom tutunamadı
2-3 ay sonra dondurulan embriyo transferimi yaptırmak istiyorum ama süreç çok yorucu Rabbim evlat isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah.

Ne diycemi bilemedim çok üzüldüm rabbimin vardir bi bildigi biraz erken degilmi daha bi hafta daha beklesen beta hcg yukselebilme ihtimali varmiymis sadece yapisik oldugundan mi tüp bebek istediniz normal yollarla belki olabilirdi

ahanda aradığm cevap bende cuma giricem ameliyata nerde oldunuz nasıl oldu ? suan nasılsınız ?
Kırşehir'de yaşadığım icin burda oldum tüp Bebek yaptırdığım doktorum 17 bin isteyince burda ozel hastanede baska bi doktor getirerek oldum biraz tuaf hissediyosunuz ama 3 gun sonra geciyo eksilmis hissediyorum sadece tüplerin alindigini hissediyosunuz zor bi ameliyat değil sadece iyi ve temiz gecmesi onemli kapali ameliyat oldum 15 ocakta gobek deliginin hemen altindan (4 dikis)sağ kasık(1 dikis) sol kasık(2dikis) giriyolar gobekde biraz ağrım oldu ve enfeksiyon kapmis gibi kasıklarimda agri olmuştu tabi herkesin bunyesi farkli sende ağrı olmayabilir 30-45 dk sürüyor ameliyat tamamen açmıyor göbeğinizi gobekde kamera ve lazer bıçak uçlu bi alet giriyor sağ ve sol da tüpleri tutacak alet giriyor birde sıvı veriyolar alttan daha iyi gorelim diye çok değişik birsey bunlarin hepsi siz uyurken olucak suan da iyim ameliyattan 10 gun sonra dikislerim alındı

Bildiğin siviyla gaz veriyolar ben anestezili olmadim malesef doktor onermedi iyi cikmazmis halbuki alakasi yokmus can cekismistm resmen
Offf cok korkunç olmuştur ağrısı ben uyandiktan sonra oyle cektiysem seni dusunemedm benm sansima benden iki hafta once bir arkadasim devlette anestezisiz oldu oraddan tecrube etmistk

Offf cok korkunç olmuştur ağrısı ben uyandiktan sonra oyle cektiysem seni dusunemedm benm sansima benden iki hafta once bir arkadasim devlette anestezisiz oldu oraddan tecrube etmistk
Çok kötü biseydi oyle bisey yasamak bile istemiyorum bi daha iki gun kendime gelememistm

Merhaba hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
Embriyolarınız kaçıncı güne gitti kaliteleri nasıldı

Merhaba,
3.gün embriyosu transfer edildi. Kalite olarak bir şey demediler ama istediğimiz seviyede bir olgunluğa ulaştık dedi doktorum.

Ne diycemi bilemedim çok üzüldüm rabbimin vardir bi bildigi biraz erken degilmi daha bi hafta daha beklesen beta hcg yukselebilme ihtimali varmiymis sadece yapisik oldugundan mi tüp bebek istediniz normal yollarla belki olabilirdi
Doktor bhcg değerini 0 görünce kullandığım tüm ilaçları bıraktırdı.
Benim tek tüpüm tıkalı, eşiminde sperm hızı çok düşük. Bu sebeple doktor herkes %70 şans ile başlarken sizin %30 dedi ki nitekim 2 yıl kadar şansımızı denedik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…