2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Takma kafana 4 tanesi geldiyse hic birsey olmaz sagliklilarmiski 4 tanesi kalmis diye dusunceksin 2 tanede kalsa şükür oburleri saglikli degilmis demekki.
Felaketi çağırma herşeyin bir çözümü vardir transferine 3 gün kaldi bunu düşün 🥰🥰🥰

İyiyim bi sıkıntı yok bende adet günümü bekliyorum 4 yada 5 olucam 😀
Aynen haklısın sağlıksız olup tedavide vakit kaybedeceğimize
Hayııır 2 gün kaldıııı
Salı, çarşamba!
Ayy seninde reglinin eli kulağında süper hep peşe peşe yaşıycaz sürecleri❤️🤰🏻
Bi an önce hastane çantasına neler koyucağımızın listesini yapacagımız bölüme gecelim ya😂

Aynen haklısın sağlıksız olup tedavide vakit kaybedeceğimize
Hayııır 2 gün kaldıııı
Salı, çarşamba!
Ayy seninde reglinin eli kulağında süper hep peşe peşe yaşıycaz sürecleri❤️🤰🏻
Bi an önce hastane çantasına neler koyucağımızın listesini yapacagımız bölüme gecelim ya😂
😂😂 Aa ben bugun pazar saniyorum iyi mi 😃
Hastane çantasi bu hevesle 5 cantayla hasteneye gideriz artk 😂😂 beşik puset artk arastirmalarimizi yapariz yeni bi konu açarız 😆😆

Ayy insallah sabirsizlikla bekliyorum. 🥰🥰Benimki tutmazda sizinki tutarsa umudum hala var demektir öbür türlü beni kimse ayağa kaldiramaz
Sprem var
Yumurta var
Rahim var
Olmaması için hiç bir neden yok.
Arada tökezleyebiliriz, düşebiliriz.
Ama ayağa kalkmasını bilicez.
Bizler elimizden geleni yapalım, yapalım da yine her sey olacagına varır.

😂😂 Aa ben bugun pazar saniyorum iyi mi 😃
Hastane çantasi bu hevesle 5 cantayla hasteneye gideriz artk 😂😂 beşik puset artk arastirmalarimizi yapariz yeni bi konu açarız 😆😆
Tabi gerekli gereksiz ne varsa doldur babam doldur😂
Yarın embriyoların 4.günü
Çarşamba 5.günleri ve çarşamba sabahında koyucaklar bana embriyoyu asırı hızlı değil mi yaa taze transferler böyle mi oluyor bu kadar mı taze😂

Sprem var
Yumurta var
Rahim var
Olmaması için hiç bir neden yok.
Arada tökezleyebiliriz, düşebiliriz.
Ama ayağa kalkmasını bilicez.
Bizler elimizden geleni yapalım, yapalım da yine her sey olacagına varır.
Evet buna şükür tamamen olmuycak cocugunuz demedi doktorlar ama bazen karamsarliga kapiliyorum verende Allah alan da rabbime bıraktım 😞
Suanda tek isteğim bi alkol masası ve hıçkıra hıçkıra ağlamak

Tabi gerekli gereksiz ne varsa doldur babam doldur😂
Yarın embriyoların 4.günü
Çarşamba 5.günleri ve çarşamba sabahında koyucaklar bana embriyoyu asırı hızlı değil mi yaa taze transferler böyle mi oluyor bu kadar mı taze😂
😂😂 Ben arastirmadan şey saniyordum yumurta topluyolar spermi alip dollendiriyo ve hemen o gun transfer oluyo saniyordum 😂😂 gercekten süreç çok hızlı gelisiyo ama bize zaman gecmiyo ben cok uzun bi süreç saniyodum bi sene falan

😂😂 Ben arastirmadan şey saniyordum yumurta topluyolar spermi alip dollendiriyo ve hemen o gun transfer oluyo saniyordum 😂😂 gercekten süreç çok hızlı gelisiyo ama bize zaman gecmiyo ben cok uzun bi süreç saniyodum bi sene falan
Aynen yaa ben de öyle cook uzun sanıyordum para sıkıntısı olmadıgı surece tup bebek yapılır.
Baya hızlı bi surec.
Ama asırı pahalı gercekten yani resmen 1-2 den fazla yapılamasın diye😂
Hayır basarı %100 olsaydı ev parasına yapılırdı heralde

Evet buna şükür tamamen olmuycak cocugunuz demedi doktorlar ama bazen karamsarliga kapiliyorum verende Allah alan da rabbime bıraktım 😞
Suanda tek isteğim bi alkol masası ve hıçkıra hıçkıra ağlamak
Offffffffffffffffff..
Umarım subatın diğer yarısını bu sekilde gecirmem. Cunku muhtemelen negatif olursa eyvahlar olsun..

