2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Hayir daha kullanmadim ama bana da verecekler senin kullandiklarindan adet donemini bekliyorum o zaman basliycaz transfer icin hazirliycaklar
Son 10 dkka kaldı.
Bakalım progestan dex (iğne, ampul formu) yapıp hemen aktarıcam dusuncelerimi sana.
Progestan fitili öğlen kullandım. Cok kiside ilacın yarısı dısarı cıkmıs. Ben de olmadı öyle bir sey hayatımda ilk defa fitil attım diye iyice ileri ittim galiba geri gelmesi korkusundan haha ben ne paniğim ya

Fitil de hemen kalmiycaksin zaten yarim saat yatman lazim
Progestan dex cetrotide gibi mi hazirlaniyo peki

İlk tüp bebek tecrübem olacak Adetin 2. günü dendi Ama benim adetim ilk günlerde kahverengi leke gibi oluyor Parlak kırmızı olunca ilk gün sayılıyormuş Çok endişeliyim böyle olan var mı ? Bazen 4-5 gün geçiyor böyle Kritik günü kaçırsam diye korkuyorum

Evet ben yaşadım doktorunuzu bi arayin onunla görüşün eger dediginiz gibiyse parlak kirmizi gelince muaneye gidersiniz bana normal demislerdi kahverengi gelince adetten sayiyolarmis

Evet ben yaşadım doktorunuzu bi arayin onunla görüşün eger dediginiz gibiyse parlak kirmizi gelince muaneye gidersiniz bana normal demislerdi kahverengi gelince adetten sayiyolarmis
Kahverengiye normal adet kanaması mı dediler ? Ben de aslında öyle biliyordum hep ilk lekelenmeyi 1. adet günü kabul ediyordum Sizin hangi tüp bebek merkezi Bana Şişli Memorial parlak kırmızı dedi

Fitil de hemen kalmiycaksin zaten yarim saat yatman lazim
Progestan dex cetrotide gibi mi hazirlaniyo peki
Ben fitilden sonra 1 saat yattım kalkmadım sanırım o yüzdende dısarı cıkmadı.
Hayır ampul formu kırıp sırıngayla cekiyorsun.
Herhangi bir toz yok karıştıracağın.
Ama ben sevmedim bunu gonal-f olsun cetrodite olsun ovitrelle olsun şırıngaları daha zayıf olduğu için kullanımları daha konforluymus. Bunun biraz daha şişko sırıngası gerci sırıngayı ayrı olarak eczacı veriyor kutunun icerisinden sadece 7 adet ampul cıkıyor.
Yakma vs yok. Ama iğne bi tık daha kalın oldugu icin pes pese yapılan 2.günden sonra göbek cevresinde saglam agrı yapacagına yemin edebilirim ama kanıtlayamam

Bende ne guzel seviniyordum göbeğimde iz kalmayacak diye ama ameliyat izi klaacagi icin ignenin bende birakacagi iz umrumda bile degil igneden bende korktum şuan acaba verdikleri şırınga hepsi ayni mi ince desek ince verirmi

Bende ne guzel seviniyordum göbeğimde iz kalmayacak diye ama ameliyat izi klaacagi icin ignenin bende birakacagi iz umrumda bile degil igneden bende korktum şuan acaba verdikleri şırınga hepsi ayni mi ince desek ince verirmi
İlacı asla yanma, ağrı yapmıyor. Eczacının bana verdigi enjektörler aşırı büyük yani kütük gibi. Simdi baska bi formda birisi yazmıs transferden sonra bende progestan dex olmaya basladım. Gonal-f den artan iğneleriniz varsa onları kullnabilirsiniz demis. Cok mutlu oldum valla onlar daha ince ya daha konforlu yarın doktora sorup onunla devam edicem ilaçta sıkıntı sıfır merak etme

İyi bari bi fikir oldu bizde sor bakalm bi doktoruna eger gonal f ignesiyle oluyosa daha iyi bizim için

Öbür ignelerimi falan da atmamistim bende doktoruma soruyum da öyle yaparm
Ayy ağrıdan ölüyorum niye böyle oldum ya Bu arada o ince enjeltörlerle ilaç cekilemiyormus ampul uzun oldugu için iğne kısa geliyormuş Eczane eczane sorucam mecbur. İnsulin iğnelerini teklif ediyorlarmıs onlarda kısa geliyormus bi arkadas dedi. Cogu kişi aramış bulamamış off o şişko enjektörle yapmak istemiyorum cok zor basılıyor. Bulmam lazım. Ay resmen saat 6 da uyandım saka gibi, ne zaman gecicek bu sancı, sürekli ağrı hissi ya

Ben sunu anlamadim doktor neden agri kesici serum vermedi sana bu kadar agrimazdi sıcak su da koyamazsin bunu agrin geçsin diye soylediler demi doktorunu ara ağrım gecmiyo de belki baska ağrı kesici kullanabilirsin der
Şırınga ignesi al uzunlari oluyo ya yada progestanin ignesiyle ampulden çek öbür şırıngaya aktar öyle vur olur mu acaba ilac etkisini kaybedermi o da aklima geldi

Ayy bilemedim valla ilk önce arasınlar sonra iğneye kafaya yorcam. Cunku suan baska bi sey dusunemiyorum. Dün 11:00 da girdim opu’ya. Hala arayan soran yok acaba kötü bir sey mi oldu

Ayy bilemedim valla ilk önce arasınlar sonra iğneye kafaya yorcam. Cunku suan baska bi sey dusunemiyorum. Dün 11:00 da girdim opu’ya. Hala arayan soran yok acaba kötü bir sey mi oldu
Yok olmamıştır onlar simdi yikama yapiyolar dollemislerdir spermi seciyolar tek tek youtubedan gir bak me kadar sürüyormuş dolleme

Yok olmamıştır onlar simdi yikama yapiyolar dollemislerdir spermi seciyolar tek tek youtubedan gir bak me kadar sürüyormuş dolleme
Ayy öyle mii çok sağol hemen bakiyim.
Yuruyuse cıktım ben de baya iyi geldi. Dün gece asırı zor gecti oyle boyle agrım olmadı. Bugün cok daha iyiyim. Görende 54 yumurta toplandı sanır

Ayy öyle mii çok sağol hemen bakiyim.
Yuruyuse cıktım ben de baya iyi geldi. Dün gece asırı zor gecti oyle boyle agrım olmadı. Bugün cok daha iyiyim. Görende 54 yumurta toplandı sanır
Ağrıması normal opuda rahim filmi cektiriyomus gibi bisey bi tanede toplasalar ağrır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…