2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Aynen haklısın sağlıksız olup tedavide vakit kaybedeceğimize
Hayııır 2 gün kaldıııı
Salı, çarşamba!
Ayy seninde reglinin eli kulağında süper hep peşe peşe yaşıycaz sürecleri
Bi an önce hastane çantasına neler koyucağımızın listesini yapacagımız bölüme gecelim ya

Aa ben bugun pazar saniyorum iyi mi
Hastane çantasi bu hevesle 5 cantayla hasteneye gideriz artk beşik puset artk arastirmalarimizi yapariz yeni bi konu açarız

Ayy insallah sabirsizlikla bekliyorum. Benimki tutmazda sizinki tutarsa umudum hala var demektir öbür türlü beni kimse ayağa kaldiramaz
Sprem var
Yumurta var
Rahim var
Olmaması için hiç bir neden yok.
Arada tökezleyebiliriz, düşebiliriz.
Ama ayağa kalkmasını bilicez.
Bizler elimizden geleni yapalım, yapalım da yine her sey olacagına varır.

Aa ben bugun pazar saniyorum iyi mi
Hastane çantasi bu hevesle 5 cantayla hasteneye gideriz artk beşik puset artk arastirmalarimizi yapariz yeni bi konu açarız
Tabi gerekli gereksiz ne varsa doldur babam doldur
Yarın embriyoların 4.günü
Çarşamba 5.günleri ve çarşamba sabahında koyucaklar bana embriyoyu asırı hızlı değil mi yaa taze transferler böyle mi oluyor bu kadar mı taze

Sprem var
Yumurta var
Rahim var
Olmaması için hiç bir neden yok.
Arada tökezleyebiliriz, düşebiliriz.
Ama ayağa kalkmasını bilicez.
Bizler elimizden geleni yapalım, yapalım da yine her sey olacagına varır.
Evet buna şükür tamamen olmuycak cocugunuz demedi doktorlar ama bazen karamsarliga kapiliyorum verende Allah alan da rabbime bıraktım
Suanda tek isteğim bi alkol masası ve hıçkıra hıçkıra ağlamak

Ben arastirmadan şey saniyordum yumurta topluyolar spermi alip dollendiriyo ve hemen o gun transfer oluyo saniyordum gercekten süreç çok hızlı gelisiyo ama bize zaman gecmiyo ben cok uzun bi süreç saniyodum bi sene falan

Ben arastirmadan şey saniyordum yumurta topluyolar spermi alip dollendiriyo ve hemen o gun transfer oluyo saniyordum gercekten süreç çok hızlı gelisiyo ama bize zaman gecmiyo ben cok uzun bi süreç saniyodum bi sene falan
Aynen yaa ben de öyle cook uzun sanıyordum para sıkıntısı olmadıgı surece tup bebek yapılır.
Baya hızlı bi surec.
Ama asırı pahalı gercekten yani resmen 1-2 den fazla yapılamasın diye
Hayır basarı %100 olsaydı ev parasına yapılırdı heralde

Evet buna şükür tamamen olmuycak cocugunuz demedi doktorlar ama bazen karamsarliga kapiliyorum verende Allah alan da rabbime bıraktım
Suanda tek isteğim bi alkol masası ve hıçkıra hıçkıra ağlamak
Offffffffffffffffff..
Umarım subatın diğer yarısını bu sekilde gecirmem. Cunku muhtemelen negatif olursa eyvahlar olsun..

Gerçekten dogru diyosun cok pahali ilaclar 6 bin tutuyo sadece her yeri arastirdm 2 bin oynuyor aralarinda tabi iyi yere düşersen hele bi olaun diyorum kulagini cekicem sen daha olmadan para yemeye başladın diye 10 yasina gelsin hemen ise koycm borcunu odesin bize

Offffffffffffffffff..
Umarım subatın diğer yarısını bu sekilde gecirmem. Cunku muhtemelen negatif olursa eyvahlar olsun..
Umut diye biseyde kalmaz bende cunku ilk denememiz hepimizin heycanli başladık gün gün heycan daha da artiyo rabbim bu heycani bizden alma nolur diye yalvarislarm var almasin ki kalp atışını duyalm sonra alışveriş heycani dogum heycani lutfen artık bizde yaşayalım bu heycani milleti gördükçe imreniyorum

Amin kuzum benim ya.. çok istiyoruz çok.
Ve kendimi de frenlemeye calısıyorum cok isteme yeteri kadar iste diye
Ne kadar kotu dimi ya isteme oranımızın bile bize zarar vereceğini dusunuyoruz..

benim yapışıklık fazlaysa sezeryana doneriz dedi doktor o cok korkutuyor beni insallah öyle bişey olmaz onun toparlanması daha da zor önceden geçirilmiş laporoskopik ameliyatm var ama onu baya iyi bir doktor yapöştı 2 gune ayaga kalkmıştm aynıu doktor bu ameliyata 40 bin isteyince baska doktor bulduk tabi bakalm insallah iyi geçer

Ayy insallah iyi gecer bi an once toparlanirsin sezaryana da gerek kalmaz 40 binde gercekten cok buyuk bi rakam tamam saglik onemli evet ama 40 bin de nedir sanki dogan slx aliyoz

Amin kuzum benim ya.. çok istiyoruz çok.
Ve kendimi de frenlemeye calısıyorum cok isteme yeteri kadar iste diye
Ne kadar kotu dimi ya isteme oranımızın bile bize zarar vereceğini dusunuyoruz..
Yeteri kadar da olmuyor malesef hormonlarima dur diyemiyorm cok isteme dusunme olsun deme strese girme surekli soyluyorlar ama sadece biz biliriz bunu baska kimse anlayamaz

Yeteri kadar da olmuyor malesef hormonlarima dur diyemiyorm cok isteme dusunme olsun deme strese girme surekli soyluyorlar ama sadece biz biliriz bunu baska kimse anlayamaz
Aynen öyle..
diğer grubada ugra arada ya bak orda da guzel hikayeler var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…