Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bu ay doktora mı gitsem diye düşünüyorum canım. Mayısta güzel haberler alırız inşallah diye düşünüyorum. Bu arada dün yaptığım testte sahura kalktığımda fark ettim kuruma çizgisi olmuştu. Bu çizgiler beni benden alıyor :))
Yaaa atsana fotosunu az uğraşalım gözlerimizle 😂 ben sabah kalktım veeee bombeeeeee geldi benim gelmez olasıcalar. Ovulasyon sipariş edeceğim yine. Tabi git içinde kalmasın hiç bir soru. Aramızdan biri hamiş çıksın bari o kadar totem yaptık ☺️

Kızlar bu inositol takviyesini sadece pcos olanlar mi kullanıyor bende pcos yok ama yumurtlamayı desteklemek için kullansam bir zararı olur mu?

Yaaa atsana fotosunu az uğraşalım gözlerimizle 😂 ben sabah kalktım veeee bombeeeeee geldi benim gelmez olasıcalar. Ovulasyon sipariş edeceğim yine. Tabi git içinde kalmasın hiç bir soru. Aramızdan biri hamiş çıksın bari o kadar totem yaptık ☺️
Kuzum test evde bıraktım ben işe geldim :KK43:( Bu ay aramızdan çift çizgiyi gören olmayacak sanırım ben ona inandım artık. Mayıs ayında uçalım diyorum hep birlikte :))

diğer grubada yazdım sizede atıyorum kızlar adete 3 gün kaldı ne şimdi bu 2 defa mı yumurtluyorum peki niye böyle 3 gündür slikleşmedi ya hayır umutlanmak istemiyorum 😔 sonrası can acıtıyor fikri? yada daha önce başına böyle birşey gelen var mı?

Eklentiler

• 20220419_122816.jpg
    20220419_122816.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 75
Kızlar selam🐥🐥
Bebeği olacağını herkes sağlıcakla kavuşsun inşallah. Bekleyenlerde en kısa zamanda bu haberi duyar inşallah.
Benimde bat 2 gün var ama dayanamayıp bu akşam test yapmayı planlıyorum? Ya da yapmasam mı?
Hiç belirtim yok regl belirtimde yok gibi ama of böyle beklemek çok yorucu

X