Aynen yaa ben de öyle cook uzun sanıyordum para sıkıntısı olmadıgı surece tup bebek yapılır.
Baya hızlı bi surec.
Ama asırı pahalı gercekten yani resmen 1-2 den fazla yapılamasın diye😂
Hayır basarı %100 olsaydı ev parasına yapılırdı heralde
Gerçekten dogru diyosun cok pahali ilaclar 6 bin tutuyo sadece her yeri arastirdm 2 bin oynuyor aralarinda tabi iyi yere düşersen 🤔🤔 hele bi olaun diyorum kulagini cekicem sen daha olmadan para yemeye başladın diye 😂😂 10 yasina gelsin hemen ise koycm borcunu odesin bize 😁😁

Offffffffffffffffff..
Umarım subatın diğer yarısını bu sekilde gecirmem. Cunku muhtemelen negatif olursa eyvahlar olsun..
Umut diye biseyde kalmaz bende cunku ilk denememiz hepimizin heycanli başladık gün gün heycan daha da artiyo rabbim bu heycani bizden alma nolur diye yalvarislarm var 😔😔 almasin ki kalp atışını duyalm ❤️❤️ sonra alışveriş heycani dogum heycani 🤭🤭 lutfen artık bizde yaşayalım bu heycani milleti gördükçe imreniyorum

Umut diye biseyde kalmaz bende cunku ilk denememiz hepimizin heycanli başladık gün gün heycan daha da artiyo rabbim bu heycani bizden alma nolur diye yalvarislarm var 😔😔 almasin ki kalp atışını duyalm ❤️❤️ sonra alışveriş heycani dogum heycani 🤭🤭 lutfen artık bizde yaşayalım bu heycani milleti gördükçe imreniyorum
Amin kuzum benim ya.. çok istiyoruz çok.
Ve kendimi de frenlemeye calısıyorum cok isteme yeteri kadar iste diye
Ne kadar kotu dimi ya isteme oranımızın bile bize zarar vereceğini dusunuyoruz..

Kırşehir'de yaşadığım icin burda oldum tüp Bebek yaptırdığım doktorum 17 bin isteyince burda ozel hastanede baska bi doktor getirerek oldum biraz tuaf hissediyosunuz ama 3 gun sonra geciyo 😀 eksilmis hissediyorum sadece tüplerin alindigini hissediyosunuz zor bi ameliyat değil sadece iyi ve temiz gecmesi onemli kapali ameliyat oldum 15 ocakta gobek deliginin hemen altindan (4 dikis)sağ kasık(1 dikis) sol kasık(2dikis) giriyolar gobekde biraz ağrım oldu ve enfeksiyon kapmis gibi kasıklarimda agri olmuştu tabi herkesin bunyesi farkli sende ağrı olmayabilir 30-45 dk sürüyor ameliyat tamamen açmıyor göbeğinizi gobekde kamera ve lazer bıçak uçlu bi alet giriyor sağ ve sol da tüpleri tutacak alet giriyor birde sıvı veriyolar alttan daha iyi gorelim diye çok değişik birsey bunlarin hepsi siz uyurken olucak suan da iyim ameliyattan 10 gun sonra dikislerim alındı
benim yapışıklık fazlaysa sezeryana doneriz dedi doktor o cok korkutuyor beni insallah öyle bişey olmaz onun toparlanması daha da zor önceden geçirilmiş laporoskopik ameliyatm var ama onu baya iyi bir doktor yapöştı 2 gune ayaga kalkmıştm aynıu doktor bu ameliyata 40 bin isteyince baska doktor bulduk tabi bakalm insallah iyi geçer

benim yapışıklık fazlaysa sezeryana doneriz dedi doktor o cok korkutuyor beni insallah öyle bişey olmaz onun toparlanması daha da zor önceden geçirilmiş laporoskopik ameliyatm var ama onu baya iyi bir doktor yapöştı 2 gune ayaga kalkmıştm aynıu doktor bu ameliyata 40 bin isteyince baska doktor bulduk tabi bakalm insallah iyi geçer
Ayy insallah iyi gecer bi an once toparlanirsin sezaryana da gerek kalmaz 😔😔 40 binde gercekten cok buyuk bi rakam tamam saglik onemli evet ama 40 bin de nedir sanki dogan slx aliyoz 😏😏

Amin kuzum benim ya.. çok istiyoruz çok.
Ve kendimi de frenlemeye calısıyorum cok isteme yeteri kadar iste diye
Ne kadar kotu dimi ya isteme oranımızın bile bize zarar vereceğini dusunuyoruz..
Yeteri kadar da olmuyor malesef hormonlarima dur diyemiyorm 🤭🤭 cok isteme dusunme olsun deme strese girme surekli soyluyorlar ama sadece biz biliriz bunu baska kimse anlayamaz

Yeteri kadar da olmuyor malesef hormonlarima dur diyemiyorm 🤭🤭 cok isteme dusunme olsun deme strese girme surekli soyluyorlar ama sadece biz biliriz bunu baska kimse anlayamaz
Aynen öyle..
diğer grubada ugra arada ya bak orda da guzel hikayeler var

X