2022 TEMMUZ ANNELERİ

Sevgili anne adayları herhangi bir whatsap gurubu kurmak istediğinizde güvenliğiniz açısından buradan numaralarınizi yahut sizleri deşifre edecek herhangi bir görsel paylaşmamanızı hatırlatmak isterim..Çünkü siteye üye olmayan herhangi biri googledan konuşmalarınızı rahatlıkla görebiliyor..saglıkli günlet dilerim

İnşAllah guzel dusunelim guzel olsun :) tabıkı her serde bı hayır var doktrm demıstıkı ozman ıgne yaptk ılac verdk saglıklı bır gebelık olsa zaten asla dusmezdı elımızdem gelenın fazlasını yapmamıza ragmen dustü ıse en hyrlısı budur saglıklı degıldr dunyaya gelıp gozunun onunde perısan olsa daha mı ıyı olurdu dedı ve ogunden snra tek tesellim bu oldu oyuzden rabbım ne verırse hayırlı versın ınsAllah

Amiiinnn inşallah sağlıkla hepimiz kavuşuruz bende daha keseyi bile görmedik okadar merak ediyorum ki anlatamam Rabbim kmseye yaşatmasın

Benim gittiğim yer 130 evime 2 3 sokak aşağıda var bi hastane 5 6 ay önce 180di hangi şehirdesin
Istanbuldym benım bahsettgm doktr ogluma dogum yaptgm hastanedeydı smdı ozel klinik acmıs o hastanede olan 3 dr 180 bıraz pahalı geldı maddı imkanım var aslnda ama daha uyguna yerler varken bazılarının kendını boyle kaf dagında görüp abartı fıyatlar koymalarına sınır oluyorum

Muayenesi yüksek olanların geneli doğumu da pahalı oluyo ben Avcılarda oturuyorum Anadolu hastanesine gidiyorum eğer yakınsa sana tavsiye ederim doktorum özcan bey bayan istersen Uğraş hanım var o da iyidir kızımda ona gitmiştim

Amiiinnn inşallah sağlıkla hepimiz kavuşuruz bende daha keseyi bile görmedik okadar merak ediyorum ki anlatamam Rabbim kmseye yaşatmasın
Ay o gunlerde gelıcek :) tek tek keseyı gordugumuz kalp atıslrnı duydugumz guzel haberler verıcez bırbırmıze umut olucaz ınsAllah

Ya bırde bazen arkds gbı olan gebe ıle doktorlar goruyorm okdr heveslenıyorumkı oyle bır dr bulsam 500 vermeye bıle razıyım
Valla canımm bende özel hastaneye gdyrm eşimin sağlık sigortasından yararlanıyrz ama bnm gttiğim de 180 200 civari diye biliyorum devlette olanlar özel kadar ilgilenmiyor bence tabiki senin kararın ama doktordan Memnunsan bence devam et

Ben hep araştırdım muayene ücretleri hep o şekildeymiş güzel düşün hep güzel olucak herşey
Cnm ben ıstanbul ümraniyedeyim burdakı cogu ozel hastahane 110 tl muayne alıyor ama bir tuelu su içime dr sindiremıyorum hem samımı olmak samımıyetıne ınanmak ıstıyorum hemde guvenmek . Ve bu konud erkek doktorlar daha kıbar daha ıyı gelıyor bana devltte denk geldm bı kac kez ama onada esım musade etmez ben aynı doktora gıdıp orda dogum yapmak ıstıyorum e dogumda sezryan cırılcıplaksn ay ne bılıym ya

Ay o gunlerde gelıcek :) tek tek keseyı gordugumuz kalp atıslrnı duydugumz guzel haberler verıcez bırbırmıze umut olucaz ınsAllah
İnsallah canım benim sanırım senle aynıyız biz sende keseyi görmedin dimii ya ben hala haftamızı bilmyrm yanlz inşallah çarşamba söyler doktor hafta hesaplamaktan kafayı üşüttüm bıraktm en sonunda

Aılem esenyurtta ama orası bana cooook uzak avcılar anadolu hastanesını bılıyorum emınım iydır yılların hastanesı

Aılem esenyurtta ama orası bana cooook uzak avcılar anadolu hastanesını bılıyorum emınım iydır yılların hastanesı
Evet ben 9 yıl önce kızımı orada doğurdum muayenelere de oraya giderdim fiyat olarak da iyi bence ama sana uzakmış diğer bölümlerini bilmiyorum çocuk bölümünü beğenmedim ama

Son adet tarıhınden emınsen hafta sı kesındır cnm gormedm carsmba devlete gıdıcem kese gormek ıcın bı 10 gun snrada kalp atısı ıcın gıdrm dıyorum ozmna kadr dr bulmak ıstıyorum cnku devltte ıcerı kımseyı almıyorlar esımle oglumla kalp atısını dınlemek ıstıyorum para benım ıcın sorun degıl aslnda delirdıgım tek sey o parayı verıp ıstedgm muameleyı gorememek basıma cok kez geldi bu

Son adet tarihimden eminim ama benim gec döllenme oldu sanırım çnkü adetim gecikmemin 9.günü düşük beta ile öğrendim o yüzden çözemiyrm. Evett cok haklsın gercekten doktorun samimiyeti davranışı cok önemli diğer topik daha kalabalık sanırım oraya Bi sorsana bulunduğun semtte önerilecek Bi doktor bilen vardır belki

Hangi topik cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…