2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Anestezi etkisini sevdim bu sene 3. Olacak kocamin adını sayiklayarak uyanıyorum.10 gun muhtemelen rapor vericek doktorum ilk gunu hastanede gecirdik mi tmmdir ya burun ameliyatinda bu kadar korkmadim cidden

Yok canım
Nasil gidiyo agrin falan var mı gecti mi
Bugün tam anlamıyla ağrılarım geçti.
Ama hala ara ara kahverengi leke geliyor.
İş yapmakla alakası var mıdır?
Kırmızı kanama olmadığı sürece normal demişti doktorum opu sonrası.

Anestezi etkisini sevdim bu sene 3. Olacak kocamin adını sayiklayarak uyanıyorum.10 gun muhtemelen rapor vericek doktorum ilk gunu hastanede gecirdik mi tmmdir ya burun ameliyatinda bu kadar korkmadim cidden
Ben bir kaç gün önce opu oldum ilk defa narkoz aldım. Girmeden önce cok korkuyordum bayıltılmaktan. Cıktıktan sonra kendimi ağlıyor halde buldum niye agladıgımı asla cozmedik eşimle Doktorum gelmiş niye aglıyorsun demis. Kalitesi nasıl kac tane cıktı diye soru yagmuruna tutmusum adamı baya darlamısım asla niye agladıgımı cözemedik agrıdan falan da değil yani ağrı kesici bile yaptırmadım cunku herkeste baska etkisiben duygusala baglamısım demekki

Bugün tam anlamıyla ağrılarım geçti.
Ama hala ara ara kahverengi leke geliyor.
İş yapmakla alakası var mıdır?
Kırmızı kanama olmadığı sürece normal demişti doktorum opu sonrası.
Temizlik yapma sakın göbeğini zorlamamn lazim az kaldi transferine zaten

Ayyy bu ameliyat ne ki burun daha zor emin ol hani enfeksiyondan idrar yapamazsin agri olusur onun gibi oluyo bende anestezi sevdim baya hosa bile gitti

Ayy ne güldüm ya herkeste farkli tabiki ben hic bisey dusunmemeye calismis anesteziden önce cunku ameliyattan cikan herkes sacmalamis falan oyle olmaktan korktum zaten odaya gecmeden ayiltmislardi beni aklima gelseydi kocam yanimdaydi bu adami tanimiyorum cikartin odadan diye saka yapmak istemistim

Temizlik yapma sakın göbeğini zorlamamn lazim az kaldi transferine zaten
Hadi yaaa..
o yüzden yukarı uzanınca lekelenme oluyor.
Allahtan öyle büyük temizlik yapmadımda. Gardolabın en üzerine bir kaç parça koydum. Baya uzamam gerekti sonra bi akıntı hissettim kahverengi lekeden geldi bu sabah. Bir de bulasık mak. yerlestirirken oldu tabak canak yukarı koyarken. Yaa hic söylemediler ki bana bunuu. Transfere gitmeden yarın ve sonraki gün bi temizlik yapiyim diyordum ben de. Eşim elektrik süpürgesi actırmadı öyle durdum valla. İyi ki söyledin.

Hhahahaha cok iyiiii ben de sacmalamaktan korkuyordum. Gerci aglamam yeterince sacmaydı

Uzanma da yok nasil soylemezler sana bunu cok onemli seyler bunlar supurge tutamazsin bol bol dinlenmen lazım kendini zorlama birak eşin yapsın ben naz yapamadım sen bari yap

Uzanma da yok nasil soylemezler sana bunu cok onemli seyler bunlar supurge tutamazsin bol bol dinlenmen lazım kendini zorlama birak eşin yapsın ben naz yapamadım sen bari yap
Off canım sıkıldı şimdi.. daha transfer olmadım ama ne gibi etkisi olur ki görev verince yapıyor o. Ama ben tez canlıyım

Selam kızlar bende transferimi oldum bekliyorum inşallah evet dikkat edin özellikle transfer sonrasi yatin dinlenin bir iş yapmayin ben şuan annemde kalıyorum sadece wc gidiyorum ve evin içinde ufak tefek yürüyüş o kadar

Hahahahahahahahah ben o bayilma ve ayilma anını sevdim dur bakalım bu defa ne yasicam bende bu arada opu ne oluyor

Merhaba hosgeldin biz daha transfer olmadik ama yinede dikkat edilmesi gerekiyormus ne zaman transfer oldunuz kacinci gun embriyosu

Hosgeldiiin Hadi güzel haberlerini alalım inşallah. Taze mi dondurulmus mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…