Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben cizgi gordum bidahami tekrerlasaniz acaba ay cok heyecanlandim bat a daha cok var benim reglim yeni bitti test yapmayi ozledim ama sizinkinde gördüm cizgi
2 gün sonra tekrarliyim diyorum 🥰🥰🥰
Canım benim de bata 3 gün kala kaset testte böyle bir çizgi çıkmıştı ertesi gün erken test yaptığımda 2 çizgiyi görmüştüm bence 1-2 gün bekleyip erken gebelik testi yapabilirsin inşallah güzel haberler gelecek😍
2 gün sonra tekrarliyim diyorum kaset test erken gebelik yok elimde şuan 🥰🥰🥰

Kızlar 8 nisanda yoğun yumurtlama akıntım geldi. Geçen ay hsg çekildim. Bugün yumurtlamanın 10. Günü dün akşam başlayan bi mide yanmam var. Özellikle akşam oluyor. Alt karnımda ara sıra gelen ağrı, ara ara kasık ağrım oluyor. Akıntım çok yok ama gelince sulu beyaz akıntı geliyor. Her ay kasık ağrısı yaşıyordum ama bu mide yanması hiç olmamıştı. İçim niyeyse kıpır kıpır 😌

Tamam canım paylaşınca beni de etiketle mutlaka güzel haberlerini bekliyoruz😍
Ben de bugün 3. Kez kan verdim yarın çıkacak sonuçları sağlık ocağı sağ olsun😅
İlki 55ti 2 gün sonra 200 e çıktı aradan 4 gün geçti bakalım ne kadar yükselmiş
Ayyyyy hadi hayırlısı kuzum ya🙏🏻

Kızlar lh testim şimdi yaptım
😂😂😂

Eklentiler

• IMG_20220419_003612.jpg
    IMG_20220419_003612.jpg
    133,1 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar lh testim şimdi yaptım
😂😂😂
Tebrik ederim ☺️ Bir testte benden gelsin o zaman ☺️ Burada isteyen herkese Allahım nasip etsin hamile duası kabul olurmuş ezan baktı hepinize dua ediyorum Allahım isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin

Eklentiler

• ABEB3902-E1E8-4358-B3BD-A006DF2F6554.jpeg
    ABEB3902-E1E8-4358-B3BD-A006DF2F6554.jpeg
    49 KB · Görüntüleme: 52
Tebrik ederim ☺️ Bir testte benden gelsin o zaman ☺️ Burada isteyen herkese Allahım nasip etsin hamile duası kabul olurmuş ezan baktı hepinize dua ediyorum Allahım isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin
Çok sevindim Csnımmmmm sağlıkla gelirler inşallah 🥰

Aman be yaaaaa Mayıs a mı taşınıyoz 😏 ben de korkuyla bekliyorum vallahi şu mübarek ay bi geçsin bakarız hayırlısıyla
Ben bu ay doktora mı gitsem diye düşünüyorum canım. Mayısta güzel haberler alırız inşallah diye düşünüyorum. Bu arada dün yaptığım testte sahura kalktığımda fark ettim kuruma çizgisi olmuştu. Bu çizgiler beni benden alıyor :))

X