2022 TEMMUZ ANNELERİ

Valla göğüslerim çok şişti dokunamıyorum çok sızlıyo,
Birde ara sıra kasık batmalarım oluyodu 2 gündür oda pek olmuyo şuanlık yok gibi senin varmı peki
Benim bu akşam ilk defa hafif bi bulantım oldu bakalım devam edecek mi ara ara kasık ağrıları bende de oluyor canım. Göğüs hassasiyetim regl olmam gereken hafta çok vardı şuan hafifledi şükür

Allah allahhhh deme öyle deme bende bişi yok öylese hemen sivilceniyim

Benim bu akşam ilk defa hafif bi bulantım oldu bakalım devam edecek mi ara ara kasık ağrıları bende de oluyor canım. Göğüs hassasiyetim regl olmam gereken hafta çok vardı şuan hafifledi şükür
Aynennnn benimde adet zamanım geçti o ağrılarda gitti çok şükür

En guzel gebelik belirtisiz gebelik bence :)) benım oglumla 8 aydan snra migdem yanmaya basladı sadece ondan onceki tek belirtim karnımın buyumesiydı o bile cok degildi yani :)

En guzel gebelik belirtisiz gebelik bence :)) benım oglumla 8 aydan snra migdem yanmaya basladı sadece ondan onceki tek belirtim karnımın buyumesiydı o bile cok degildi yani :)
Göbeciklerimiz kaçıncı haftada artık belirginleşecek acaba

Allah allahhhh deme öyle deme bende bişi yok öylese hemen sivilceniyim
Ay yok ya ben ınanmıyorum boyle seylere hic alakası yok bence tamamen tesaduf herseye iki ihtml koymslar guzellesırsen erkek cirkinlesrsen kız yok canın eksi cekerse kız tatlı cekerse erkek tamamen batıl inanc oglumda en cok yedıgım ve canımın cektigi sey salatalık tursusu ve erikti ama erkek cıktı hahasj yok kocakarılar dıyodu kalcalrn genisledi kesin kız diyodumki yahu cinsiyeti belli erkek gorduk pipiyi diyolrdki gorursn bak dogsun kesin kız inanmıyorlardı üstüne hahaa

Heh beni böyle rahatlattın yaa şuan insan hamile olduğunu bile düşünemiyo ilginç bi duyguymuş yaaa, kalp atışını görene kadar duyana kadar şaka gibi hissedicem
Daha varmış ya

Listeye eklemediğim anne adayı varsa bilgilerini yazıp beni etiketlesin gözumden kacabiliyor

Aynen benimde gecikmenin 9.günü pozitifi gördüm ozaman bile çok minik beta ile öğrendim o yüzden bekle canım benim tekrarla bir hafta sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…