2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Haha evet ama uzulmeli miyim, sevinmeli miyim bilemedim.
Yarısını kaybettik ilk günden.
Şuan hissettigim sey korku
Hayır öyle düşünme iyi bisey ya hic dolleme olmasaydı o zaman napcaktin demekki cok sagliklilar benimki 25 taneden 6 tane cikti ben napam 😂😂

Hayır öyle düşünme iyi bisey ya hic dolleme olmasaydı o zaman napcaktin demekki cok sagliklilar benimki 25 taneden 6 tane cikti ben napam 😂😂
Doğru söylüyorsun evet. Hamd olsun. Allaha binlerce kez şükürler olsun🙏🏼 Ama ister istemez insan 3. Güne 5.güne kaç tanesi gelir diye düsünüyor

Doğru söylüyorsun evet. Hamd olsun. Allaha binlerce kez şükürler olsun🙏🏼 Ama ister istemez insan 3. Güne 5.güne kaç tanesi gelir diye düsünüyor
Sizi tekrara ariycaz dedilermi acava doktorunla konussanmi neden 3. Yada 5. Gune gitmedi diye

Rabbim verirse neden olmasin imkansiz diye bisey yok ben bile tüpsüz halimle belki olur mu diyorum 😂😂 opudan sonra geve kalanlar varmis ama onlar amh düşüklüğü olunca oluyomus tuaf bisey sen şuanda sağlık sigortasını mi bekliyorsun.Bende biraz arastirma yaptim herseyi kapsayan sağlık sigortasi ameliyat icin pahali gelirse benim klinikde diye sigorta karsilamiycani soylediler
Benim sigortadan cevap geldi ameliyatin bir kısmını karşılıyor. Yarin anestezi uzmaniyla görüşmeye gidicez, Perşembe ameliyat nasipse. Bir kac gundur isyerim okdr yogunki girip yazamıyorum yaşadıklarımı düşünme fırsatım bile olmuyor😂

Benim sigortadan cevap geldi ameliyatin bir kısmını karşılıyor. Yarin anestezi uzmaniyla görüşmeye gidicez, Perşembe ameliyat nasipse. Bir kac gundur isyerim okdr yogunki girip yazamıyorum yaşadıklarımı düşünme fırsatım bile olmuyor😂
Cok sevindim sigortanın karsilamasina ne kadar istediler ameliyata sigorta ne kadarini karsiliycak peki bu durumda
İs yerinin yogun olması iyi hic degilse kafana takmazsin 😀

Cok sevindim sigortanın karsilamasina ne kadar istediler ameliyata sigorta ne kadarini karsiliycak peki bu durumda
İs yerinin yogun olması iyi hic degilse kafana takmazsin 😀
Valla toplami ne kadardi bilmiyorum yarın onu ogrenicem yatış dahil 6000 vermis olcaz. Okdr guzel söyledn ki korkmaya fln düşünmeye vaktim kalmadi🙈🙈🙈 medicalparkta olacak ben 10-15 bin arasidir diye düşünüyorum ama yarin net fiyati öğrenirim

Valla toplami ne kadardi bilmiyorum yarın onu ogrenicem yatış dahil 6000 vermis olcaz. Okdr guzel söyledn ki korkmaya fln düşünmeye vaktim kalmadi🙈🙈🙈 medicalparkta olacak ben 10-15 bin arasidir diye düşünüyorum ama yarin net fiyati öğrenirim
İnsallah %80karsilar ben boyle duymustum bi gece icin cok para istiyolar ama insallah temiz olur kuzum cok onemli ameliyat çünkü

İnsallah %80karsilar ben boyle duymustum bi gece icin cok para istiyolar ama insallah temiz olur kuzum cok onemli ameliyat çünkü
Evet biraz heyecanliyim bira korkuyorum. Heyecanim bir an önce olsun ki tup bebek surecine gecelim diye korkum ise hsg yi bile cok ağrılı geçirmiştim nasil bir agri yasicam diye cok korkuyorum

Evet biraz heyecanliyim bira korkuyorum. Heyecanim bir an önce olsun ki tup bebek surecine gecelim diye korkum ise hsg yi bile cok ağrılı geçirmiştim nasil bir agri yasicam diye cok korkuyorum
Korku degilde tedirgin oluyosundur korkunun verdiği heycan vardır ama ilk günü atlatdiktan sonra hic biseyin kalmiyor üç gün dogrulamazsn doğru düzgün ben ebe gibi gezmistim 😂😂 Narkozlu olacağın icin pek bisey hissetmezsin agri kesici igne vururlar hemen kesiyo zaten bende korku falan yoktu ama ameliyata girerken çok ağlamıştım kendimi hic tutamadim sakinlestiremediler beni 😂 yanaklarim çok agrimisti uyandirmak icin nasıl dovdulerse artk 😀 hala aklima geldikçe aciyo

X